Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hehehe do końca roku muszę oddać plan pracy, zostało mi jakieś... 36 godzin Plan 2 rodziałów już mam, gorzej z 3. - zero pomysłów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czorny- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sprosotwanie: koreaniec teściowej mannego ;P Dzięki wszystkim obecnym za spota Oby w nowym roku więcej spotów z przynajmniej taką frekwencją Wiekopomna chwila... Wziąłem się za pracę licencjacką- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak z tym spotem? Dzisiaj się piszę na 100%, jutro moze być gorzej.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedni muszą się bawić, żeby inni mogli zapier*alać Binek pozdrowienia- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jutro?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dokładnie ci nei powiem, ale jak go goniłem miałem jakieś 110km/h, usiadlem mu na d*pie wtedy zwolnil i pas zmienił, dopiero jak mnie zobaczył to znowu do przodu wyrwał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też pozdrawiam ja tam jechałem prawie przepisowo więc tajniaków się nie obawiałem tylko zjechałem i myślę "kur.. co za pajac, że mu zjeżdżam i teraz mnie blokuje" ale dobry Koreańczyk, ten mi się akurat podoba Prawie przepisowo- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrekx pozdrawiam Chyba się przestraszyłeś, że jakieś tajniaki się za tobą puściły, a to tylko ja A w Kokocku się dzisiaj Binek bawił :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Teściowa ujeżdża w górach...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi pasuje w zasadzie cały czas, nie ma innej opcji, żebym nie miał nocki ;P Z resztą jeszcze tylko dzisiaj do roboty i w sylwestra... Gorzej z autem ale chyba mnie nie zlinczujecie jak przyjadę koreańcem ;P- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
miał być koniec, a tu końca nie widać...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki za spota- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
16 i 17 grudnia to odpowiednio piątek i sobota... :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
MI się trochę plany obsunęły, byłem chwilę przed 17, nikogo nie widziałem...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
17?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dawno tyle czytania nie było Szkoda tylko, że dyskusja poziomu nie trzymała, ale zostawię to bez komentarza. Zdało by się nareszcie ;P Dla mnie najlepiej niedziela, ew. sobota. W piątek odpadam.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś jeszcze oprócz Jedrka i mnie chętny?? Nie wiem czy bede mial dostep do neta, jakbys mógł Jedras to daj mi znac na kom czy ktoś jeszcze będzie.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobre pytanie. Ktoś chętny na spota dzisiaj??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karol najlepszego!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ode mnie dzisiaj przelew poszedł- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://moto.onet.pl/305185,10885688,1,zdjecie.html?node=27- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Póki co naliczyłem 7 osób od nas na kalendarz (Wera, Artur, Jedrex, dobis, Kierownik, Bula, Ja). Ktoś jeszcze chętny? W tym momencie za wysyłkę ~2,60 wychodzi.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś się pisze?? Można grupowo zamówić... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie