Treść opublikowana przez yooo25
-
[B5 AHU] audi a4
czemu tak sądzisz oglądając foty
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
to ze nowe nie oznacza że żaden nie mógł paść..... ja mam u siebie też nowe wahacze przednie i po miesiącu miałem objaw jak koledzy piszą, wina był wahacz ale nie ze się skrzywił lecz wypadła źle wprasowana guma
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
jestem na etapie szukania foteli wczoraj wjechał do środka podłokietnik z tunelem. Na dniach zamiana kiery
-
[B6 AVJ] Odczuwalne drgania podczas pracy silnika siedząc w środku samochodu
Ja miałem w B5 tak że zaraz po kupnie wymieniałem wszystkie poduszki pod silnikiem bo trzęsło w środku ... Po wymianie poduszek miałem niespodziankę wymiany koła dwu masowego
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
fotel kierowcy ma 3 małe przepalenia z wyposażenia mam : klimatronic 4 poduszki regulowana kiera w 2 strony 4 szyby w prądzie domykanie szyb z kluczyka
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
tak xenon 6000k ale bez sprysków
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
nie nie przetarte odpadają
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
wloszka? jaka kratka? włoszka włoszka ale nie bita włoszka ... mówię o kratce na fotelach szukam wnętrza poliftowego najlepiej czarnego i muszę podłokietnik do przodu zamontować trochę się musiałem pomęczyć żeby doprowadzić ja do stanu wyjątkowego bardzo dobrego
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
Witam Wszystkich Forumowiczów Auto posiadam około 3 miesięcy Auto to 1.8 Turbo Quattro Na razie auto dostało 16 felgi i lampy poliftowe + Xenon W planach zmienię środek bo przeraża mnie ta kratka.... chromowane relingi
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
lepiej mieć 1,8 T z lpg niż 1,6 bez.....
-
[B5 ALG] Co ile wymiana rozrządu 2.8 30v?
takich co wymieniali sobie sami rozrząd jest masa w silnikach V a potem 100 pytań czemu auto nie jedzie itd itp.....
-
[B5 ALG] Co ile wymiana rozrządu 2.8 30v?
koło 800-900 zł całość. Nie dawaj na zmianę magikom co nie maja listwy do rozrządu
- [B5 ADP] Brak mocy, szarpie
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
termostat zmieniony i jednak był przyczyną niskiej temp teraz się biorę za poziom paliwa może ma ktoś w tym temacie jakąś wiedze edit: no i po robocie dziś dostałem się do pompy paliwa wyjąłem pływak i okazało się że ma przetarty jeden miedziany kabelek reanimacja polegała na wlutowaniu nowego, nowy przewód zapożyczyłem ze szczotki do odkurzacza teraz działa elegancko problem z temp i stanem paliwa zamknięty :>
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
tak pytanie z innej beczki ile mechanik bierze za zmianę termostatu w 1.8 T, wie ktoś może, bo mnie mój chce przykasować 120 zł + termostat
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
Skąd pewność że termostat, a nie czujnik? bo jak stoje w miejscu to silnik złapie temp 90 stopni, po klimatroniku na 49 kanale widzę że zegar ok pokazuje
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
jednak mała zmiana zwracam honor z kanałem 49, zegar jest ok podejrzewam że mam termostat do wymiany teraz jeszcze pomóżcie mi ze stanem paliwa podejrzewam że płytka ceramiczna chyba zawiodła ;/ czy jak ją wyjmę to jeszcze jestem w stanie coś z nią zrobić ?? Czy od B4 płytka może jakoś podpasować, bo gdzieś w garażu leży mi zbiornik kompletny
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
podczas jazdy na 49 kanale jak strzelił idealnie 90 stopni gdzie sie znajduje czujnik odpowiedzialny za temp na desce, i jaki on jest 2 czy 4 pinowy ?? klimatronik skąd bierze pomiar temp ?
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
NO OK pomińmy już co pokazuje klimatronik co zadziałać żeby na wskaźniku było ok
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
sprawdziłem i pokazuje podobnie co na kanale 51 od czego zacząć z moimi bolączkami ??
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
na klimatronicu sprawdza sie 49 a nie 51...zobacz też co pokazuje grupa 007 49 to masz licznik błędów sygnału prędkościomierza...... http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html
-
[ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
Witam co może być przyczyną wariacji wskaźnika temp cieczy. Jak zakupiłem auto fiśiuje mi wskaźnik paliwa, raz pokazuje że jest a po chwili piszczy że zero wachy i rezerwa się zapala Teraz zauważyłem że jak jadę poza miastem to wskaźnik pokazuje mi temp 65-70 max, sprawdziłem na klimatroniku i na kanale 51 elegancko pokazuje "90" Co może być przyczyną :?: Czy jest sens wyjmować licznik i sprawdzać zimne luty :?: czy naprawić płytkę ceramiczna pływaka i czujnik temp (gdzie w ogóle w a4 się znajduje
-
[ALL B6] Problem ze skrzynią biegów
tam jest sprzęgło hydrauliczne....
-
[B5 ADR] Problemy ze sprzęgłem
jak wciskasz sprzęgło to szumienie przycicha ?
-
[ALL B5] Problem z przegubem
jedź na plac, skręć koła w lewo na maxa rusz, potem w prawo na maxa i też rusz, zrób pare kółek , jak przegub jak wywalony na pewno się odezwie.