Witam
Czy ktoś rozwiązał ten problem?
Mam to samo.
Gdy silnik niedogrzany to po wciśnięciu pedału gazu samochód ma tak jakby sekundę zastanowienia żeby zaczął ciągnąć.
Na rozgrzanym jest OK.
Dodam, że listwę podmieniłem z czerwonych valteków na magicjet-y i nic się nie zmieniło.
Reduktor mam zavoli zeta N, ciśnienie 1,18
Świece aktualnie bosch dwuelektrodowe, były NGK platinium
dysze 2,5mm, sterownik stag4
Szukałem po necie i widzę, że więcej osób ma ten problem w tym silniku.
Witam.
Zdjąłem dekielek z kierownicy powietrza i moja oczywiście nie działa. Rozebrałem tą gruszkę a tam sprężyna i membrana. Membrana okazała się pęknięta więc wymyśliłem, że ją skleję. Pokleiłem klejem do gumy, poskładałem i działało trzy dni i chyba klej puścił. Ma ktoś może pomysł czy da się to naprawić bo nie uśmiecha mi się wyłożyć kilka stów na cały "zespół napędu regulacji". Ewentualnie może ma ktoś sprzedać taką membranę?