Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: Moze... nigdy nie mowila, ze odrzuca taka opcje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie tylko w wtorki I to w miedzeszynie Ale nadchodza nowe czasy [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 13:03_________________________________________________ Czasem tylko jak przejdzie jakas nastka za***ista i kark mi zwyrodnieje to dostaje z lokcia pod zebro "tez mie sie podobaly te cycki ty pedofilu!"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz 8 lat razem Nie to zebym czasem "motorowki" w sophii nie robil... ale to nie to samo co skok w bok To nie zona, to robota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łomatko Czyzby Piotrek byl jedynym przyzwoitym gosciem na tym forum? Nie łapie tego... Ja robiłem na boku wszystkie moje dotychczasowe partnerki. Jak poznałem taką, po ktorej mi sie nie chce nigdzie indziej to sie ożeniełm Wyrazy wspolczucia panowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zabijanie dla zabawy... cool Trzeba bylo na kontyngent do Iraku, tam kazda sztuka to powyzej 60kg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hugona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakie miesnie kregoslupa widac, ze nie opuscil zadnej korektywy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale chlopaczki. W wtorek wielki bal charytatywny, lepszy niz u Leszka. Moze ktos przyjdzie z mama To cos jak olimpiada... trzeba zawiesic bron na haku... jak cos to ja sobie zamontuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Walka kogucika z kogutem Interesting
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po prostu zaniosl na przetoczenie i chlopaki sie rozpedzili
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam slyszalem rozne nazwy, ale "robak" dzizas, Piotrekk.... "Robak (łac. vermis cerebelli) - struktura anatomiczna, środkowa część móżdżku znajdująca się pomiędzy jego półkulami, odpowiadająca m.in. za koordynację ruchową i pionową postawę ciała." Przedwszystkim za koordynacje działań pionowa postawa ciala... wiadomo homo erectus
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja sie w styczniu pisze na grupen czipen. Sie zmienilo prace to sie ma czas na czytanie forum i sie ma mamone na mocza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
17"stki na zime... co sie na dziurach pogno Ja mam od miesiaca 17ki i kurde nie wiem jak sie przestawie na moje stare zimowki 15"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak z bialym plynem to nie erektor a ejakulator
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Całe szczescie za dal mu "oszczerzenie"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlatego ja sie nie podniecalem tym full hd jak rok temu kupowalem tiwi i kupilem se zwykla plazme Panasonic PV70 42" za ok 3k zamiast full hd za ponad 5k. Bo nowosci sie nie oplaca kupowac a jeszce mi sie nie zdazylo oglodac czegokolwiek w fullhd. Nawet w tv rzadko cos w hd poleci.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I nawet nie bedzie przyjemnych wspomnien... tylko bol w tylku
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
A potem systemem pucharowym Malik objedzie sam siebie
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Gaz ma wyzsza liczbe oktanowa.... niezbedny musik!
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
To ci sie malik zakup zwroci jak rozkrecisz biznes! Gorzej jak sie ktos ze szczescia zesra na biale recaro Trzeba bylo udezac w brazowa skore
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wlasnie w temacie Felg.... Zamienialem sie felgami z kolega 11-10-2008. Kolega nieopatrznie umowil nas w Norauto na ostrobramskiej. Nie bede opoiwadal ze szczegolami bo bylem tam ponad 6h, ale efekt taki. Zniszczyli mi ori sruby zabezpieczajace. Nie mogli potem odkrecic i zaczeli rozwiercac mi sruby. Oczywiscie srub sie im nie udalo rozwiercic za to poniszczyli mi caly kolniez w feldze. Musialem zostawic im auto na weekend. Felge udalo sie zdjac odebralem auto w zeszly poniedzialek, felgi do tej pory nie mam. Juz 2 tyg jest w renowacji. OMIJAC su***synow Z DALEKA!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No w juesendej to nie ale bylem w canadzie dluzej. W portugalii tez bylem sporo czasu i powiem, ze portugalki sa ladne tak do wieku 15~16... potem strasznie sie psuja w 90%. Chyba, ze 15~16 to twoj target
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze, ze kolega lubi grubaski z wąsem. Jak Putra
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Coje kuwa!?! Co sie tam masujecie pod stolem. Dawac kto albo milczec!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jeszcze nie kupuj teraz sprzedaj dolki i poczekaj do grudnia jak znowu spadna. Bedzie na RS4 Spekulant