Treść opublikowana przez Maxito
-
[B6 AVF] Filmik z dziwnym dzwiekiem z silnika
w moim przypadku okazały się gumki od kompresora klimy koszt 50 pln robocizna0 samemu wymieniłem
-
Spoty Katowice i okolice
a tak dla odmiany pogadamy o audi i oplach a nie wóda d*py wóda d*py piwo...
-
Spoty Katowice i okolice
a mi pali 5.2 przy jakiej predkosci 100v :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
zaś pijesz nom ale ku***a chyba nie zrobiłem najlepszego wrażenia na Ani skurwiłem sie jak świnia i zasnąłem :gwizdanie: tak jak w City Rocku ? coś w ten deseń :gwizdanie: a teraz sie dowiedziałem , że gadałem z mamą jak wróciłem masakra hehe[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:02_________________________________________________ to słowo powinno być normalnie w obiegu a nie że sie muszą kryć :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:09_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good:
-
Spoty Katowice i okolice
a mi pali 5.2
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
też się nad tym zastanawiałem ale mnie ubiegłeś te membrany w głośnikach ok bo jak się przyglądałem to były jakieś pogniecione
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek ty się śmiej
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
warka psytttttttttt 1,5 l- [B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi
fajny kolorek- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
pomoże- Spoty Katowice i okolice
- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
w norauto 20pln wziel, pewnie dlatego że wpadłem 5 min przed zamknięciem- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
i po rezaniu ale niestety musiałem skożystac z norauto do ściągnięcia sprzęgiełka niestety ze klucza specjalnego nie da rady. Teraz pasek wsale nie piszczy pompa wydaje i wszystko jest jak ta lala - alternator niestety musiałem wyciągnąć na stół. w sumie nic trudnego ale bez klucza nie ma co podchodzić. powodzenia w wymianie wszystkim- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
ja sprubuje to zrobic bez ściągania alternatora tylko mam nadzieję że ojciec klucze załatwi i o 19 do garażu i rezać- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
sam to będziesz robił?- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
A SPRAWDZAŁEś ALTERNATOR ??? ja też myślałem że to pompa wspomagania ( na szczęście to nie pompa) tylko sprzęgiełko, tutaj jeden ziomek też wymienial olej w pompie wspomagania , pasek zmieniał , napinacz aż w końcu okazało sie żę to sprzęgiełko- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
sprzęgielko kupione ina 100 na giełdzie w GL jutro tylko klucz musze pożyczyć i sam postaram sie to wyrezać troche poczytałem mam namiar do ziomka co ostatnio tez to robił, zobaczymy- [ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
przedłużacz sobie odpuść ja szukałem 45 pln a antena 35. a co do pinów to ja za pomoca jedej igły to wyciągnołem , a te kolory to tak jak najbardziej razem ale tylko trzy musisz złączyć zielony,czrny i siwy brązowe zostaw- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
Max ja też to miałem. Tak jak robert. mówi, pisz do TOMa i u niego zamów. Ja zapłaciłem coś ok 120plnów. Jaki masz alternator? 140A? 140 a To powinienem mieć gdzieś nr katalogowy. Jutro dam Ci znać. pamiętam jak przyjeżdżałeś i cos ci piszczało a to to k**estwo- sam to wymieniałeś czy nktoś ci to robił- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
Max ja też to miałem. Tak jak robert. mówi, pisz do TOMa i u niego zamów. Ja zapłaciłem coś ok 120plnów. Jaki masz alternator? 140A? 140 a- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
a czemu sam nie odkręce dlaczego jakieś specjalne klucze ????- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
jak sie wpatrzyłem w filmik w 22 sekundzie widać jak pasek lata i rolka napinakowa u mnie właśnie tak to wygląda, a ja już prawie pompe wspomagania chciałem wymieniać ale bym se w kolano strzelił dobra a powiedz czy da rade kupić samo to sprzęgło do alternatora czy jak cały alternator ;(- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
alternator sprawdzałem i w jena stronę i w drugą wydaje mi sie że jest ok ? jak to sprawdzić żeby mieć 100% pewności że to alternator ? już sam nie wiem płyn od wspomagania wymieniłem - dalej piszczy jak sie kreci kierownicą na biegu jałowym, wystarczy dodać gazu do 1400obr i piszczenie paska znika nawet przy maxymalnym skecie kierownicą do oporu. Zastanawiam się czy jest możliwość napięcia jakoś paska ??? zauważyłem też że pasek pomiedzy rolką napinacza a popmą wspomagania strasznie drży ,wibruje może faktycznie to sprzegiełko alternatora ale jak to sprawdzić- [ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
dziś zrzuciłem pasek i sprawdziłem wszystkie rolki, na alternatorze ani drgnie zero luzu. natomiast rolka pompy wspomagania ma luzy być może to jest przyczyna ??? - Spoty Katowice i okolice