Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yooo25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yooo25

  1. bez Vag-a musisz posprawdzać dużo rzeczy: jeśli napęd quattro to na wolnych obrotach wbij wsteczny wolno puszczaj sprzęgło i posłuchaj czy nic się nie odzywa, rób próby powoli do przodu powoli do tyłu (zobaczysz czy podpory wału są ok) sprawdź dobrze sprzęgło bo często przy napędzie quattro jest przypalone lub dotarte sprawdź czy buda się nie trzęsie... (jak tak miałem u siebie myślałem że poduszki pod silnikiem a było koło dwumasowe) sprawdź czy silnik nie ma wycieków i czy nie dymi Quattro to jak każdy samochód nie ma cudów przy kupowaniu ze coś może być ukryte Ale po czasie docenisz napęd
  2. tak jak kolega wyżej napisał ... sprzęgło się kończy lub docisk
  3. najlepiej przepisz z części numer Etki, potem wpisz w program daj żeby pokazał Ci "ślad" i zobaczysz do jakich aut pasuje.
  4. musisz sprawdzać oznaczenia na skrzyni... a czemu chcesz z 1.8 wsadzać do 1.6, przecież od 1.6 jest tez kupa części
  5. diagnostyki nie maja za dobrych maszyn do sprawdzania amorków... często się zdarza że amorki są wywalone a na diagnostyce pokazuje ze jeszcze można śmigać
  6. ja się zastanawiam czym najlepiej dociąć błotniki szlifierka się boje żeby nie przegrzać...
  7. yooo25 odpowiedział(a) na yooo25 temat w Audi A4 B5
    juz sobie z tym poradziłem koło dwumasowe było do wymiany
  8. yooo25 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam w moim nowym nabytku trzęsło lekko budą. Zakupiłem 2 nowe poduszki pod silnik, wymieniłem i nic to nie zmieniło. Co najlepsze silnik mało wibruje a cała buda drga n Co może być przyczyną ? , auto normalnie śmiga, biegi wchodzą, sprzęgło łapie tak lekko od góry ale się nie ślizga. Czyżby objaw kola dwu masowego ;| Auto jak stoi na luzie nic nie puka stuka itp itd Proszę o jakąś radę.
  9. Witam Yooo25 wita wszystkich jestem z Trzebnicy woj. Dolnośląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.