Treść opublikowana przez wero2087
-
[B5 AEB] Czy obudowa konsoli środkowej 1-dinowa podejdzie do konsoli 2 din???
Witam. Mam zamiar założyć u siebie radio symphony i w związku z tym zamówiłem już całą konsole środkową 2 dinową z radiem i ze wszystkim oprócz całej tej plastikowej obudowy gdyż była popękana. I teraz mam pytanie czy ta obudowa konsoli też musi byc 2-din czy podejdzie taka 1-dinowa jak na fotce nizej??? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c354fad5cb77c84.html Czy ta 1-dinowa podejdzie pod kosz 2 din? jest jakas róznica?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chłopaki a powiedzcie mi (bo jestem zielony w tym temacie) mam już licznik z fisem i chce go założyć... Teraz powiedzcie mi co trzeba zgrać ze starego licznika przed wyciągnięciem go z kokpitu i co trzeba wgrywać do nowego??? Wiem że trzeba zrobic korekte przebiegu w nowym liczniku....cos jeszcze trzeba wgrywać??? furka z 96r wiec licznik bez immo...
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Może by tam jakąś ja upchnął hehe Ale też mi się nie wydaje by koleś dobry sprzęt za 150zł puścił...Bo zawsze panel jakoś można dokupić czy odratować...Pytałem co tam zepsute to nie wie ( albo głupa rżnie)...Przyjedź pan i sprawdź sobie bo ja nie wiem...Jak bym mieszkał bliżej to pewnie bym podjechał zobaczyć na to... Pawelc dzwoniłem do kolegi z forum ale juz dawno pogonił ten komplet Ale dzieki za linka [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 17:54_________________________________________________A żeby podłączyć symphony trzeba kupować jakieś emulatory, przejściówki czy coś takiego?
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Panel przedni by się może jakoś odratowało Ale nie wydaje mi sie by za tą cene wogóle ona chodziła...
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Dzwoniłem ale cos nie odbiera Ja znalazłem coś takiego przez przypadek: http://www.allegro.pl/item776048691_radio_nawigacja_cd_mp3_audi_navigation_do_a4.html Gość niby mówi ze wyciągnął z audicy na auto złomie i nie wie czy działa... Jest tam ktoś z łódzkiego kto mógł by to sprawdzić jakos?? Wydaje mi sie ze jesli by działała to nawet z takim panelem to okazja...
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
No właśnie powoli będe zaczynał kompletować części
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Krzysiek a możesz powiedzieć jaki Cię wyniósł koszt tej przeróbki łącznie z radiem
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Nom widzę że tam kolega wsadził jeszcze w starą konsolę Jak by ktoś miał do sprzedania kosz 2 din i nawet całą konsolę ta po lifcie to chętnie bym kupił I jeszcze jedno czy taki climatronic będzie do tego nowego kosza po lifcie? http://moto.allegro.pl/item794780655_audi_a4_panel_sterowania_climatronic.html I czy jest jakaś różnica jeśli taki climatronic jest z kosza 1 din?
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Witam...Chciałbym w swojej audicy założyć radio symphony...Co trzeba pozmieniać żeby podeszło to radyjko wiem ze trzeba wymienić kosz na 2 din, klimatronik popielniczkę no ogólnie całą tą środkową konsole i czy coś jeszcze? Jesli możecie to napiszcie żebym wiedział co kompletować dokładnie.... i czy radio symphony II np. takie: http://www.allegro.pl/item789792559_audi_symphony_ii_a4_najpewniej_bo_od_firmy.html da rade wsadzić? Czy tylko jedynkę???
-
[B5 ADP] Syczenie ze zbiornika paliwa
Jeśli ciągle syczy to może to być padnięty zawór węgla aktywnego...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli trzeba będzie podjechać do jakiegoś szpeca żeby ustawił licznik bo niestety nie posiadam vaga A ze starego licznika przed wyciągnięciem go z auta trzeba coś zgrywać??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. A jak to jest z ustawieniem obecnego przebiegu w nowym liczniku? Mam juz zegary z fisem z 96r i zamierzam je założyć...przebieg ustawia sie jakoś vagiem czy co...???
-
Chiptuning 1.8T z 96 roku- czy nie za stare autko na takie mody?
O widzisz swięta racja...wtedy to będzie wszystko jasne
-
Chiptuning 1.8T z 96 roku- czy nie za stare autko na takie mody?
Tak jak w temacie mam audiczke 1.8T 150ps z 96r. i troszke juz mi brakuje mocy Autko ma juz troche lat...na budziku 200tyś... Czy jest sens jeszcze chipować moją furke? Czy nie jest za stara na takie cos Jeżdze nią półtora roku i żadnej większej naprawy nie miałem i smiga jeszcze nieźle...
-
[B5 AEB] Jak wstawić rurę zamiast katalizatora ?
Nie moja ma tylko jedną sonde przed katem więc nie bedzie problemu Hmmm ponoć nie zaleca się zostawiania pustej puchy bez kawałka rurki żeby się spaliny nie rozpężały tam czy cos takiego... Mi tam o moc nie chodzi bo kuni to mi pewnie by tyle przybyło że bym autka puźniej nie ogarnał hehe Mam juz troche km na budziku a i turbo by sobie troszke może odetchnęło. W nastepny weekend bede maił więcej czasu to się zabiore za to
-
[B5 AEB] Jak wstawić rurę zamiast katalizatora ?
No właśnie to chce zrobić ale chyba pojade z tym do jakiegoś mechaniora...
-
[B5 AEB] Jak wstawić rurę zamiast katalizatora ?
W moim AEB jest tylko jedna sonda :>
-
[B5 AEB] Jak wstawić rurę zamiast katalizatora ?
Witam. Mam zamiar wyciąć kata w swojej 1.8T i mam do Was pytanie jak to zrobić. Chciałem po prostu wypróznić środek i wspawać w pusta puche rure 2.5... Tylko ten kat idzie pod pewnym kątem czy to wszystko ładnioe idzie jakoś zgrać ze sobą? Ta rura 2.5 wejdzie w środek tej puchy? Może ma ktoś jakiś rysunek jak to zrobić??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tarnobrzeg Wita!!!