bez Vag-a musisz posprawdzać dużo rzeczy:
jeśli napęd quattro to na wolnych obrotach wbij wsteczny wolno puszczaj sprzęgło i posłuchaj czy nic się nie odzywa, rób próby powoli do przodu powoli do tyłu (zobaczysz czy podpory wału są ok)
sprawdź dobrze sprzęgło bo często przy napędzie quattro jest przypalone lub dotarte
sprawdź czy buda się nie trzęsie... (jak tak miałem u siebie myślałem że poduszki pod silnikiem a było koło dwumasowe)
sprawdź czy silnik nie ma wycieków i czy nie dymi
Quattro to jak każdy samochód nie ma cudów przy kupowaniu ze coś może być ukryte
Ale po czasie docenisz napęd
diagnostyki nie maja za dobrych maszyn do sprawdzania amorków... często się zdarza że amorki są wywalone a na diagnostyce pokazuje ze jeszcze można śmigać
Witam
w moim nowym nabytku trzęsło lekko budą. Zakupiłem 2 nowe poduszki pod silnik, wymieniłem i nic to nie zmieniło. Co najlepsze silnik mało wibruje a cała buda drga n
Co może być przyczyną ? , auto normalnie śmiga, biegi wchodzą, sprzęgło łapie tak lekko od góry ale się nie ślizga.
Czyżby objaw kola dwu masowego ;|
Auto jak stoi na luzie nic nie puka stuka itp itd
Proszę o jakąś radę.