Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. ale w tej Malcie będzie sajgon z zaparkowaniem trochę...
  2. ja też bym na godzinkę wpadł chętnie
  3. ło kutwa... na dobre forum wlazłem... graty Nikuś
  4. ale dyskusje wywołałem ja chyba postawie na jedną z tych: 1) Logitech VX nano -> nie podoba mi się ułożenie klawiszy na lewym przycisku 2) Logitech Anywhere Mouse MX™ -> wszystko ładnie pięknie, tylko jest na dwie AA i może być ciężkawa... ale ja jestem qwa wybredny...
  5. ja od 4 lat używam w chacie G5 i jest nie do zajechania ale teraz potrzebuje do roboty bezprzewodową (chociaż jestem sceptycznie nastawiony ) patrzyłęm właśnie na nią i na tą: http://www.logitech.com/pl-pl/for-business/products/mice-presentation-devices/devices/4900 ta fajniejsza, bo czarna, ale tamta ma lepiej przyciski rozstawione a jak z baterią przy używaniu z 10 godzin dziennie?
  6. dopiero się rozglądam właśnie, ale to jest dobry pomysł a jakiś konkretny model ktoś używa?
  7. siemka poleci ktoś jakąś w miarę spoko mysz bezprzewodową? nie musi być super mała (nawet lepiej jakby była normalnych rozmiarów ), ważne żeby bateria trochę trzymała i żeby się "nie gubiła" :gwizdanie:
  8. ja dorzuce jeszcze progi i lotkę z tyłu ale potencjał jest
  9. Ciekawy projekt widać, że środek rezany z "golasa" bo nawet fis czerwony nie podoba mi się pionowy chrom w grillu...
  10. siemka http://www.youtube.com/watch?v=xMuiUWRcUQU&feature=player_embedded#!
  11. Poznański Shell ON - 4.62
  12. nie dość, że mam ośkę, ESP, nie narzekam, to na trasie mało kto mnie wyprzedza mnie też, a mam 100 kuni
  13. ja, ale na Pirelli.... http://jaramsie.pl/2jq01ho_33dr7y ze dwa zdjęcia tylko ładne
  14. czyli nikt nie reflektuje na kalendarz?
  15. ile razy można to samo wałkować, raz propozycje i do 10 pierwszych, potem ankieta, teraz znowu coś nowego... :gwizdanie: takie sranie troche
  16. bierze ktoś kalendarz klubowy w końcu? czekam do jutra wieczora, jakby ktoś chciał się do paczki podłączyć
  17. Również wszystkiego najlepszego dziewczyny i chłopaki
  18. super dodałem do obserwowanych
  19. ja się jeszcze waham
  20. gdzieś na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0;highlight=kalendarz+klubowy
  21. obserwuje fajne A3 B7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.