Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

romek912

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez romek912

  1. Podczas pracy silnika naciśnij jakimś trzonkiem na napinacz . Mnie czeka wymiana i właśnie szukam jak się do tego zabrać.
  2. Dzisiaj wymieniłem oponki na 205/50 r17 jakie ciśnienie najlepsze na przodzie?? W zakładzie dobił na 2,2 Dodam ze jeżdżę po nie za dobrych nawierzchniach.
  3. Jeszcze wałem nie kręciłem ale obawiam się że to samo dolega mojej niuni. Na I biegu po ujęciu gazu kawałek ujedzie i jednocześnie z przyhamowaniem silnika słychać stuk. Czasami (przeważnie z niewielkiej górki) kilkakrotnie wpadnie w taki rezonans. Przy wyższych biegach tego nie wyczuwam. Wnerwia mnie to niesamowicie
  4. Dzisiaj kupiłem i dolałem do starego FEBI 06162 to jest olej mineralny lekko zielonkawy, gościu mówił ze zalewali takie do bodajże 98 roku cena 25 zł za litr!
  5. zaraz napewno uslyszysz "na glebe z nia" o nieeee!!!! Ja po Szczecinie hasam a tu przejazdy tramwajowe niczym krawężniki a koleiny jak na poligonie więc ta opcja niestety odpada ;(
  6. Witam wszystkich. Oto moje pierwsze autko Jeśli chodzi o wyposażenie to bez szału -przednie szyby w elektryce -lusterka w elektryce -wspomaganie kierownicy -ABS -2 poduszki -2 x podłokietnik - aluski lato 17" zima 16" (to prawda ze w zimę alufelgi nie wskazane??) -chrom na lustereczkach -przebieg 147tyś wiem, wiem, kręcony !! -LPG W planach jak naraźie też bez rewelacji - zamaskowanie szyb. Prawdopodobnie lekko lustrzane choć nie wiem czy to dobry pomysł. - wymiana przednich opon Co jeszcze proponujecie?? Czerwona strzała ojca
  7. Czemu miał bym Was kłamać, tak było jak napisałem! Auto mam od nie dawna i nie wiem ile pali benzyny, na gazie jeżdżę! Tak bo tobie spaliła 8.9999999999 to żadna inna nie ma prawa spalić mniej, zastanów się co piszesz!! Szczególnie ze marudzisz o śmieszne 0.1999999 litra
  8. Tankowałem gaz w orlenie(do pełna) przejechałem dokładnie 102km w cyklu mieszanym, ponownie zatankowałem i spaliła mi 8.8litra
  9. Od tygodnia jestem posiadaczem pięknej Audiczki A4 1.8 z LPG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.