Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W sumie jakbym dał swoje ładnie do obszycia w ten sposób...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeździć z podartym A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie. BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html Byłby dobre fotele [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 17:02_________________________________________________ No dobre, tylko szkoda, że w takim stanie, gdyby nie to to już bym je brał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeździć z podartym A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie. BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html Byłby
-
[ALL B5] BOSE przed a po lifcie
Kolego, ja mam przedlifta i kupiłem poliftowe BOSE. Rozebrałem pół auta, ciągnę kable, dochodzę do radia i klops. Niestety, ale kostka zasilająca wiązkę jest inna, nie podchodzi... W związku tym poszła propozycja na PW.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A wczoraj o tym gadaliśmy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki wszystkim za spota Jędras- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Coś nie ma odzewu co do spotu. Ja podjadę, daleko nie mam, najwyżej sam będę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jestem za, ale niech się jeszcze ktoś znajdzie chętny...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem jeszcze jak się dzień ułoży, ale wstępnie jestem za spotem.- [B5 AKN] Montaż bose do avanta
Ma ktoś może rozpiskę pinów co gdzie w tych kostkach zasilających wiązkę? Kostka w samochodzie jest identyczna jak na zdjęciach Dropsone'a- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Już po imprezie ;P Dzisiaj zainwestowałem w żaróweczki Philips Blue Vision Ultra... Przed chwilą wracałem z Torunia i powiem, że w porównaniu z poprzednimi zwykłymi żarówkami jest dzień Muszę jeszcze zamówić zestaw do długich i w pozycyjne...- [B5 AKN] Montaż bose do avanta
Fotki moich wtyczek: Wtyczka zasilająca całą wiązkę: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Jak rozbiorę konsolę znowu to wrzucę foto wtyczki zasilającej w samochodzie. W każdym razie nie pasują do siebie. To raczej nie problem bo mogę zawsze uciąć i na stałe podłączyć, tylko rozpiski nie mam... Już nie jestem pewien, ale w tej wtyczce w samochodzie jest bodajże 6 kabli.- [B5 AKN] Montaż bose do avanta
Co do kostki zasilającej wiązkę, jest to coś takiego jak pokazuje Dropsone: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175043.msg2028061#msg2028061 U mnie najzwyczajniej jedna z tych czarnych nie pasuje do drugiej. Później zrobię zdjęcia tej swojej kostki przy wiązce.- [B5 AKN] Montaż bose do avanta
Ostatnio kupiłem zestaw BOSE, razem z wiązką, zacząłem wszystko przekładać, kable ładnie ułożone dochodzę do przodu a tu klops. Wtyczka zasilająca wiązkę nie pasuje w miejsce starej (NOKIA). Kostka, a raczej piny z BOSE są płaskie, w starej były okrągłe.Są też inaczej rozłożone. Dodam, że auto mam sprzed liftu, a wiązka jest poliftowa. Myślałem, że po prostu przełożę kostkę ze starej wiązki, ale coś mi nie pasuje, bo nowa ma więcej kabli. Ma ktoś jakieś schematy do tego?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,bugatti-veyron-skradziony-przez-polakow :wallbash: Wczorajsze rezanie zakończone niepowodzeniem BOSE musi poczekać... Za to kratki podświetlane są- [B6 AWX] Work in progress...
Daras...napisz do WRCLaguna moze Ci sprzeda taki gadzet jesli posiada... PS. Ja dzis moze nie modzilem ale wymienilem tylne pisaty i w aucie jak makiem zasiał Odezwę się Niby nic, a cieszy Mi się nie udało BOSE wczoraj wyrezać, będę musiał wiązkę przerabiać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Masakra z tą wykładziną Całe auto mam w wodzie, trzeba będzie znaleźć źródło. Coś czuję, że dzisiaj się to rezanie nie skończy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pomożemy Kratki doszły Pytanie czy się do wieczora wyrobię z tym wszystkim, właśnie kończę demontaż wykładziny Artur, Reniu do końca tygodnia mam wolne, więc możecie wpadać rezać lampki- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Prawdopodobnie dzisiejszy włamywacz znaleziony... NIech go tylko znajdę. BOSE, lampki w drzwiach tylnych, naprawa centrlnego in progress... I jeszcze widzę, że kratki podświetlane "wydane doręczycielowi"- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Za darmo http://www.tlumiki.bydgoszcz.pl/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ech... Za długo był spokój. Dzisiaj w nocy próba włamanie do Skody... Zamek rozpieprzony, ale totalni amatorzy, bo się do środka nawet nie dostali. Zaraz ruszam na osiedle z chłopakami gadać, może ktoś coś wie... Będzie wp***dol. I śpij tu spokojnie...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jutro wielkie rezanie Paczka od krychy przyszła, za to do dziś nie mam kratek- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B6 AWX] Work in progress...
Chętnie bym wszedłbym w posiadanie takiego gratisu Przyda się, w przyszłym tygodniu będzie BOSE - Meetingi Kujawsko-Pomorskie