Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Al niestety przeholował...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak w temacie T. Zanim zrobię program chciałem rozpocząć proces odmulania auta. Miałem z wywalaniem kata lekkie opory, ale poczytałem forum i przekonałem się by to zrobić. I teraz pytanie: gdzei dobrze zrobic to w wafce i ile to kosztuje. Nie chcialbym, zeby zle zespawana rurka robila zbedne zawirowania. Druga sprawa czy katalizator po 180kkm jest jeszce cos rynkowo wart.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no patrzylem na sprzet z firm o ktorych juz wczesniej slyszalem i w rozdzielczosci HD ale patrzac na optomę http://allegro.pl/item565917502_full_hd_1080p_optoma_hd82_z_lens_shift_nowosc.html a ja oglądałem na takim: http://allegro.pl/item568716477_sony_vpl_es2.html i tak był [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 14:22_________________________________________________ No ja do kina jeżdżę wozem [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 14:22_________________________________________________Kryzysowe Logo ale inni mają gorzej O ZGROZO!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aczkolwiek ostatnio w domku oglądałem film na projektorze i było na prawdę fajnie. Jakoś przyjemniej niż w kinie. Paczka czipsow i browar w łapie. Rozwalony na kanapie i nikt nie przeszkadza (prócz sierściucha ). Ale oczywiście film nie był tego kalibru z efektami specjalnymi. To był raczej film z treścią Ale przekonałem się, że nie ma co szaleć. Projektory do kina domowego porządne kosztują ok 10k. Ja miałem taki biurowy soniaczek za ok 2k i w dodatku ustawienie projektora uniemożliwiało użycie 5.1 więc była grana wieża (co prawda bass ma przekoks ale to tylko stereo). I na prawde fajnie sie ogladalo. Bez porównania z 5.1 i plazma jak jest zazwyczaj. Ale można polecieć też bajerą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no efekty hiper . Czy mi sie dobrze wydaje, ze ten transformer co wpadł do baru na małego ma 4 kółka na masce? CCCO
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od paru miesiecy przestepuje z nozki na nozke. Musi byc !!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ma blowoff valve?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o rzesz ch*jaszek!! Goscie w tym sprzecie malujacym przysneli czy jak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
RS B5 top tylko Komby. Pieeekne. Choruje na to, ale ma jeden podstawowy minus wzgledem b6. A chodzi oczywiscie o roznice w ilosci zylindrow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie znajdziesz to sie moge zamenic na czas wyjazdu bo jezdze na nich . Mam takie same letnie 17" to sie od razu przymierze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wilgotny bąk to jakoś tak wygląda? P.S. Pozier, daruj se
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.mxfiles.kneib.biz/drag_and_go_back_spezial.html tak zebysci sie mieli czym zajac na chwilke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbyś głośno powiedział, jak gadaliśmy na temat czerwonych szerszeni to byś miał od ręki A posiadasz tako maszyne? Porzebuje logow z dżazdy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukasz wielkie dzieki za zajecie sie moja skromna osoba. Niestety Boberkovy vag mnie nie zwagował. Wieszał sie i wogóle. Pytanko: kto ma starszego vaga do wagowania b5teczki? Słyszałem, że sebmis ma, ale jego to już dawno nie widziałem :/ Anybody?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale cisza. wszyscy stoja juz w korku jadac na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znowu o zbyt młodych dziewczynkach ?? Przegość :kox: Ja tylko czekalem na ten komentarz. To ze go napiszesz było oczywiste, ale dlaczego kazales czekac tak dlugo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na mnie czekają śliśne 17stki, ale chyba się jeszcze "fszczymam"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moje stało w zeszlym tyg... Obiecal mi nowe przednie kolo... mam sie zglosic jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Acha i co? To mialo byc smieszne tak? Nastepnym razem bardziej sie postaraj. Na pewno ci sie uda Wiara czyni cuda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myslalem raczej a jakiejs bardziej plynnej walucie, ktorej nie da sie zamrozic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze uprzedził mnie Ale tez dostosuje sie do cennika, jezeli sie zalapie jeszce. Moj traktorek chodzi mi jak AHU To ja się uśmiechnę do lukaszar Jakiej marki waluta preferowana?
-
[B5 AFN] Wolne nagrzewanie sie silnika.
Moze kaze jeszce raz odpowietrzyc ale grzeje ladnie i takie tam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaa to dobrze bo ja bede gonil prze 16:00
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurewka... nie dobrze. Miałem dziś przegonić auto. Tak mi poradził mechanik (Kuba) zanim zabierzemy się za rozbieranie turbo. Szkodzi AFNowi miejska jazda, oj szkodzi. Trzeba bylo nie zmieniać pracy z Miedzeszyna na centrum
-
[B5 AFN] Wolne nagrzewanie sie silnika.
no nie zawsze oznacza to zapowietrzenie. Ja mialem problem, ze nie grzalo u mnie w srodku. Okazalo sie po wymianie czujnika temp. (i tak byl zwalony - kod 00522) i termostatu nic sie nie polepszylo. Probowali odpowietrzac i nic. Efekt byl taki, ze plyn prawie nie sikal a w zbiorniczku plyl ledwo cieply. Tylko przy mocnej przegazowce byla jakakolwiek cyrkulacja. Wystarczylo dwukrotne przeplukanei nagrzewnicy i calego ukladu srodkiem chemicznym. Grzeje juz super, ale niestety nadal mam czasami dziwne bulgotanie w nagrzewnicy :/