Treść opublikowana przez wero2087
-
Polecane opony zimowe
Panowie opłaca się kupować takie oponki na zimę??? http://moto.allegro.pl/dayton-dw510-zima-195-65-15-91-t-legionowo-i1328256061.html
-
[B5 AEB] Czy istnieje możliwość regeneracji odbłyśników lamp poliftowych?
Kupiłem od klubowicza Rafal1988Lodz Jak kolega mówił miały być w idealnym stanie. Odp: (Bez tematu) « Wysłane do: wero2087 : 23 Październik 2010, 17:55 » « Na tę wiadomość już odpowiedziałeś lub przesłałeś ją dalej. » http://img44.imageshack.us/i/20100822180.jpg/ mowimy o tym co na zdjeciu? Odblysniki i soczewka sa w idealnym stanie. Wyjete z uszkodzonych lamp.ORG oczywiscie. Niestety nie był to idealny stan gdyż jedna soczewka jest uszczerbana (może to wina transportu) ale one mi nie są potrzebne wiec ok, a co do odbłyśników obydwa niestety powypalane.
-
[B5 AEB] Czy istnieje możliwość regeneracji odbłyśników lamp poliftowych?
Razem 160zeta za obydwa...a myślałem ze będzie coś taniej
-
[B5 AEB] Czy istnieje możliwość regeneracji odbłyśników lamp poliftowych?
Witam. Zakupiłem sobie lampy poliftowe w dobrej cenie jednak ich wadą jest to że odbłyśniki (te skręcone z soczewką) są nieco wypalone. Czy można je jakoś zregenerować, dać do chromowania czy coś takiego? Kupiłem już inny komplet od naszego klubowego kolegi i miały byś w stanie bardzo dobrym a okazały się także wypalone. Nie chce pisać od kogo kupiłem ale facet po prostu poleciał w h....a. Żeby uniknąć podobnej sytuacji chciałbym je zregenerować tylko czy się da?
-
Pracy szukam
A ja szukam pracy w krk i okolicach. Wszystkie oferty mile widziane
-
Czy można zrezygnować z naprawy bezgotówkowej?
A przepraszam Koleżankom także dziękuje
-
Czy można zrezygnować z naprawy bezgotówkowej?
Wielkie dzięki koledzy za podpowiedzi Szacuneczek dla Was
-
Czy można zrezygnować z naprawy bezgotówkowej?
Panowie dzwoniłem na policje i powiedzieli mi że notatkę policyjną wysłano do Generali z siedzibą w Katowicach 13 lipca i niema h**a musiała dojść. A dziś jest 5 sierpień i dalej cisza Dzwoniłem także do serwisu który robił mi oględziny auta i u którego podpisałem naprawę bezgotówkową i oni też nic niewiedzą. Teraz to już wolałbym aby kasę mi wypłacili na konto i kiedys bym sobie tam zrobił autko. Czyli co jeśli będę miał już duplikat notatki to po prostu mam iśc do tego serwisu który ma umowę z Generali i który miał mi auto naprawić i zmienić opcję z naprawy bezgotówkowej na wpłatę na konto czy po prostu iść do jakiegoś oddziału Generali? I w tedy wypłacili by mi kasę na podstawie tego kosztorysu który sporządził serwis?? Dobrze to rozumie?
-
Czy można zrezygnować z naprawy bezgotówkowej?
A więc sprawa się miewa tak. 28 czerwca dostałem lekkiego strzała w bok mojej audicy-do wymiany przednie i tylne drzwi, malowanie tylnego nadkola oraz wymiana tylnego zderzaka. Przyjechała policja zrobili co swoje a ja zgłosiłem telefonicznie szkodę oraz z racji tego iż nie daleko mnie jest serwis tej firmy ubezpieczeniowej w której był ubezpieczony sprawca (Generali) to pojechałem tam na oględziny auta itp. Przyjąłem naprawę bezgotówkową i kazano mi czekać na telefon z serwisu aby się umówić na naprawę auta. Minął już ponad miesiąc a tu cisza. Serwis twierdzi iż ubezpieczyciel nie dostał jeszcze notatki policyjnej a z tego co się dowiedziałem na komisariacie została wysłana 13 lipca do ubezpieczyciela. Dzwoniąc do Generali na uzyskanych chyba 6 nr. telefonów nikt nie chce udzielić mi żadnych informacji... Na dodatek za półtorej tygodnia wyjeżdżam na 3 miechy do Niemiec swoim autem - co prawda jest troszkę pokiereszowane ale niema żadnych przeciwwskazań do podróżowania nim. Więc pewnie jeśli sprawa pójdzie do przodu to i tak się nie uda naprawić auta. W takim razie czy istnieje możliwość zrezygnowania z naprawy bezgotówkowej i po prostu wypłacenia należnej kwoty na moje konto??? Czy nie ma już takiej możliwości???
-
Panowie jest wśród nas jakiś pracownik służby więziennej???
Z tego co wiem to w zakładach karnych obok moich miejscowości to niema szans aby sie dostać jeśli sie niema znajomości... Takie realia niestety
-
Panowie jest wśród nas jakiś pracownik służby więziennej???
Jak wygląda rekrutacja do służby więziennej? Czy bez znajomości jest możliwość dostania się do takiej pracy?? Bo z tego co wiem w moich okolicach jeśli sie niema pleców to lipa.
-
Panowie jest wśród nas jakiś pracownik służby więziennej???
Skąd wiedzieliście? Dodajcie do tego jeszcze ze dwie miłe panie, szampana i mogę odsiadywać dożywotkę A tak serio interesuję się troszkę pracą w służbie więziennej... Beret po kilku latach mogę mieć zryty ale wychowawcy nieźle zarabiają
-
Panowie jest wśród nas jakiś pracownik służby więziennej???
Tak jak w temacie. Mam parę pytań do takich Panów więc jeśli ktoś pracuje w służbie więziennej to proszę się odezwać
-
Proszę o pomoc przy zakupie laptopa w granicach 2 tyś.
Kolego już zakupiłem tego Asusa i jak narazię jestem zadowolony
-
Proszę o pomoc przy zakupie laptopa w granicach 2 tyś.
Ok dzięki kolego. W takim razie jutro dzwonie i zamawiam
-
Proszę o pomoc przy zakupie laptopa w granicach 2 tyś.
A sterowniki do niego pod XP idzie ściągnąć bez problemu? Bo do wszystkich jakie widziałem dorzucają sterowniki do Windows 7 a ten akurat mi nie podchodzi jakoś. Niby podają stronę ale wole zapytać żeby nie było przypału
-
Proszę o pomoc przy zakupie laptopa w granicach 2 tyś.
Witam. Szukam jakiegoś laptopa w granicach właśnie 2 tyś. Znalazłem takiego Asusa: http://allegro.pl/item1011639887_gracz_asus_k50id_15_6led_2x2_2g_250g_4g_gt320_gry.html Co myślicie o takim sprzęcie? Opłaca się? Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to proszę poradę bo ja zdeka cienki jestem w tych tematach Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Cena wymiany rozrządu szybki wątek
Mi mechanik za wymianę rozrządu i całej reszty wszystkich pasków i pierdół plus wymiana pompy wody krzyknał 150zł
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
krzysaudi jak tam furka? Poradziłeś sobie z tą klimą? Pisałem na priv ale masz skrzynkę pełną
-
[ALL B5] Słabo widoczny FIS
Kolego a jakiej taśmy używałeś i gdzie ją kupiłeś???
-
[B5 AEB] Błędy po zmianie klimatronika na poliftowy...
Kolego trochę się mylisz bo mimo tego że autko mam z 96r to silniczki mam już 12V. A niby czemu mam zmieniać nagrzewnicę i instalację wnętrza? Wszystko mi hula tylko te błędy wywala ale Kolega krzysiek pisał już że ponowne kodowanie klimatronika powinno pomóc ale kurcze na razię nie mam czasu się tym zająć...
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Kurde ja ledwo założyłem symphony a już mam chrapkę na taką navi
-
Jakie wybrać studia inżynierskie???
Fipomat Heh i to mi akurat nie przeszkadza bo w swojej rodzinnej miejscowości akurat nie zamierzam mieszkać
-
Jakie wybrać studia inżynierskie???
Panowie wstępnie stawiam na inżynierię materiałową oraz właśnie inżynierię środowiska.
-
Jakie wybrać studia inżynierskie???
No właśnie też jestem ciekaw jak jest po Inżynierii Środowiska... Bo wydaje mi się to dość interesujące