Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. w moim przypadku okazały się gumki od kompresora klimy koszt 50 pln robocizna0 samemu wymieniłem
  2. a tak dla odmiany pogadamy o audi i oplach a nie wóda d*py wóda d*py piwo...
  3. a mi pali 5.2 przy jakiej predkosci 100v :gwizdanie:
  4. zaś pijesz nom ale ku***a chyba nie zrobiłem najlepszego wrażenia na Ani skurwiłem sie jak świnia i zasnąłem :gwizdanie: tak jak w City Rocku ? coś w ten deseń :gwizdanie: a teraz sie dowiedziałem , że gadałem z mamą jak wróciłem masakra hehe[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:02_________________________________________________ to słowo powinno być normalnie w obiegu a nie że sie muszą kryć :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:09_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good:
  5. a mi pali 5.2
  6. też się nad tym zastanawiałem ale mnie ubiegłeś te membrany w głośnikach ok bo jak się przyglądałem to były jakieś pogniecione
  7. Pucek ty się śmiej
  8. warka psytttttttttt 1,5 l
  9. fajny kolorek
  10. w norauto 20pln wziel, pewnie dlatego że wpadłem 5 min przed zamknięciem
  11. i po rezaniu ale niestety musiałem skożystac z norauto do ściągnięcia sprzęgiełka niestety ze klucza specjalnego nie da rady. Teraz pasek wsale nie piszczy pompa wydaje i wszystko jest jak ta lala - alternator niestety musiałem wyciągnąć na stół. w sumie nic trudnego ale bez klucza nie ma co podchodzić. powodzenia w wymianie wszystkim
  12. ja sprubuje to zrobic bez ściągania alternatora tylko mam nadzieję że ojciec klucze załatwi i o 19 do garażu i rezać
  13. sam to będziesz robił?
  14. A SPRAWDZAŁEś ALTERNATOR ??? ja też myślałem że to pompa wspomagania ( na szczęście to nie pompa) tylko sprzęgiełko, tutaj jeden ziomek też wymienial olej w pompie wspomagania , pasek zmieniał , napinacz aż w końcu okazało sie żę to sprzęgiełko
  15. sprzęgielko kupione ina 100 na giełdzie w GL jutro tylko klucz musze pożyczyć i sam postaram sie to wyrezać troche poczytałem mam namiar do ziomka co ostatnio tez to robił, zobaczymy
  16. przedłużacz sobie odpuść ja szukałem 45 pln a antena 35. a co do pinów to ja za pomoca jedej igły to wyciągnołem , a te kolory to tak jak najbardziej razem ale tylko trzy musisz złączyć zielony,czrny i siwy brązowe zostaw
  17. Max ja też to miałem. Tak jak robert. mówi, pisz do TOMa i u niego zamów. Ja zapłaciłem coś ok 120plnów. Jaki masz alternator? 140A? 140 a To powinienem mieć gdzieś nr katalogowy. Jutro dam Ci znać. pamiętam jak przyjeżdżałeś i cos ci piszczało a to to k**estwo- sam to wymieniałeś czy nktoś ci to robił
  18. Max ja też to miałem. Tak jak robert. mówi, pisz do TOMa i u niego zamów. Ja zapłaciłem coś ok 120plnów. Jaki masz alternator? 140A? 140 a
  19. a czemu sam nie odkręce dlaczego jakieś specjalne klucze ????
  20. jak sie wpatrzyłem w filmik w 22 sekundzie widać jak pasek lata i rolka napinakowa u mnie właśnie tak to wygląda, a ja już prawie pompe wspomagania chciałem wymieniać ale bym se w kolano strzelił dobra a powiedz czy da rade kupić samo to sprzęgło do alternatora czy jak cały alternator ;(
  21. alternator sprawdzałem i w jena stronę i w drugą wydaje mi sie że jest ok ? jak to sprawdzić żeby mieć 100% pewności że to alternator ? już sam nie wiem płyn od wspomagania wymieniłem - dalej piszczy jak sie kreci kierownicą na biegu jałowym, wystarczy dodać gazu do 1400obr i piszczenie paska znika nawet przy maxymalnym skecie kierownicą do oporu. Zastanawiam się czy jest możliwość napięcia jakoś paska ??? zauważyłem też że pasek pomiedzy rolką napinacza a popmą wspomagania strasznie drży ,wibruje może faktycznie to sprzegiełko alternatora ale jak to sprawdzić
  22. dziś zrzuciłem pasek i sprawdziłem wszystkie rolki, na alternatorze ani drgnie zero luzu. natomiast rolka pompy wspomagania ma luzy być może to jest przyczyna ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.