Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. ale że znaczy na PIS głosować nie wolno??
  2. Zacne. daje rade nie . Fajnie ze dzis rano popadalo troche ,idealna pogoda dla RWD dla 4wd tyż
  3. Chciałbym założyć u siebie :> Powitać w sobotni ranek Jeśli chcesz żeby się tylko ściemniało to podpinasz dwa kable pod zasilanie które idzie "po stacyjce" pod lamkę sufitową. Jeśli chcesz mieć ori to trzeba jeszcze ciagnąć kabel pod MCE żeby się lustro rozjaśniało przy włączonym wstecznym lub uchylonych drzwiach vel włączonej lampce podsufit. mój ty geniuszu
  4. ale paliwo i tak trzeba gdzies kupować i zakupy też robić. a to że przy okazji zbierasz punkty to chyba good Ja teżjestem za VIPem dla Pabla. Prawda jest taka że gdyby nie on to byście nie dostąpili zaszczytu poznania mej wspaniałej osoby.........chociaż nie wiem czy to akurat mu nie zaszkodzi
  5. http://www.worldcarfans.com/111092736949/led-wheels-lights---the-ultimate-car-accessory-for-poseurs pablo
  6. nie rezałes quattro coś chciał??
  7. noo np trzema mega nowymi Daciami Logan[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 16:42_________________________________________________
  8. 2012 Audi RS4 Avant - spy video
  9. dziśprzynajmniej widzieliśmy się o normalnej godzinie
  10. ja na kiełbasy pewnie nie zdążę ale na klasykach bede
  11. Wąski w moim bolidzie 206
  12. jak podjedziesz to pytaj na forum, kto bedzie wiedział to pomoze, nawet wezme vag-a bo sobie sprawiłem ostatnio :gwizdanie: teraz to wezme a jak ja się prosiłem przed 2 miesiące żęby ktoś wziął vaga to nikt ku*wa 2 msc temu jeszcze nie miałem :>
  13. jak podjedziesz to pytaj na forum, kto bedzie wiedział to pomoze, nawet wezme vag-a bo sobie sprawiłem ostatnio :gwizdanie: teraz to wezme a jak ja sięprosiłem przed 2 miesiące żęby ktośwziął vaga to nikt ku*wa
  14. jak dla mnie to godz zawsze jest za wczesna. gdyby bylo 22 to w kazdy dzien jestem
  15. mam juz jeden antyk w garażu
  16. http://www.v10.pl/Audi,RS4,Avant,przylapane,przez,szpiegow,podczas,testow,na,Nurburgringu,67915.html
  17. http://docfilms.tnt-online.ru/18/v04.htm
  18. Kurna mam wtedy Turniej w kopalnii
  19. http://www.koraszewski.com/grafika/galerie/galeria_sqs1/index.html[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 20:06_________________________________________________http://www.ableitet.no/twentyS1/twentycars.htm
  20. [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 18:33_________________________________________________http://sportaud.vot.pl/viewtopic.php?t=1254mówiłem na spocie o Kurzym co mu na testach s4 ulali, i ze rs6 sprzedaje. Patrzcie kto kupił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.