-
[ALL B6] NAWIGACJA GPS NIE WIDZI SATELIT, O CO CHODZI??
mam ten sam problem moja tez nie widzi satelit dzis podlaczylem nowa antene i nadal nic bez zmian
-
Wyjmaki do Nawigacji i innych radyjek AUDI
potwierdzam ze wyjmowaki zrobione ze starej karty sa najszybciej dostepne i najtansze zrobilem je w ok 4 min bez ekstra mierzenia itp dzialaja w 100% jak ktos ma wiele czasu wolnego i zestaw narzedzi z ktorymi nie ma co robic to powodzenia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hej kolego mi wlasnie dzis w nocy probowali pociagnac moja fura al im sie nie udalo tylko musieli mnie namierzac bo zamki nie sa ruszone tylko stacyjka sie posypala nie mogli poradzic sobie z blokada kierownicy ale fura musiala odjechac na lawecie
-
[B5 AFN] Kopcenie po odpaleniu silnika
mam ten sam problem co kolega jesli moge sie podlaczyc do tematu tylko ze mam a 6 rano jak zapalam kopci na szaro niebiesko jakis mechanik powiedzial mi ze jest to uboga dawka przy rozruchu i to usterka w pompie cos tam trzeba wymienic koszt to ok 2000 tak mnie pocieszyl tylko zeby to bylo to
-
[B5 AJM] Nieodbijające sprzęgło
mialem kidys taki przypadek w pompie przy pedale sprzegla jest sprzzynka ktora cofa tloczek i ona sie zarwala i to powodowalo ze pedal nie wracal
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczow
grzesiek35
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta