Treść opublikowana przez sky2k
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Zacząłeś prowokować
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Szczerze to nie, bo temat ma 63 strony w sumie z kilku lat, jak wiadomo kilka lat lub nawet pół roku robi teraz diametralnie różnice w wielu dziedzinach, motoryzacji również, dlatego mnie interesuje teraźniejszość a nie co pisali kiedyś, dlatego nie widzę sensu wertowania x stron skoro teraz coś co rok temu było dobre może być lipne... Zadałem proste pytanie i liczyłem na odpowiedź a nie fame, nie każdy ma możliwość na bierzaco sprawdzac nowości w praktyce tak jak wy. Teoria mnie nie interesuje
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
skoro wszyscy pytają to czego ja nie moge ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
a widzisz ja wole poznać na bierząco opinie innych niż trzymać się jakiegos stereotypu i książki jak ty
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
super pomysł !! ty już znalazłeś ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
dobra a pytanie: nie patrząc na cene i inne aspekty, mając 1.8t stage 2, macie do wyboru olej jakikolwiek chcecie, jaki wezmiecie ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Znajomy mi taki polecił że będzie dobry, a silnika nie katuje zbytnio
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie co sądzicie o Shell Racing 10w60 do 1.8t stage 2?
-
hybryda do bfb
A powiedzcie w jakich granicach powinna kosztować taka hybryda +-?
-
hybryda do bfb
prosze o pojaśnienie jakiej hybrydy "szukać" do bfb pod 250-260 kuni, moja obecna jest k03 i czy ciepła strona powinna zostać z k03, a zimna większa ? jaka? czy ciepła strona z k03s a zimna proporcjonalnie większa ? jaka ?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
proszę o pomoc w doborze amorów do sprężyn eibach pro kit, wiem ze sachs ale nie wiem jakie oznaczenie, pacjent b7 1.8t quattro obecnie 1BA oznaczenia z wlepy 0YL i 0JH oznaczenia "z pod maski" 1- 1065kg, 2- 1135kg wiem że eibachy muszą być takie https://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-avant-8ed,-b7-e10-15-003-11-22-pi-566.html proszę o podpowiedz bo samochód stoi rozebrany i czeka na nowe zawieszenie ;]
-
multi kierownica b7
chciałem zapytać co potrzebuję do montażu multi kierownicy w miejsce zwykłej, tempomat jest w standardzie, tylko taśma czy coś jeszcze ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
korek wlewu masz na górze ? czy będziesz "tańczył" z budą ? ;]
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
a to nie wiem, bo w tych linkach co podałeś dysk m.2 nie jest NMVe
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
a tak wogóle to nie lepiej wziąść dysku na NMVe niżeli Sata ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
ta płyta obsługuje m2
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja nie powiem, ale w RZ LPG było już po 2,65 a teraz ~2,4, pb95 już poniżej 5, a ON jak beton ~~5,25 ;]
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
polecam dark base 700, 900 wszystko się zmieści
-
grzane lusterka
okazuje sie że nie mam grzanych luster, ponoć jest wiązka, więc czego nie dorobić ;] ma ktoś sprawdzone zamienniki jakie można kupić , bo wyczytałem że nie wszystkie są dobre
-
fmic do 1.8t bfb b7
tylko który icek wejdzie bez rezania, od tt czy 550x180x65 ?
-
fmic do 1.8t bfb b7
właśnie ten temat nie do końca wyjaśnia wszystko co bym chciał niektórym pasuje, niektórym nie... w sumie teraz to się zastanawiam czy nie kupić samego icka od audi tt o wymiarze 615x406x32 i orurowanie dorobić, aczkolwiek nie wiem czy wejdzie bez cięcia belki/zderzaka ?
-
fmic do 1.8t bfb b7
przymierzam się do zmiany icka i zastanawiam się czy takie zestaw będzie dobry pod 250-260 km https://allegro.pl/oferta/zestaw-montazowy-intercooler-audi-a4-1-8t-b6-7631956745?fromVariant=7631957056 niby do b6, ale to chyba nie ma wiekszego znaczenia ? i czy trzeba rezać pas przedni pod taki fmic ?
-
turbo do bfb
wiem że tematów z turbo było chyba z zylion, aczkolwiek nie do końca potrafię znaleść odpowiedz na moje pytanie, otóż planuje na przyszły rok stage 2, ale chce się przygotować wcześniej, bo to zawsze się może uda urwać pare zł, jednym z komponentów jest turbo, wszystcy piszą hybryda, hybryda, ale jaka konkretnie (z jakich podzespołów) bo widziałem że niektórzy mają od diesla, niektórzy k04 itp, w skrócie proszę o wytłumaczenie jak można łączyć 2 turbiny, lub z jakich jest to najbardziej opłacalne, bo rozumiem że ciepła strona zostaje z mojego K03, a zimna z jakiegoś innego ?
-
Reduktor do mocy 225km
Magic big
-
Mazda 6 kupno
U mnie w rodzinie poza brata Mazda brata są jeszcze 2 Mazdy i w 1 był przeszczep tylnego kielicha od innej Mazdy bo tak zardzewial że amortyzator wpadł do środka ? a w 2 już było chyba wszystko spawane/wzmacniane ? Mazdy porostu są tanie przez to dużo osób Się na nie decyduje a potem jest płacz jak trzeba placic