Treść opublikowana przez tymonA4
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
to jest s4 czy s-line http://allegro.pl/show_item.php?item=1948417972
-
B6 DIVISION
na moje oko to slajn
-
Zwykłe A4 B6 tymona
sprzedam moje avki kto chce
-
B6 DIVISION
- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
bo chyba jest do sprzedania albo nie tam sie jeszcze nie chwalił że ma b7- [B6 AWX] Brak mocy
co z kompresją ?- B6 DIVISION
jesli za wszystko zrobisz mi do mnie wysyłkę gratis to biorę- B6 DIVISION
daj fotki i podaj lepszą cena za komplet :gwizdanie:- B6 DIVISION
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michał vel dzodzo byleś- [B6 AWX] Oem +
i wszystko jasne :polew: :polew: :polew:- [B6 AWX] Oem +
- B6 DIVISION
ale kiere tanio wyrwałeś- B6 DIVISION
- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
dzodzo jak to z tym hakiem było- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- B6 DIVISION
tu ta kiera nie pasi- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mało żeś dostał- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bardziej przyszły tydzień- [B6 AWX] Oem +
ważne że jedzie suka- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo piątka wypalona kiedy jedziemy z flachą do janowa- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
dokładany- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
bartek to znaczy że s4 i s-line wyglądają tak samo - [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona