Treść opublikowana przez Al_Capone
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
;( Nienawidze cie! ;) Ciekawe jaki bedzie rezonansik v8 w arkadii Az mi wzrosla motywacja wznowienia pojawiania sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze co? Uzyj w zdaniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i niepotrzebnie napisales... jzu nie jest taka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuzwa taka piekna okazja na wielki comeback i nie bedzie mnie w wawie. Motyla Noga! ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak zagdza sie. Winien jestem calej linii. Zarobiony bylem, ale... wlasnie dlatego zmieniam prace wiec bedzie lepiej "Money for nothing and chicks for free"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie dlatego tez jest z nami a nie w mondeo club
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo to nie bylo mile ;( Ale tak na poważnie to wiciu jest lepszy niż Rocco. Pół warszawy kibicuje jego ejakulacjom
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z pol roku mne nie bylo na forum. Sledze go od dwoch dni i... czuje, ze nic nie stracilem Jak brazylijski serial. Pozdrawiam was chlopaczki
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
POWAZNIE!!!???!!! kurcze nie wiedzialem. Na prawde to takie proste do zalozenia?
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
Przy manetce kierunkowskazu pod kierownica. Tak super dokladnie to nie wiem bo sam tego nie rozbieralem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wez bo jeszce sie dolaczy do spotu mazdy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wybaczcie jezeli bylo, ale dwa dni na forum nie bylem i juz nie ogarniam ilosci postow. http://video.google.com/videoplay?docid=-8314139053119192699&hl=pl
-
[B5] BiXenon w H4 pytanie do tych co mieli
Hej, przegladalem forum i znalazlem mnostwo glosow od tych co maja zwykle H4 albo ORI Xenony i slyszeli ze BiXenon w H4 jest do d*py. Chcialbym poznac opinie uzytkownikow, kotrzy juz takiego cos mieli/maja i sa/nie sa zadowoleni. Znam opinie kolegow z civic klubu, ktorzy sa bardzo zadowoleni i strumien swiatla jest jak trzeba, nikogo nie oslepiaja. :th: BiXenon w nich polega na magnetycznej przeslonie odchylajacej sie przy wlaczonych dlugich. P.S.Z gory dziekuje za odpowiedzi "tylko ori" bo gdybym mial kase to bym sobie kupil ori. Ale koszt nowego zdezaka ze spryskami, nowych lamp i ukladu poziomowania lekko mnie przerasta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no moze... moze ma taki przekaz, ze gdyby ci przyszlo do glowy rozjechac matke z dziecmi to nie rob tego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam nie wiem kogo bawia takie filmy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A z tym to sie zgodze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale chyba nie w tej wersji...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A moze by tak....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no chlopaki nie ma to jak rzeczowy komentarz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wreszcie pokazali prawdziwe oblicze BPH!! BRAWO! Jakby sie jeszce Pani nie usmiechala to juz wogole bylo by cacy!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzisz, no nie rozumiesz! Ten drugi cie zasysya
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wogole zbieram sie zeby wymienic moje fotele "kubelki" na cos takiego. Wygodne w podorozy. na
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam jakas koncowke haka ale nie wiem jakiej f-my. Dostalem w gratisie z toi-toi'em
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do klubowicza z Krakowa Gracjana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po pierwsze jak sie kupuje uzywany to kolor to ostatnia rzecz na jaka sie patrzy. Moj jest w za***istym stanie i dobrze wyposazony i to bylo rpiorytetem. Po drugie bardzo mi sie podoba w tym kolorze. Na szczescie nie mam tak jak niektorzy tutaj problemow z wielkoscia penisa. Nic sie nie musze udowadniac. Po trzecie ciekawostka, ze kolorem s-ki czerowny... czyzby gejowoz? Cipkowoz? No i ferrari... tu trzeba byc na prawde c*paa zeby to kupc... Pozdrawiam wszystkie male penisy