Treść opublikowana przez Maxito
-
[ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
ja spiołem tak jak kolega napisał i działa a przy rnsie przepiołem 3 kabelki i wszystko się zgrało
-
[ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
Witam, wczoraj a raczej dziś jak wyjeżdzałem z garażu zauważyłe jakieś piki i hałas z pod maski. Dotarłem do pracy i na parkingu zacząłem kręciś kierą do oporu raz lewo raz prawo i przy maxymalnym skęcie słyczę piszczący pasek czy to max lewo ,czy max prawo. płyn sprawdzałem było min więc zalałem do max odpowietrzyłem według opisu na forum jak piszczał tak piszczy. Czy ktoś miał podobny przypadek może to rolka napinająca pasek wieloklinowy? ja się przyglądałem to zauważyłem że rolka napinakowa strasznie lata możę się zużyła i dlatego piszczy pasek co myslicie ??? :mysli: wszelki sugestie mile wydziane
-
[ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
:mysli: :mysli: POMYŚLĘ O TYM w późniejszym czasie ale jak coto wiem do kogo mam walic z pytaniami :wink4:
-
[ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
ide spróbować [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________działa :good: :notworthy: czy w to miejsce mogę wpiąć na dvd do filmów
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zdjęcia niezłe , ale musicie popracować nad podkładem muzycznym i będzie gitara- [ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
:notworthy: tel - nie ma podpiętego przewodu co zrobić :shocked:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian masz przechyj to b7 dzieki za 230 km/h na łuku :evil: prawie w gacie narobiłem :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
giełda zaliczona RNS zamontowany :naughty: tylko klimatronik mi się jeszcze ostał do dorezania- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
serdeczne podziękowania dla ziomka siemiana i jego drugiego kumpla (zapomniałem nika ) - ale mam do niego tel., za pomoc w uruchamiami rns + przepięciu kabelków do tel. Siemian dzięki za nezłą przejażdżkę po BB nocą powiem ci ziomek wymiata te twoje b7 , 230km/h na łuku prwaie się zesrałem :polew: BOSE :kox: :kox: i w ogóle fajnie było poznać podziękowania raz jeszcze i jak coś to do napisania :cool1:- [ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
tylko navi nic więcej nie obsługuje- [ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
czyli napęd małej navii mogę wymontować ???? kostki niech wiszą a te mostkowanie to mógłbys jakieś fotki może podrzucić króre i gdzie pomostkowałeś jeśli nie sprawi ci to kłopotu- Spoty Katowice i okolice
sie chociaż przywitam- [ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
ok czyli poszukam przedłużacza , a w bagazniku jakbym wypioł cały napęd dvd navi to te kostki moga zostać same??? niepodłączone ???czy napęd nałęd navi musi zostać - bo przeciez on jest w tym momecie do niczego nie potrzebny.- Spoty Katowice i okolice
:slina: :slina:- [ALL] Jak podpiąć kabel z małej navi do RNS-E ???
Witam, mam pytanie do tych co mieli małą navi w fisie i wyrezali Rns. W jaki sposób mam podpiąć kabel do rns z małej navi w bagażniku? Można go odpiąć od navi w bagażniku i jakoś przeciągnąć do rns-a czy trzeba dokupować jakiś "przedłużacz". Z góry dziękuje za porady i wskazówki- Spoty Katowice i okolice
i po spocie akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox:- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak nie przekodowales to nie ma prawa chodzic jesli ma inne kodowanie to chyba jasn w setup ustawiasz glosnosci poszczegolnych funkcji jak navi telefon i s najpierw przekoduj wlasciwie navi bo jak byla z auta ktore mialo bose albo jakas inna konfiguracje to nie bedzie chodzilo i finito! ziomek i to wystarczy bez rozcinania kabli jakiś przełączeń?- Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
panowie, ja mam zamontowany emulator zmieniarki z karty sd lub usb słucham muzyki i wcale nie uważam że jest to zle rozwiązanie, jesli kupisz sprzęt w miare dobry to naprawde warto zainwestować kupując zmieniarkę tylko możesz słuchać cd . w emulatorze cd lub mp3 ja polecam ja wdałem na emulator 400 i nie żałuje :good:- [ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
panowie ja miałe a raczej mam coś takiego zamontoiwane w swoim aucie i powiem wam bez problemów to sobie sam zamontowałęm. Kostkę troszeczkę musiałem dorezać ale teraz jest wszysttko ok. Ja kupiłem to na Giełdzie samochodowej w gliwicach za prawie 400 paczki ale dostalem i kabela do wpięcia i karty sd. co zauważyłem to to że karty i sd muszą być dobrej jakości żeby sie nie zacinały piosenki, użądzenie napewno nie jest tak szybkie jak zmieniarka w momęcie zmiany piosenki na następną musisz wysłuchać 2-3 sek utworu aby przejść do następnego. ogólnie jestem za tym użądzeniem bo zmieniarka czyta tylko cd (dochodzą koszty płytek itd) w emulatorze możesz i nagrać mp3 i cd a oddtwarzasz albo z sd, usb ipod (nie polecam). w razie pytań pw jestem dostępny- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
niestety nie kodowałem jeszcze narazie podłączyłem tak na szybko bo klimatronika szukam. "rnse poustawiaj w setup glosnosci " - czy mógłbys jaśniej bo nie bardzo kumam co mam zrobić- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
witam , od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem rns wszystko pięknie ładnie tylko mój telefon łączy sie z ori BT lecz ja w głośnikach nic nie słyszę o co cho??? w poprzednim radiu concertII nie było tego problemu ktoś pomoże??? ;(- Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
ja właśnie wymieniłem gumki w moim kompresorze 6seu14c 48 złoty to kosztowało, i 45 minut ja nie odkręcałem kompresora udało mi się to zrobić bez tej czynności. napewno pasek trzeba zrzucić- [ALL B6] Stukanie w okolicy alternatora przy wył. klimie
ziomek ja miałem to samo właśnie wróciiłem z wymiany gumek trwał to 45 minut i oszczędności jakieś 350 złoty jak bedziesz potrzebował pomocy pisz pw- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu