Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pewnie fftyczka pod fotelem sprawdź vagiem bo na klimatroniku tego nie zobaczysz
-
B6 DIVISION
Danke:hi: ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- Czy znaczek s-line od b7 w gril pasuje do b6 ?
-
B6 DIVISION
Czy ktoś mi może powiedzieć ile kosztuje znaczek s-line na gril w aso
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Ja bym tego nawet do ręki nie wziął
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Ajfon to Ajfon
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
PA PA:grin:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wiem coś o tym roboty na maxa szybkie żarcie póki nie wyladowlem na dwa tygodnie w szpitalu Teraz tylko sałatkę tam jadam i to raz na miesiac :-) Btw przykra sprawa z tym grilem wartość przekracza 200zl wiec mógł by mieć ciepło
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek to ty w tym jesz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I masz je na gwarancji ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek jakie ty masz te hidy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Na zime:kox: ale Batorego puszcza konkret
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ho Ho Ho uważaj założyłem 215stki na przód i niemam zapasu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Herbata a ty Po co tu wchodzisz ?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ano życie jest ciężkie 1tys na dzień cieżko zarobić- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czyli git:kox: ---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ---------- btw. Zapomniał bym mało kto wie ze macki A4-klubu sięgają tak daleko nawet u producenta wózków dziecięcych dzięki kologo za przypadkowa ale miła pomoc Ja teraz i na miasto życie na zwolnieniu- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To co nie opłaca się tego robić szkoda- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czemu żal jej ?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szybko i co teraz- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szef lubi swoje pracownice Q7 podrzucac- B6 DIVISION
Tomku gdzie czasy jak poz był modem- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Chłopaki jakie żarówki długie kupić chce coś jasnego i co w postojowe nie wiem co wybrać na allegro:facepalm:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A s4 b7- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
skąd ty bierzesz takie rzeczy Piter ale ma fajny garaż - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]