Treść opublikowana przez Al_Capone
-
włącznik awaryjnych- problem :(
A moze chcesz kupic taki przelacznik 8D0941509D
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
dobra... Przepraszam, ze zyje :roll:
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
No wiesz na roznych forach bywam i na roznych forach rozni ludzie rozne rzeczy pisza. :roll: Ja was tu jeszcze nie znam i nie wiem kto jest kto Tak czy siak dzieki za info. Jutro odwiedze skodziane. P.S. Nie wiem czy nie pisalem juz, ale genialny ten obrazek z podpisu
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
no czytac potrafie, ale, pisac "a jedz pan kup se na targu" moze kazdy. Moje pytanie jest takie: czy to informacja na 100% sprawdzona. Mam na codzien bardzo malo czasu a nie mam zadnego salonu skody po drodze. Musialbym jechac gdzies daleko. Dlatego pytam sie czy na 100% Ot co
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
to ja sie podczepie.. na 100% od octavki pasuja?
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Ja do czerwonego kupuje Biale
-
wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
Słuszna koncepcja!! Nota bene tez bede ramki jakos moze na wiosne zakladal to moze ty juz bedziesz "po". Fotografuj zatem, fotografuj
-
wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
no tak ,ale tym sposobem to gdzies we wrzesniu 2012 bedzie to zrobione
-
wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
nie pozostaje nic innego jak czekac i wierzyc, ze znajdzie sie "the one" A jak nie to samemu sie za to wziac P.S. za***isty jest ten obrazeczek z kroplami
-
wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
Dobra moi mili. Lifty liftami, :razz: ale odpowiedz na zadane przeze mnie i kolege nie padla. Moderator spi czy co?? :mrgreen: Wie ktos dlaczego wyswietlacz cos nie tak swieci?
-
wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
O wlasnie szukalem info na ten temat! U mnie zanika dokladnie tak samo w tych samych punktach. Im cieplejszy tym bardziej. Faktycznie w nocy jest lepiej (moze dzieki czujnikowi, mam 98r). Powtarzam pytanie kolegow: wymienic co? Facet, ktory mi go sprzedawal twierdzi, ze to sprawa zarowki, ale mi sie nie wydaje :roll:
-
Mam już foty Mojego Traktora :)
No Hak ma ladny tuningowy kap-turek Ja mam hak rozkladany wiec i mam i nie mam najlepsza opcja. Lexy tez mi sie nie bardzo, poza tym OK.
-
[B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update
Troche was pomeczylem tu na forum, ale dzieki temu mam autko!!!! Jest swietne boskie i superowe Po przejechaniu 1600km tym autkiem wiem, ze to byyl dobry wybor. Na razie mam tylko fotku z komisu, inne si pojawia niebawem Wypas wersja A4 '98, 129kkm, 110KM TDI, sportowa skorzana kiera s-line regulowana w kazda strone, sportowe fotele regulowane w kazda strone, klimatronic, radio ze zmieniarka CD, bordkomputer, el. szyby i lusterka, przeciwmglowe, roleta przyciemniajaca na tylna szybe, 4xAirBag, Hak demontowalny, alu 16", abs i mnowstwo przydatnych pier**l takich jak trzymadelka na napoje z dostosowywalna srednica albo powiadomienie po 2h ciaglaj jazdy, ze czas sie zatrzymac i odpoczac Jestem za***iście zadowolony!!! _________________________________________________ No i dostał chipa http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chip_u_rogala_wyniki-t92378.0.html
-
Zmiana kierownicy
Sorki za odgrzebanie trupa ale tak jak bylem nastawiony na poliftowe (>98) a4 B5 w moich poszukiwaniach to mam teraz dosc ciekawa oferte na '96. No i pytanie czy wejdzie mi kiera poliftowa tak zeby i poducha dzialala. Czy tez szukac przedliftowych s-kierowniczek?
-
CHIP TUNING W A4 2.5 TDI V6 w automacie
wydaje mi sie, ze przede wszystim przy duzej mocy ciezko opanowac auto. Automat pomaga. "co z tego, ze pod maska gwizda jak kierowca pi...da "