Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lidoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lidoo

  1. lidoo odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    To może ja się podziele jak mi się Dpf wypala, przebieg 25 tys silnik DTPA, tylko miasto co ok 240 km, autostrada co ok 300 km i tak jest od nowości. Wcześniej miałem Passata 2.0 tdi rok 2016 i tam było miasto co ok 500 km, autoatatada 600 km.
  2. Dzień dobry, jeśli ktoś by sie zastanawiał nad montażem haka e. do A4 akurat w moim przypadku do b9 po lifcie to szczerze mogę polecić kolegę Turzol ze Śląska, z naszego forum. Mechaniczne jak i również z programowaniem kolega nie ma najmniejszego problemu. Byłem, montowałem. Szczerze polecam.
  3. lidoo odpowiedział(a) na lidoo temat w Audi A4 B9
    Poprostu podoba mi się taka, ja mam zwykłą okrągłą bez pogrubień.
  4. lidoo odpowiedział(a) na lidoo temat w Audi A4 B9
    Nie pomyślałem o tym, No ale jak patrze na Allegro i Olx to są tylko 2 które pasują do mojego, i tylko nowe, ja mam prostokątna poduszkę....
  5. lidoo odpowiedział(a) na lidoo temat w Audi A4 B9
    Scieta czy przycięta to tylko wyrażenie, wiadomo, że chodzi "płaski" dół, Bardziej mi chodziło o jakieś błędy w sterowniku ect...
  6. lidoo opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Zastanawiam się nad obszyciem kierownicy i jej przycięciem. Mam propozycję na odesłanie swojej własnej a Firma mi odsyła już gotowa z innego auta z takimi samymi przyciskami, mówią że będzie dzialac jak plug and play, jaka jest wasza opinia?
  7. WAUZZZF41NA044373 i jaki rodzaj skrzyni. Dziekuje
  8. Ale to będzie pasować tylko do S line? bo grill z S line nie pasuje do zwyklej A4 B9 lift...
  9. Czy ktoś wie jak to nazwać tą czarną listwę nad grillem, albo gdzie to można kupić?
  10. Dzięki, uprościłeś mi robotę, A ta dolna wtyczka pod tą od czujnika deszczu to co podpina?
  11. Co masz na myśli zacisk 30, i 15? są tam dwie wtyczki jedna u góry to do czujnika deszczu, i tam będzie napięcie stałe. A z dołu ta wtyczka od czego?, Może wiesz który kolor to napięcie po zapłonie, i czy jest bezpiecznie się tam podpiąć.(potrzebuje tylko do kamerki max 2A) Mogę to miernikiem sprawdzić, ale wolę to jeszcze Ciebie zapytać.
  12. Dla zainteresowanych, Koszt montażu na dziś w serwisie Vw Audi w Pl, haka to ok 2650 brutto, hak elektryczny koszt 5300 brutto i na dziś nie ma go dostępnego w magazynach w Pl i DE , czas oczekiwania to minimum 1 miesiąc.
  13. Dzwoniłem dziś do autoryzowanego przedstawiciela firmy Steinhof, i mówi tak ze nic nie koduje, robi tak ze niema błędów... Jakie niekorzyści, wady daje nie zakodowanie?
  14. Przy zakładaniu zwykłego haka odpinanego ręcznie trzeba coś kodować? Pytam bo kiedyś w Passacie montowali mi taki hak i przy włączaniu wstecznego czujniki parkowania się włączały i brzęczały, a tak chyba nie powinno być.
  15. Witam, Interesuje mnie dodanie tego przycisku z zamknięciem samochodu w klapie bagażnika, Jest taka możliwość żeby to dołożyć? Nigdzie nie widziałem tutorialu.
  16. Nic nie zmieniałem, sprawdziłem to co napisałeś i ja tak mam, a tylna przy wstecznym dziala
  17. Ale jestem aktualnie na tym kodowaniu i mam tak ustawione.... na "80 rear_wiper,separate_rearwiper"
  18. Ale jestem aktualnie na tym kodowaniu i mam tak ustawione.... na "80 rear_wiper,separate_rearwiper"
  19. chodziło mi o informacje z googole
  20. Spokojnie, zanim coś zastosuje to sprawdzam gdzie się da, i dlatego tez tutaj pytam, Tego kodowania co napisałeś to nigdzie nie moglem znaleźć
  21. Witam Czy jest jakiś inny sposób na wyłączenie tej wycieraczki? U mnie ta metoda nie działa, czyli Cent el 09 kodowanie 07 Bajt 21 bit 6 0
  22. Jest tam stale napięcie, czy gasnie po wyłączeniu zapłonu?
  23. Czy wiecie może jakie tam jest napięcie, chciałbym tam podpiąć zewnętrzny wideorejestrator który potrzebuję 5V i ok 2 A?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.