Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Co ile wymiana rozrządu 2.8 30v?


drewno1986

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kupiłem pare dni temu A4 z 1998 roku, silnlik ja w temacie 193 konie. Czy wie ktoś co ile należy wymieniac rozrząd, bo szukałem na forum i niektórzy podają, że co 120 tyś, inni 90, 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiles i nie otrzymales informacji kiedy byla wymiana, wiec lepiej od razu wymienic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie była wymieniana co 90 zanim ja kupiłem i po kupnie wyszło ze czeka mnie wymiana wymienilem . I tobie tez radze wymienic tak dla własnego spokoju no chyba ze masz pewny przebieg autka i potwierdzenie ze ostatniej wymiany POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś pewny przebiegu to wymieniaj od razu bo nie ma co ryzykować przy tym silniku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja sobie sam wymieniałem w tym silniku chociaż nie jestem mechanikiem i przyrządu ustalającego nie miałem - w tym aucie to banał. Trzeba zdjąć cały przód (zderzak, pas, chłodnice i masz wszystko na wierzchu. Jeżeli mogę coś poradzić to stój przy mechaniku i patrz mu na ręce!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja sobie sam wymieniałem w tym silniku chociaż nie jestem mechanikiem i przyrządu ustalającego nie miałem - w tym aucie to banał. Trzeba zdjąć cały przód (zderzak, pas, chłodnice i masz wszystko na wierzchu. Jeżeli mogę coś poradzić to stój przy mechaniku i patrz mu na ręce!!!!!!!!!

takich co wymieniali sobie sami rozrząd jest masa w silnikach V a potem 100 pytań czemu auto nie jedzie itd itp.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żebym był przypadkiem odosobnionym a zrobiłem juz po wymianie ok 50tys. W międzyczasie zdejmowałem pasek jeszcze raz razem z jednym z kół głowicy i trzeba być strasznym niechlujem żeby tam coś poprzestawiać. A co do wspomnianej "masy pytań" ja nie piszę żeby to samemu robić tylko że przyrząd ustalający jest tutaj zbędny, chyba że ktoś kto wymienia pasek nie wie po co ani dlaczego on tam jest. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...