Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sky2k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sky2k

  1. sky2k odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Zacząłeś prowokować
  2. sky2k odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Szczerze to nie, bo temat ma 63 strony w sumie z kilku lat, jak wiadomo kilka lat lub nawet pół roku robi teraz diametralnie różnice w wielu dziedzinach, motoryzacji również, dlatego mnie interesuje teraźniejszość a nie co pisali kiedyś, dlatego nie widzę sensu wertowania x stron skoro teraz coś co rok temu było dobre może być lipne... Zadałem proste pytanie i liczyłem na odpowiedź a nie fame, nie każdy ma możliwość na bierzaco sprawdzac nowości w praktyce tak jak wy. Teoria mnie nie interesuje
  3. sky2k odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    skoro wszyscy pytają to czego ja nie moge ?
  4. sky2k odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    a widzisz ja wole poznać na bierząco opinie innych niż trzymać się jakiegos stereotypu i książki jak ty
  5. sky2k odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    super pomysł !! ty już znalazłeś ?
  6. sky2k odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    dobra a pytanie: nie patrząc na cene i inne aspekty, mając 1.8t stage 2, macie do wyboru olej jakikolwiek chcecie, jaki wezmiecie ?
  7. sky2k odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Znajomy mi taki polecił że będzie dobry, a silnika nie katuje zbytnio
  8. sky2k odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Panowie co sądzicie o Shell Racing 10w60 do 1.8t stage 2?
  9. sky2k odpowiedział(a) na sky2k temat w Audi A4 B6/B7
    A powiedzcie w jakich granicach powinna kosztować taka hybryda +-?
  10. sky2k opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    prosze o pojaśnienie jakiej hybrydy "szukać" do bfb pod 250-260 kuni, moja obecna jest k03 i czy ciepła strona powinna zostać z k03, a zimna większa ? jaka? czy ciepła strona z k03s a zimna proporcjonalnie większa ? jaka ?
  11. proszę o pomoc w doborze amorów do sprężyn eibach pro kit, wiem ze sachs ale nie wiem jakie oznaczenie, pacjent b7 1.8t quattro obecnie 1BA oznaczenia z wlepy 0YL i 0JH oznaczenia "z pod maski" 1- 1065kg, 2- 1135kg wiem że eibachy muszą być takie https://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-avant-8ed,-b7-e10-15-003-11-22-pi-566.html proszę o podpowiedz bo samochód stoi rozebrany i czeka na nowe zawieszenie ;]
  12. sky2k opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    chciałem zapytać co potrzebuję do montażu multi kierownicy w miejsce zwykłej, tempomat jest w standardzie, tylko taśma czy coś jeszcze ?
  13. korek wlewu masz na górze ? czy będziesz "tańczył" z budą ? ;]
  14. a to nie wiem, bo w tych linkach co podałeś dysk m.2 nie jest NMVe
  15. a tak wogóle to nie lepiej wziąść dysku na NMVe niżeli Sata ?
  16. ja nie powiem, ale w RZ LPG było już po 2,65 a teraz ~2,4, pb95 już poniżej 5, a ON jak beton ~~5,25 ;]
  17. polecam dark base 700, 900 wszystko się zmieści
  18. sky2k opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    okazuje sie że nie mam grzanych luster, ponoć jest wiązka, więc czego nie dorobić ;] ma ktoś sprawdzone zamienniki jakie można kupić , bo wyczytałem że nie wszystkie są dobre
  19. sky2k odpowiedział(a) na sky2k temat w Audi A4 B6/B7
    tylko który icek wejdzie bez rezania, od tt czy 550x180x65 ?
  20. sky2k odpowiedział(a) na sky2k temat w Audi A4 B6/B7
    właśnie ten temat nie do końca wyjaśnia wszystko co bym chciał niektórym pasuje, niektórym nie... w sumie teraz to się zastanawiam czy nie kupić samego icka od audi tt o wymiarze 615x406x32 i orurowanie dorobić, aczkolwiek nie wiem czy wejdzie bez cięcia belki/zderzaka ?
  21. sky2k opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    przymierzam się do zmiany icka i zastanawiam się czy takie zestaw będzie dobry pod 250-260 km https://allegro.pl/oferta/zestaw-montazowy-intercooler-audi-a4-1-8t-b6-7631956745?fromVariant=7631957056 niby do b6, ale to chyba nie ma wiekszego znaczenia ? i czy trzeba rezać pas przedni pod taki fmic ?
  22. sky2k opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    wiem że tematów z turbo było chyba z zylion, aczkolwiek nie do końca potrafię znaleść odpowiedz na moje pytanie, otóż planuje na przyszły rok stage 2, ale chce się przygotować wcześniej, bo to zawsze się może uda urwać pare zł, jednym z komponentów jest turbo, wszystcy piszą hybryda, hybryda, ale jaka konkretnie (z jakich podzespołów) bo widziałem że niektórzy mają od diesla, niektórzy k04 itp, w skrócie proszę o wytłumaczenie jak można łączyć 2 turbiny, lub z jakich jest to najbardziej opłacalne, bo rozumiem że ciepła strona zostaje z mojego K03, a zimna z jakiegoś innego ?
  23. U mnie w rodzinie poza brata Mazda brata są jeszcze 2 Mazdy i w 1 był przeszczep tylnego kielicha od innej Mazdy bo tak zardzewial że amortyzator wpadł do środka ? a w 2 już było chyba wszystko spawane/wzmacniane ? Mazdy porostu są tanie przez to dużo osób Się na nie decyduje a potem jest płacz jak trzeba placic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.