Hej,
A4 b9 2022 r.
Czy wy tez macie taki komunikat, ze podczas jazdy jest blokada na wpisywanie ręcznie adresu w nawigacji, to samo jest w android auto.
Można to odkodować?
Rozumiem ze nie powinno się oglądać filmów podczas jazdy, ale zmienić adres w nawigacji ....
Witam,
za każdym razem gdy uruchamiam samochód, na desce rozdzielczej pojawia się ostrzeżenie plus sygnał dźwiękowy informujący, że poduszka powietrzna pasażera jest aktywna.
Jest to irytujące, można to jakoś wyłączyć?
Hej,
Czy jest możliwość wyłączenia wentylacji po zapłonie, bo zawsze gdy sie tylko włączy sam zapłon to jest ustawione na jeden i wieje, nie można całkowicie wyłączyć,
W passacie b8 można całkowicie wyłączyć nawiew. Może gdzie w ustawieniach w sterowniku?