Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cena ok bo w sumie te z b6 nie sa złe
  2. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale jedna uszkodzona
  3. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to tanio
  4. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ragus
  5. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak chcesz sobie takie zapodac to ci odsprzedam
  6. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie jakie sa do bixenony
  7. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy te żarówki pasują do naszych audi Żarówki postojowe 2x W5W T10 5 SMD LED Audi A3 (2746970421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. Medzik czekaj moze fura byla modzona ! przeliczyles czy nie był za ciężki może was tam za dużo było np.10 osób po 80kg to jest 800kg a to jakieś 100PS mniej jaki był tam sprzęt audio? Zapas? Czy szyby mialy jakieś ciężkie naklejki ? Ile ważyły koła ? Czy zbiorniki były na foool tzn.bak spryskiwacze oleje ? Fotele zwykle czy s-line broń Boże recaro dobrze to wszystko policzyles ???
  9. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin dzięki BTW.czy mogę należeć do batalionu mam b6 w której nawet seria była dwa razy rezana
  10. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie kupiłem ori bix b6 i tam jest samopoziom można te soczewki jakoś ustawić żeby świeciły normalnie
  11. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    JAk Dominik jest w komisji to ja chce być skarbnikiem klasy
  13. Poziek a ty czym teraz latasz jesteś jeszcze modem na safranforum.com
  14. Dajemy radę Najważniejsze ze zdrowy i do ojca podobny
  15. Do końca roku jeszcze daleko
  16. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam zrypana popielniczke dwa din czy można przełożyć dekor popielniczki do innej ?
  17. U nas właśnie wszyscy latają do niego ale jak napisał Siemian temat rzeka wybierz najlepsza cenę i lec u nas jest niby ten BestPerformace ale nie polecam moze tak jedz gdzie masz najbliżej
  18. Jeszcze trochę i już rok będziesz miał ta Q7 za czym się teraz rozgladasz:naughty:
  19. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szukam popielniczki 2din i ramki 1nK igły ma kto płace gotówka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.