Treść opublikowana przez tymonA4
-
Jakie imię dla syna
He he mojego sąsiada jamnik wabi sie Kinga
-
Jakie imię dla syna
Wybrane Kajetan
-
Pompa ciepła - ogrzewa ktoś z Was tym rozwiązaniem dom ?
KmK ja spotkałem sie jeszcze z jednym typem ogrzewania moim zdaniem jest ok wdmuchiwanie ciepłego powietrza do pomieszczeń z tym ze piec jest na gaz ale temat fajny ja miałem styczność z technika z USA gdzie korytarze ciepła były w podłogach a wyciągi w suficie i tu tez masz już klimatyzację cieplo docierało mega szybko btw widzę ze instalatorzy bedą mieli fajnego inwestora Gdybyś chciał wycenę inteligentnej instalacji daj znać
-
B6 DIVISION
Panowie ile krzyczeć za AL-ki w bardzodobrym stanie komplet ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Madzik trochę poczytalem dzisiaj vaga i z czystym sumieniem stwierdzam ze jesteś burak ze wsi i najgorsze jest to ze lubisz to
-
Pompa ciepła - ogrzewa ktoś z Was tym rozwiązaniem dom ?
Pompy nie zwrócą sie nigdy tak jak solary czemu żadna z firm która instaluje system nie mówi o awaryjnosci samej pompy ? ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Btw za12tys.euro to raczej jakaś lipa to już z odwiertem ? Z tego co ja pamietam to ceny zaczynaja sie dopiero od 16 tys. Chyba ze jakaś promocja
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
pany szukam taniej navi co lepsze to AUDI A4 B6 B7 NAWIGACJA Z KODEM (2376541362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy to NAWIGACJA AUDI, NAWIGATION PLUS, AUDI A6, AUDI A4 (2351607829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
nie wie kto ile kosztuje dokładka do avanta na dwa kominy ?
-
B6 DIVISION
Nie ma kto do opitolenia popielniczki tył czarna
-
B6 DIVISION
Calibra ma takie:kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek downie wnioskuje o zmianę treści pierwszego postu Herbata dzwonił stolarz o stronę pytać.? Radek zadzwonie jutro bo kiere już mam dzięki za użyczenie Puma jutro odpada Miłego wikendu hyhyhy ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Piotrek downie wnioskuje o zmianę treści pierwszego postu Herbata dzwonił stolarz o stronę pytać.? Radek zadzwonie jutro bo kiere już mam dzięki za użyczenie Puma jutro odpada Miłego wikendu hyhyhy
-
B6 DIVISION
chce ktoś sie wymienić tylnymi kanapami s-line b6 materiał speed grzane plus airbag w oparciach na zwykłe s-line materiał speed plus dopłata ? zapraszam na PW
-
Kolizja z siecią energoelektryczną na nieruchomości
Kolego na swój koszt tylko nie wiem ak jest z energa ale u nas Tauron nie zrobi nic po prostu tak jest ktoś sie zgodził projektant zaprojektował geodeta wszystko ponanosil odbiory porobione i tyle jak kupywales działkę mogłeś sprawdzić czy grunt jest czysty czy nie moja rada jeśli będziesz cokolwieg z nimi uzgadnial nie wojuj i cwaniakuj tylko staraj sie być uprzejmnym Może cos wskurasz Pozdrawiam w tej nie równej walce ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Kolego na swój koszt tylko nie wiem ak jest z energa ale u nas Tauron nie zrobi nic po prostu tak jest ktoś sie zgodził projektant zaprojektował geodeta wszystko ponanosil odbiory porobione i tyle jak kupywales działkę mogłeś sprawdzić czy grunt jest czysty czy nie moja rada jeśli będziesz cokolwieg z nimi uzgadnial nie wojuj i cwaniakuj tylko staraj sie być uprzejmnym Może cos wskurasz Pozdrawiam w tej nie równej walce
-
B6 DIVISION
To psp3 ma wifi ? Chyba muszę nabyć
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Lubię to
-
B6 DIVISION
ty jak zwykle potrafisz sie przypieprzać tylko :facepalm:muszę cos założyć bo sprzedałem swoja i nie mam innej a na pytanie nie potrafisz odpowiedzieć ? he he nie pasuje tak czy owak he he
-
B6 DIVISION
pany czy kiera z polifta b5 przypasi do b6???
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie ma kto jakiej kiery pożyczyć co by do b6 pasowała
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To raczej norbi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Po co?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wszystko maja kolego s-line b6 pól skóra z speed pakiet światło fotele plus boczki grzane przód tył składane air bag w tylnej kanapie boczki ze skory od b7 świeca sie doły klamki pełna lektryka bosse przyciski ramki igły nowe a i przyciski od alarmu w boczku od kierowcy za wsio 2,5 tys
-
B6 DIVISION
jak bedzie ktos chetny to zamienię sie fotelami s-line igła na zwykłe szczegóły na pw