witajcie wróciłem bo co po nie którzy sie stęsknili za mną dokładnie jeden bąk :polew:
Piotrek co nic nie mówisz dam ci moje 1.8
za duuuuuuuuuużo :gwizdanie: spamu nie poszło widać braki mojej nie obecności he he he czas to nadrobić
ogólnie macie racje z tym co mi pisaliście i powiedzieliście he he he he