Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. He he mojego sąsiada jamnik wabi sie Kinga
  2. Wybrane Kajetan
  3. KmK ja spotkałem sie jeszcze z jednym typem ogrzewania moim zdaniem jest ok wdmuchiwanie ciepłego powietrza do pomieszczeń z tym ze piec jest na gaz ale temat fajny ja miałem styczność z technika z USA gdzie korytarze ciepła były w podłogach a wyciągi w suficie i tu tez masz już klimatyzację cieplo docierało mega szybko btw widzę ze instalatorzy bedą mieli fajnego inwestora Gdybyś chciał wycenę inteligentnej instalacji daj znać
  4. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile krzyczeć za AL-ki w bardzodobrym stanie komplet ?
  5. Madzik trochę poczytalem dzisiaj vaga i z czystym sumieniem stwierdzam ze jesteś burak ze wsi i najgorsze jest to ze lubisz to
  6. Pompy nie zwrócą sie nigdy tak jak solary czemu żadna z firm która instaluje system nie mówi o awaryjnosci samej pompy ? ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Btw za12tys.euro to raczej jakaś lipa to już z odwiertem ? Z tego co ja pamietam to ceny zaczynaja sie dopiero od 16 tys. Chyba ze jakaś promocja
  7. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Febi
  8. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany szukam taniej navi co lepsze to AUDI A4 B6 B7 NAWIGACJA Z KODEM (2376541362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy to NAWIGACJA AUDI, NAWIGATION PLUS, AUDI A6, AUDI A4 (2351607829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak
  10. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wie kto ile kosztuje dokładka do avanta na dwa kominy ?
  11. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma kto do opitolenia popielniczki tył czarna
  12. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Calibra ma takie:kox:
  13. Piotrek downie wnioskuje o zmianę treści pierwszego postu Herbata dzwonił stolarz o stronę pytać.? Radek zadzwonie jutro bo kiere już mam dzięki za użyczenie Puma jutro odpada Miłego wikendu hyhyhy ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Piotrek downie wnioskuje o zmianę treści pierwszego postu Herbata dzwonił stolarz o stronę pytać.? Radek zadzwonie jutro bo kiere już mam dzięki za użyczenie Puma jutro odpada Miłego wikendu hyhyhy
  14. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chce ktoś sie wymienić tylnymi kanapami s-line b6 materiał speed grzane plus airbag w oparciach na zwykłe s-line materiał speed plus dopłata ? zapraszam na PW
  15. Kolego na swój koszt tylko nie wiem ak jest z energa ale u nas Tauron nie zrobi nic po prostu tak jest ktoś sie zgodził projektant zaprojektował geodeta wszystko ponanosil odbiory porobione i tyle jak kupywales działkę mogłeś sprawdzić czy grunt jest czysty czy nie moja rada jeśli będziesz cokolwieg z nimi uzgadnial nie wojuj i cwaniakuj tylko staraj sie być uprzejmnym Może cos wskurasz Pozdrawiam w tej nie równej walce ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Kolego na swój koszt tylko nie wiem ak jest z energa ale u nas Tauron nie zrobi nic po prostu tak jest ktoś sie zgodził projektant zaprojektował geodeta wszystko ponanosil odbiory porobione i tyle jak kupywales działkę mogłeś sprawdzić czy grunt jest czysty czy nie moja rada jeśli będziesz cokolwieg z nimi uzgadnial nie wojuj i cwaniakuj tylko staraj sie być uprzejmnym Może cos wskurasz Pozdrawiam w tej nie równej walce
  16. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To psp3 ma wifi ? Chyba muszę nabyć
  17. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ty jak zwykle potrafisz sie przypieprzać tylko :facepalm:muszę cos założyć bo sprzedałem swoja i nie mam innej a na pytanie nie potrafisz odpowiedzieć ? he he nie pasuje tak czy owak he he
  18. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany czy kiera z polifta b5 przypasi do b6???
  19. nie ma kto jakiej kiery pożyczyć co by do b6 pasowała
  20. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    JA z zazdrości
  21. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko maja kolego s-line b6 pól skóra z speed pakiet światło fotele plus boczki grzane przód tył składane air bag w tylnej kanapie boczki ze skory od b7 świeca sie doły klamki pełna lektryka bosse przyciski ramki igły nowe a i przyciski od alarmu w boczku od kierowcy za wsio 2,5 tys
  22. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak bedzie ktos chetny to zamienię sie fotelami s-line igła na zwykłe szczegóły na pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.