Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sky2k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sky2k

  1. proszę o wytłumaczenie, gazownik zaproponował mi: sterownik STAG QBOXwtryskiwacze AC W02 BFCreduktor STAG AC R01 250 + mod. narazie seria 163 ale w planach stage 2 i teraz pytanie czy lepiej ( wole mieć zapas) dołożyć do r02 twin 280 ? czy zostac przy r01 ? oraz co z wtryskami ? może jakieś lepsze ?
  2. sky2k odpowiedział(a) na sky2k temat w Audi A4 B6/B7
    może mi ktoś wytłumaczyć czy ori poduszka z kierownicy od a6 potrzebuje jakiejś przejściówki czy coś tego typu żeby pasowała do b7 ?? oraz jakiej taśmy szukać, jakie ma mieć oznaczenie, bo się już pogubiłem ;/
  3. sky2k opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    w moim b7 mam zwykłą kierownice, a mam możliwość kupna skórzanej od a6 multi podejdzie ona ?? nie znalazłem podobnego tematu jeżeli podejdzie to co potrzebuje oprócz kiery, poduchy i przewodu(jak on się fachowo nazywa) ?
  4. http://www.multiserwis.mielec.pl mówisz o tym?
  5. Naradzie to czarna magia ;D A soczewki takie same raczej ale przyjrzę się dokladniej
  6. Przebieg jest 160kkm i mój mechanik mówi że na 99% taki ma bo dawno nie widział takiego silnika. Po części z turbina też wysłałem o tym o czym piszesz. Jak naradzie chip może w sumie może poczekać porobię trochę km i się zobaczy. A powiedzcie co zrobić jak spryskiwacze xenonow się nie chowają do końca? Każdy inaczej. Psikalem WD i nic to nie dalo
  7. mój błąd, poprawiłem ;]
  8. może ktoś polecić z czystym sumieniem kogoś od gazu z Rzeszowa i okolic ??
  9. Witam, długo czekałem aż się doczekałem, od niedawna jestem posiadaczem takiej furmanki (która przybyła prosto z DE): Wyposażenie: 1.8T BFB 163KM quattro Skrzynia manual 6 Koła 18 + 225/40 4 szyby elektryczne Podgrzewane fotele Halogeny Klima Tempomat ABS, ESP lodówka ;] i pewnie coś więcej ale o tym nie wiem jeszcze ;] Na razie jestem mega zadowolony z zakupu i mam nadzieje że jeszcze długo tak zostanie ;] W planach: multikierownica sline lekkie poprawki lakiernicze LPG myśle że niżej o 20mm (nie jestem fanem low rider) ale traktorem też nie chce jeździć pewnie stage 1 dokładka zderzaka cupra listwy wewnetrzne sline Z góry przepraszam za głupie i durne pytania ;] ale mówią że kto pyta nie błądzi ;] Od razu zadam pare pytań: 1. LPG lepiej założyć przed stage 1 ?? 2. Czy do obniżenia o 20mm wystarczy wymiana samych sprężyn np. Eibach pro kit ?? (zawieszenie zwykłe) 3. Czy osłona pod silnik aluminiowa 2mm sprawdzi się bardziej niż plastikowa ?
  10. sky2k odpowiedział(a) na sky2k temat w Audi A4 B7
    dzięki za odpowiedź, a może ktoś kojarzy w jakich wersjach dach jest czarny (a kolor nadwozia inny) ??
  11. sky2k opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    witam, próbowałem znaleść coś na nurtujący mnie temat, ale nie znalazłem, przez co wale posta, jakie były warianty sline (zew i wew, co w nie wchodziło) w 2005 r ?? przymierzam się do kupna, ale nie wiem dokładnie na co patrzeć jeżeli chodzi o sline. Kiedyś był temat z sline w b6, ale też nie moge znaleść.
  12. witam wszystkich forumowiczów ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.