Treść opublikowana przez miikii
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Oki nie będę się czepiał.
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Chciałbym by wątek dotyczył fabrycznych turbinek. Co ori to ori....
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Bardzo dziękuje za opinie i oczywiście proszę o więcej....
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Poproszę o więcej opinij .
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Witajcie! Jestem ciekawy opinii użytkowników oraz tunerów co będzie lepsze BRD czy GTB17 do 1.9 AVF/AWX ??? Proszę o unikanie postów w rodzaju "wydaje mi się że ..." Poproszę o opinie ludzi którzy mieli bądź mają doświadczenie a co za tym idzie opinie w tej sprawie.
-
Malowanie kierownicy
Na obecną chwilę kierownica nie zmieniła sie nic jest taka sama jak zaraz po malowaniu .... A jaką ma wytrzymałość to malowanie to trudno powiedzieć ...Czas pokaże .To za krótki okres by coś więcej powiedzieć To będę czekał na info.
-
Malowanie kierownicy
fajny temacik ale powiedzcie - oczywiście pytam użytkowników kier świeżo "malowanych" - Jaką takie malowanie ma wytrzymałość ??? najlepiej by było podać tu ilość km od pomalowania i jakieś zdjęcie.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Bardzo dziękuję nie zauważyłem opisów z pinami.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
no i ja zacząłem walkę z zegarkiem. Mam pytanie: Ma ktoś może schemat podłączenia anteny z licznikiem ??? wiem że nie mam napięcia w kabelkach które idą do anteny. Antena=moduł są u mnie nowe z aso. Aktywacja vag + bezpiecznik 15 wyciągnięty i dalej nic. Ale jak nie ma napięcia to działać nie będzie.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
tyle to chcą za 8K0 919 145A za 4B0919145B 169.78zł Teraz pytanie czy warto inwestować w 8K0 skoro 4B0 jest tańszy. I to ceny ASO. więc 24m gwarancji na oba.
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Trochę się uspokoiłem bo myślałem że coś nie halo z moją czarnuchą. A proszę o dalsze wpisy oraz mały opis warunków na zewnątrz i w samochodziku(ustawienia climatronika)
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
Ciekawy jestem jak to jest u was bo u mnie baaaaardzo długo zchodzi. chodź termostat i czujnik temp nowy. U mnie to około 30km zanim osiąga 90st.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kubica86 ma do niego na PW wal.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Jeśli mogę coś doradzić to polecam NIEBIESKIE i 3 sztuki podkładek na jedną stronę. Działa z siłownikami KROSNO idealnie i mam -2 a mod działa. 3 podkładki idealnie ściskają sprężynę. Sprężyna ZIELONA SZ 8010.20 x 032 Sprężyna NIEBIESKA SZ 8020.20 x 032 Siłowniki KROSNO 24520
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
W takim razie proponuje by założyciel wątku edytował pierwszego posta i to tam wrzucił.....będzie wszystko jak na dłoni....bez zbędnego pytania i mieszania... wysłane z one v A moderator mógłby zablokować temat bo jest wyczerpany.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Czytamy kolego. Ja zamawiałem po numerze oryginału.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Z katalogu KROSNO Numer FA Krosno: 24520 Marka: AUDI Model: A6 (4F5) Avant Rocznik: 03/05- Odmiany: klapa bagażnika - kombi Średnica tłoczyska: 8 mm Średnica cylindra: 18,5 mm L max: 475 mm Skok: 184 mm Siła F1: 650 N Mocowanie od strony tłoczyska: 7b Mocowanie od strony cylindra: 13 Numer oryginalny: 4F9827552B, 4F9827552C Mam nadzieje że to te. Sprężyny zamówiłem w PENTA Polska Sp. z o.o. Kontakt z Facetem który bardzo szybko mówi więc jak będziecie dzwonić to dobrze trzeba się wsłuchać. Ale kontakt meilowy też może być. Zakupiłem 4 sztuki zielone i niebieskie do testów. Harry upewnij się co do tych siłowników tak na 100000000000000000000000000000000000000000 %
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
tylko katalog Marcin
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Z katalogu krosno Numer FA Krosno: 23210 Marka: AUDI Model: A6 Avant (4B,C5) Rocznik: 08/97-04/00 Odmiany: klapa bagażnika - kombi do nr podw 4B-Y-120000 Średnica tłoczyska: 8 mm Średnica cylindra: 18,5 mm L max: 500 mm Skok: 190 mm Siła F1: 635 N Mocowanie od strony tłoczyska: 9 Mocowanie od strony cylindra: 13 Numer oryginalny: 4B9827552A
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
hej pytanko mam czy po zamontowaniu elektrycznie składanych lusterek i modułów, czyli wszystkiego co jest potrzebne do ich składania będę miał taki efekt ???
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Miroo są filmy podane na początku tego tematu i widać jak kolega zamyka i ile siły używa. na pewno będzie ciężej niż przy standardowych siłownika ale to chyba jasne ze względu na zwiększoną ilość "N" . A z drugiej strony nie musi kłaść się na tej kalpie by się zamknęłą więc wydaje mi się że to kwestia przyzwyczajenia. Nie jest to aż tak droga inwestycja więc warto potestować. Jak ci się nie będzie podobał efekt na pewno znajdziesz chętnych którzy moda od ciebie odkupią.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Już sobie wyjaśniłem. W tym katalogu zamieszczonym przez Patryś. http://www.metalimpex.pl/upl/df/38/Metalimpex-Sprezyny.pdf Zielone - sprężyna do zwykłych obciążeń Niebieskie - sprężyna do podwyższonych obciążeń
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Na filmiku w skodzie (post 139 ) są niebieskie sprężynki a propozycja autora tego postu z pierwszej strony to zielone. Mam już mętlik w głowie. Powie mi ktoś w czym tkwi różnica między jednym a drugim ???
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Poproszę 4 szt. i dane by wysłać PLN-y
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Czekam na dalsze informacje. Też będę je zamawiał. Jak się dogadasz to podaj ich nr telefonu.