Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. letnie wpadły, przynajmniej kolejek nie było
  2. "Jadalnia" w Pixelu
  3. mogłeś się odezwać żarcie ogólnie spoko, ale lekko drogawo
  4. Hyhy, my w marcu właśnie musimy iść gdzieś bo nam przepadnie budżet
  5. albo są/byli w Cuba Libre ... umieram ... dzisiaj studiujesz jeszcze, że w czwartki balujesz czy wyjście firmowe?
  6. nie wolno kupować poza Allegro...
  7. A u mnie d*pa niestety... Chodzi maks pół godziny zarówno na mapach 2014, jak i starych 2013...
  8. Kochany jestes
  9. Szczerze Ci radzę. Kup oryginały w ASO za pośrednictwem Bart-Sa. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Komplet do AVFa był raptem o okolo stowe droższy niż od forumowych dostawców zamienniki. ta opcja wchodzi w grę także jak najbadziej Bart-S -> jak znajdziesz moment to wyceniłbys mi na PW full madafaka komplet rozrządu do BLSa?
  10. zaczynam się rozglądać nad częściami do rozrządu, jest ktoś na forum do kogo warto uderzyć w tym temacie?
  11. Źle mnie zrozumiałeś - mój też się restartuje po naciśnięciu przycisku. Tylko ze nie może to być powodem samoczynnego wyłączania które występuje raz na jakiś czas...
  12. Ok, przetestowane i działa problem polega na tym, że tel się nie restartuje tylko wyłącza...
  13. Spoko, czekam na info w takim razie z drugiej strony -> w jaki sposób mógłby się wyłączać Jedyna opcja to dłuższe wciśnięcie przycisku + dotyk chyba nie?
  14. To dobrze:) Ja w S3 po roku czasu wymieniłem baterie, 5s roboty. ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- Wojtek nawet nie strasz bo ostatnio sprzedałem czarną sztukę koledze i już 2 razy mu się to stało w ciągu dnia ale myśli że to wina etui s line bo wygląda jak by przycisk wciskało to etui i przez to się wyłącza Paweł, nie straszę - stwierdzam fakty Tez mam w etui neo hybrid, ale to nie to na 99% ostatnio podlaczylem ladowarke i widzę ze sie nie swieci czerwona dioda - patrze a tel już był wyłączony... Oczywiście nie zjechała bateria do zera, było jeszcze 10%...
  15. A ja sie jakoś wynudzisz troche i rozczarowalem... Maks 6/10 bym dał. Z kolei polecam "Więzień nienawisci" -> stary ale jary
  16. A czy komuś tez sie S4 wyłącza samoczynnie raz na jakiś czas? Średnio tak raz na tydzień albo dwa tygodnie... Czytałem o wadliwych bateriach, ale sprawdziłem po kodzie i mam niby ta która powinna być ok...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.