Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
siemka dziś słyszałem dobry tekst "Idzie mi jak k**wie w deszcz" :polew::polew::polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
masz racje, Max nadaje się na grillmana podziękował za spota ps : 4 lata na grillu w Anglii stałem, więc doświadczenie mam się polecam tylko przyprawę mi kupcie następnym razem- Spoty Katowice i okolice
Wlasnie dlatego pytam gdzie sie spotykamy?- Spoty Katowice i okolice
:hi:dzień dobry , czy wiadomo gdzie dziś się spotykamy? czy ktoś może zabrać vaga ??? muszę pokasować błędy po ostatnich mogach.- Padł nowy aku!!!!
Posprawdzałem, pomierzyłem i jak narazie działa. Wydaje mi się że przyczyną było pozostawienie samochodu nie zamkniętego z kluczykiem w stacyjce, nie wiem czy zapłon był włączony czy nie bo teściu rano go próbował odpalić, ale było echo. aku pokazuje 12,78v przy o obrotach 2000rmp pokazuje 13,6v. przy wyłączonym i zamkniętym samochodem pobór znikomy. zobaczymy, teraz go pozostawię kilka dni w garażu bo wsiadam w służbowy więc będę mógł sprawdzić czy będę miał podobna sytuację.- Padł nowy aku!!!!
a jak to sprawdzić i co to za urządzenie- Padł nowy aku!!!!
Witam, ostatnio wymieniłem akumulator w swoim wozidełku. Po ośmiu latach przyszedł czas na wymianę więc zakupiłem sobie polecanego BOSCH S5 nacieszyłem się nim przez 7 dni dziś rano aku był tak padnięty że nawet nie dygnął. podłączyłem go pod prostownik na razie działa ale nie wróżę mu długiego żywota. Czy ktoś miał podobna przypadłość w swoich samochodach ? czy przyczyną może być sam aku , czy może jakaś inna przyczyna . dwa dni temu podłączyłem w samochodzie oświetlenie drzwi, oraz grzane siedzenia. Wydaje mi się że gdybym coś źle podłączył to albo by nie działało, lub gdyby robiło się gdzieś zwarcie to przecież bezpiecznik by się przepalił . Panowie czy macie jakieś sugestie gdzie szukać przyczyny rozładowania czy od razu aku reklamować- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
teraz szukam przycisku start engine z rs4 w miejsce małej navi. I na razie mi starczy z tymi modami to co chciałem osiągnąć zrobione. może jako coś mi do głowy strzeli to coś porezam.- Spoty Katowice i okolice
- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
czerwone są zwykłe, a białe led - dają równo i kolejny modzik grzane siedzenia już grzeją- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
podziękował kolego musze naruchać te piny i może w majówkę sobie to dorezam dzięki jeśli ktoś zna lub wie jakie nr mają piny które wychodzą z MK bedę wdzięczny acha i jeszcze pin który idzie do kostki w słupku B ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 12:42 ---------- ktoś może z was zrobił kiedyś fotkę MK ??a dokładnie miejsc gdzie wpina się kostki chodzi mi żeby zobaczyć jakie są tam piny duże czy małe,. Poawiam prośbę potrzebuję jakiś nr pinów które wchodzą w 16pinową kostkę (żeńskie ) i dziękuję raz jeszcze Stichi za części Dominik za pomoc techniczną rezultat- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
Dziś ogarnołem oświetlenie tylnich drzwi. Jest git. Jutro rezam grzanie stołków i czujnik muszę do siedzenia pasażera wcisnąć. Potem to wszystko poskładać i można mysleć co dalej.... ---------- Post dopisany 02-05-2013 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 22:30 ---------- I wreszcie udało się uruchomić światło w tylnych drzwiach i oto efekt zdjęcia nie najlepsze ale są :naughty:- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
65,5 cm. Ale ja mam 235 / 40 dlatego troche wyzej stoi. Mi akutat to pasuje bo w miare jest jeszcze konfortowo wiadomo po dziurach trzeba zwolnic troszeczke- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
no i mam nowe fotosiki zawiasu widać różnicę zaraz po wymianie po przejechaniu 400 km :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: dziś udał mi się wyrezać podświetlenie łokcia. jutro mam nadzieję że dojdą piny i w końcu wyrezam to światło w tylnych drzwiach. jeszcze muszę podpiąć grzane stołki pod prąd, czujnik obecności pasażera muszę wmontować w fotel .- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
czorna 16 pinowa :wink Podziękował- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
nice ride gratulacje nowego wozidełka :wink:- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
zawias eibach prokit -30 z tego co mierzyłem to wysokość do krawędzi błotnika do gleby wyniosła 65,5 cm muszę sprawdzić jak to wygląda w serii na 1ba jaka tam jest wysokość . miałem to zmierzyć przed zmianą ale jakoś nie miałem czasu i teraz nie wiem ile faktycznie siadło - wizualnie mi się podoba więc to najważniejsze, a Wy ocenicie jak się pojawię na spocie ja u siebie mam 61/60,5 ale ważne że Tobie pasuje 61 :shock3::shock3::shock3: ja aż tak nisko nie chciałem ze względu na potomstwo i żeby jednak trochę komfortu zostało ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- Tomku jak guziczek się spisuje????? doszły mnie słuchy że już na pokładzie ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- ja nadal szukam- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
zawias eibach prokit -30 z tego co mierzyłem to wysokość do krawędzi błotnika do gleby wyniosła 65,5 cm muszę sprawdzić jak to wygląda w serii na 1ba jaka tam jest wysokość . miałem to zmierzyć przed zmianą ale jakoś nie miałem czasu i teraz nie wiem ile faktycznie siadło - wizualnie mi się podoba więc to najważniejsze, a Wy ocenicie jak się pojawię na spocie ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- gała jest ok żeby dostać gałę w s-line w kolorze indigo graniczy z cudem a mi chodziło żeby wszystko było zachowane w tym nieszczęsnym kolorze zapomniałem o twoim kolorze już się do niego przyzwyczaiłem jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma //...- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
No na tym zdjęciu faktycznie kicha:doh: - może dlatego że to było świeżo po wymianie opon i stał na lewarku długo. Jutro zrobię nowe foty . Mi się zawias naprawdę podoba choć zdjęcie tego nie oddaje.- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
gała jest ok żeby dostać gałę w s-line w kolorze indigo graniczy z cudem a mi chodziło żeby wszystko było zachowane w tym nieszczęsnym kolorze- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
zaświecą , ogarnij sobie instalke i z pinu 1 i 2 MK poprowadz przewody do drzwi:wink: oczywiście 1 + masa z drzwi na strone kierownika , 2 + masa z drzwi na strone pasa Dominik jak byś tylko jeszcze napisał z której kostki ma ciągnąć te instalację bo tam jest ich pięć ??? więc nie wiem gdzie mam się wpinąć ???- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
to był świeżo po wymianie jeszcze nie były ułożone, postaram się zrobić lepsze zdjęcia. Na spota za dwa tygodnie jestem na wiosce na urlopie:kox: ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- ale po wymianie trzyma się super na zakrętach w porównaniu do poprzedniego zawiasu ja jestem zadowolony wiadomo na dziurach trochę trzepie ale jest znośnie :banan::banan::banan:- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
I zdjęcia środek skóra INDIGO Miałem wymienić tylko popiołkę i ramkę ale stwierdziłem że lepiej komplet i efekt końcowy no i na dokładkę nowe blendy BOSE No i zawias -30 oraz fele DTM 235 40 18 trochę lipne zdjęcie . Jest już w połowie oświetlenie drzwi ale efekt końcowy pokaże jak uruchomię oświetlenie w tylnych drzwiach. cdn - Spoty Katowice i okolice
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.