Treść opublikowana przez CRC
-
[B5 AFN] Problem prawdopodobnie z turbiną :(
A więc tak ... Miałem samochód podłączony pod VAGa... niestety nie mam screenów ani nic ... ale jest błąd ciśnienia - ( nie wiem czy dobrze napisze ale jak coś mnie poprawcie ) Turbina potrzebuje ciśnienia na poziomie 2 barów .. U mnie jest 1,1 - 1,3 bara ;( Samochód też kopci na czarno - to może być przyczyna dziury w dolocie ? - czy tez od dziury w dolocie może zależeć spadek mocy ? dodatkowo mam termostat do wymiany bo temperaturki chyba nie trzyma - zamiast 90 stopni ma 80 .... Czy po takim czymś, jesteście mi w stanie koledzy coś podpowiedzieć żebym nie ładował pieniędzy w błoto ... ??
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem wnętrza i tylnim spryskiwaczem.
Mam ten sam problem więc podczepie się pod wątek ... Też nie działa mi tylny spryskiwacz. . . Zbiornik też mam z tyłu po prawej - zalany do pełna. Jak włączam spryskiwanie tylnej szyby ( na szybe oczywiście nie leci ). Otwieram klapę od bagażnika a tam w szczelinach płyn do szyb ( chodzi o te szczeliny przez ktore wode np. po deszczu splywa). Co poradzicie sprawdzić ??
-
[B5 AFN] Problem prawdopodobnie z turbiną :(
No to jest nadzieja - że to nie będzie turbina tylko coś tańszego Dziś jestem umówiony na VAGa także będą logi .. pozdro
-
[B5 AFN] Problem prawdopodobnie z turbiną :(
Chodzi o przepływomierz ? ;P Jeżeli tak to był podłączany z passata 110KM też AFN i nic nie dało .. ten sam ból ... jutro powinny być logi także wrzuce co wyszło żebyście coś poratowali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co z tymi logami ? Podjechać z 15min wcześniej ? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
Jasne, że tak Im więcej w standardzie tym lepiej Szybki będziesz ściemniał ??
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
Nic .. Po prostu uważam, że taka roleta jest nie potrzebna Ściemka szyb i roleta kończy swoją prace ...
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
Zapowiada się naprawdę super Popieram że super wyposażenie jak na rocznik - hee no i ta roletka tylnej szyby Czekamy na fotki w lepszej jakości :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Problem prawdopodobnie z turbiną :(
Koledzy jutro przed 18 robie VAGa także mam nadzieję , wrzuce tu logi abyście mi coś pomogli z góry dzięki i pozdrawiam
-
[ALL B5] Problem z wymianą na LED + podświetlenie rejestracji.
Hmm wymieniłem bezpiecznik od podświetlenia rejestracji i dalej nie działa, więc to raczej nie to Tu nie działają ani LEDy ani zwykłe żarówki...[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 16:57_________________________________________________ Czy da się to jakoś zamienić ? ? Ten + z - czy nie za bardzo ?? Jestem zielony .. więc sorry za takie pytanie - może banalne ... Nic prostszego zamieniasz miejscami kabelki które dochodzą do zarówek z podsufitówki. Czyli rozkręcić podsufitke i przelutować kabelki na odwrót ? Zgadza się ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek do ciebie Motul 8100 X-cess 5W40 i dokładnie cała bańka czyli 5 litrów niestety brak na dolewkę wówczas ale mam pewien pomysł inny koleś zamawia 2x5litrów tego oleju a potrzebuje zalaż ok.7 litrów także zapytam czy literek by ci opchnął. Litr tego oleju luzem kosztuje 43zł także nie bardzo się opłaca w stosunku do bańki 5 litrowej która kosztuje 153zł. Zabiorę VAGa i na szybko spr. auto, tylko lepiej było by się umówić trochę z 15 minut wcześniej. No ja mogę podjechać 17.40 - 17.45 co by sprawdzić wcześniej go ?? Co Ty na to ?
-
[ALL B5] Problem z wymianą na LED + podświetlenie rejestracji.
Ja w rejestracji mam Ledy od 14 miesięcy.. I dalej się pala, nie stroboskopują.. W rejestracji to mi nawet zwykła żarówka nie pali dziś po pracy wymienię bezpiecznik i dam znać ... o te LEDy to chodzi przy żarówkach w podsufitce ( Ba9s ) :/
-
[B5 AFN] Problem prawdopodobnie z turbiną :(
OK postaram się dorwać kogoś kto zrobi mi logi i wkleje co wyszło bo rzeczywiście .. jeżeli to jakaś drobniejsza sprawa to szkoda kasy ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Będzie ktoś jutro na spocie kto zrobił by logi ?? Na początku października musze wziąść się za naprawę .. Bo prawdopodobnie turbina spsuta ... brak mocy w aucie ... Przydały by się dobre logi żeby zobaczyć co z moją A4 nie tak ? hmm
-
[B5 AFN] Problem prawdopodobnie z turbiną :(
nie widzę żebyś gdzieś logi wkleił Bo takowych nie posiadam ... Tyle przekazał mi znajomy mechanik. A sam osobiście nie mam możliwości zrobienia logów ;(
-
[B5 AFN] Problem prawdopodobnie z turbiną :(
Witam, Mój problem prawdopodobnie tkwi w turbinie ... Mianowicie samochód nie ma mocy ;( Bardzo słabe przyspieszenie ... Jak w jakimś starym gracie, do 110KM baardzo mu daleko ... No i predkość to ok. 160km/h - potem wskazówka stoi ... Czy ktoś kto się na tym zna, mógłby coś doradzić ?? Acha... Jak wymieniałem rozrząd ( u kolesia który pracował kiedyś w salonie WV - teraz sam naprawia tylko Audi i WV ) - powiedziałem żeby zobaczył co z tym spadkiem mocy.. Powiedział, że po wyczyszczeniu turbiny będzie malina. Dlatego mam zamiar na początku października oddać turbinę do regeneracji ... Jakieś inne propozycie ??
-
[B5 AFF] Problem z uruchomieniem silnika po jeździe
Miałem podobne problemy - VAG i wszystko się wyjaśniło ... Życzę żebyś też miał bezproblemową naprawę.
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI 110 KM - Avancik ;)
Zakładaj śmiało kolego - o wiele lepiej wygląda niż na pomarańczowych kierunkach Pozdrawiam -
-
[ALL] Zimówki na alu czy stal ?
Dodatkowo na alusach mogą bardziej tarcze hamulcowe być podatne na " zaśniedzenie " - zakrywają mniej niż stalówki ... Aczkolwiek .. Prezencja bierze górę :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z wymianą na LED + podświetlenie rejestracji.
Czy da się to jakoś zamienić ? ? Ten + z - czy nie za bardzo ?? Jestem zielony .. więc sorry za takie pytanie - może banalne ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sąsiad z góry mody podobne do moich ale jednego nie sciagniesz 1.8T hehehehe blizniacza A4, 2 takie same pod 1 klatka Nie lepiej jeździć prawie za free ? niż jak to mówią " zapalniczką "
-
xxx
Racja .. Dla mnie te progi to pod lekką wieś podchodzą ... ale każdy robi to co lubi Bez obrazy oczywiście :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 12:50_________________________________________________Sam samochód bardzo ładny ... Tylko te zderzaki , progi i " łezki " Reszta naprwdę cacy
-
[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
Przepiękna może kiedyś się dorobie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Póki co tyle udało mi się wykszesać z mojej A4 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_a4_b5_19tdi_110_km_avancik-t96702.0.html .... P.S. Kurde szkoda, że spoty są w czwartki - ja mam 2 zmiany w czwartki od 15 - 20 ;([br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 12:47_________________________________________________ Gokart - to ta maszynką, którą się ścigasz - To zapewne oczywiste Karting - są to wyścigi gokartów - No i to taka różnica jak dla mnie
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
Piękna furka No i ta MOC Oby służyła bezawaryjnie