Treść opublikowana przez kamilg.86.86
-
[B5 ADR] Klimatronic-klapki nawiewu
no tak ale ustawiałem na różne sposoby i zawsze daje ciepłym powietrzem, może coś jest zepsute
-
[B5 ADR] Klimatronic-klapki nawiewu
witam jestem świeżo po zakupie A4-ki i nie wiem jak ustawić klimatronic aby dmuchał zimnym powietrzem?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja ma 298700km 95r (wczoraj zakupiona)
-
[B5 1Z] Pytanie o automat
ale kolega pisze o automacie a takiej skrzyni po remoncie nie kupi za 600zł tez mam automata ale b4 tdi , po wymianie płynu ATF skrzynia płynnie zmienia biegi i ogólnie lepiej pracuje tak więc jak nie zmieniałeś jeszcze oleju to bardzo polecam.
-
[B5 AFN] Nowe turbo i dalej dymi na niebiesko jak cholera
a może w układzie wydechowym jest jeszcze olej ze starej turbinki i się teraz wypala i stąd ten dym
-
[B5 1Z] Regulator łopatek turbiny - ROZWIĄZANE
witam jeśli masz uszkodzony katalizator to usuń (miałem kiedyś forda sierrę i też mi się kat rozsypał i ze 120KM zostało może z 30KM auto nie wchodziło na obroty)
-
[80 ASB] Czy to prawidłowa praca skrzyni biegów
wiam . mam problem ze skrzynią tzn. zdejmuje nogę z hamulca a auto stoi w miejscu po dodaniu gazu obroty wzrastają do ok.2500 stuknięcie i rusza (zrobiło mi się tak dwa razy na zimnym silniku) sprawdziłem olej w skrzyni i było go troszkę za mało więc dolałem ok 150-200ml i od dolewki prodlem znikł (dodam że olej w skrzyni wygląda jak nowy jest czysty i nie śmierdzi spalenizną)ale zauważyłem,że nieraz przy zmianie z 3na4bieg jakby sprzęgło się ślizgneło obroty wzrastają a dopiero po chwili załącza się 4 bieg nie dzieje się to często (zrobiło mi się tak może ze trzy razy) czy to oznacza początek końca skrzyni czy może trzeba zmienić płyn ATF dziękuje za pomoc
-
[ALL B5] Odpala tylko z PLAK-a, co może być?
witam. podłącz sobie zasilanie paliwa pod maską (5l bańka) pomijając filtr odpal silnik żeby układ się odpowietrzył. potem po kilku godzinach sprawdz czy odpali. bedziesz wiedział czy to wina układu paliwowego
-
[80 ASB] Czy to prawidłowa praca skrzyni biegów
witam (mam b4 tdi ASB 4biegowy ) jadąc na pierwszych trzech biegach do prędkości 50km/h gdy zdejmę noge z gazu to wrzuca na ''luz'' (obroty spadają do ok 900 )a jak jadę troszkę szybciej na 3lub4biegu to po zdjęciu nogi z gazu auto chamuje silnikiem i przy 50km/h wrzuca na ''luz'' jak prędkość spadnie np. do 30km/h spowrotem noga na gaz i wrażenie jakby cały czas był na biegu ponieważ nie wyczówam załączenia biegu. czy moja skrzynia działa prawidłowo ? jeżdżę tak 2lata odkąd kupiłem auto przejechałem ok 80tyś km i nic się nie dzieje
-
[B5 AFB] Czy ma sens dolewanie do paliwa niewielkich ilości mixolu ?
ja co kilka tankowań dolewam oliwki do baku 200ml na pełny zbiornik ale nie mixol tylko syntetyczny castrol do scuterów
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
witam nie wiem czy twoje auto ma filtr cząstek stałych(cyt.fragment artykułu AŚ poradnik)w autach używanych na krótkich trasach filtr cząstek stałych zazwyczaj nie osiąga temp. wymaganej do zainicjowania procesu samooczyszczania, elektronika silnika próbuje temu zaradzić,radykalnie zwiększając dawki paliwa,tak żeby podwyższyć temp. spalin. efekty uboczny: wzrost zużycia paliwa oraz rozcieńczanie oleju silnikowego niespalonym ON
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich AUDI maniaków . obecnie posiadam B4 TDI ale mam zamiar kupić A4