Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mam już foty Mojego Traktora :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem wczoraj fotki mojemu Traktorowi, zgrałem na kompa, i wziełem USB dysk do roboty coby je zapodać na forum ALE

Zgrałem na pulpit w domu na laptopie, a na dysk nie no i kicha

Zeby było śmieszniej to jestem informatykiem (robię jako koder)

Zapodam jak wrócę z wakacji, bo dziś w nocy wyjeżdzam w górki z narzeczoną :)

Zdjęcia za tydzień, pozdrawiam :)

Opublikowano

Przetestuje się samochodzik na trasie > 1000 km :)

[ Dodano: 2006-08-22, 07:30 ]

Oto zdjęcia mojej Niusi :)Zdj_281_cie_10_.jpg

Zdj_281_cie_12_.jpg

Zdj_281_cie_13_.jpg

Zdj_281_cie_14_.jpg

Zdj_281_cie_15_.jpg

Zdj_281_cie_16_.jpg

Zdj_281_cie_17_.jpg

Zdj_281_cie_18_.jpg

Zdj_281_cie_19_.jpg

Zdj_281_cie_20_.jpg

Zdj_281_cie_21_.jpg

Zdj_281_cie_22_.jpg

Zdj_281_cie_23_.jpg

Zdj_281_cie_24_.jpg

Zdj_281_cie_25_.jpg

Zdj_281_cie_26_.jpg

Zdj_281_cie_9_.jpg

sorki za złą jakość ale komórką robione (nie mam cyfrzaka)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

SORKI ZA SPAM, ale poprzedni temat juz byl przedawiony, wiec foty zamieszczam w nowym :))

Oto zdjęcia mojego nowego samochodziku,

Audi A4 B5, 1.9 TDI 1Z, 216 kkm, 1995, alu 16", przyciemniane szyby, szyberdach, pół-skóra, skórzana kierownica, spojler, klima, reflektory itd. itp.

Zapłaciłem 19450 zeta

:)

Zdj_281_cie_10_.jpg Zdj_281_cie_12_.jpg Zdj_281_cie_13_.jpg

Zdj_281_cie_14_.jpg Zdj_281_cie_15_.jpg Zdj_281_cie_16_.jpg

Zdj_281_cie_17_.jpg Zdj_281_cie_18_.jpg Zdj_281_cie_19_.jpg

Zdj_281_cie_20_.jpg Zdj_281_cie_21_.jpg Zdj_281_cie_22_.jpg

Zdj_281_cie_23_.jpg Zdj_281_cie_24_.jpg Zdj_281_cie_25_.jpg

Zdj_281_cie_26_.jpg Zdj_281_cie_9_.jpg

sorki za złą jakość ale komórką robione (nie mam cyfrzaka)

SORKI ZA SPAM, ale poprzedni temat juz byl przedawiony, wiec foty zamieszczam w nowym :))

Pozdrawiam fanów AUDI

Opublikowano

jeszcze kierunki na biale i bedzie git :wink: a zonka juz nie musiales sie chwalic :razz:

Opublikowano

to nie zonka :)

Opublikowano

ŁAdna chociaz końcówka wydech mnie osobiście się nie podoba.

Opublikowano

ten wydech musze dorobic jedna rurke

Opublikowano

Ladny masz kolor tej A4 - malo spotykany! Jak na poczatek produkcji A4 masz ladnie wypasiona wersje. Ja bym osobiscie felgi zmienil na 17 calowe i koncowke wydechu ala DTM...

Opublikowano

na razie nic nie moge zmienic, bo moje finanse to -6000. A co do wyposazenia, to byl robiony na zamowienie w niemczech - full wypas (skora podrobka, ale juz kierownica full). mam fakturke zakupu z Niemiec. nakupil gosc wyposazenia za 12000 marek!

Opublikowano

niezla, ale wydech jest politycznie(forumowo) niepoprawny :lol: w TDI maja byc 2 rurki w strone asfaltu skierowane :wink:

Opublikowano

taki wydech ? spojler i lampy nie pasują według mnie do haka.... :)

Ale ja lubię bardziej cywilne tyły...

Opublikowano

ładna niunia :wink: szkoda że nie avant :mrgreen:

Opublikowano

fajny wypas ... co do wygladu to sie nie wypowiadam .... :twisted:

Opublikowano

Fajny Audiczek, spoko kolorek, niezły wypasik, wydech - koniecznie fajki !! :razz: hak jedynie szpeci :evil: ogólnie ok - to przecież Audi :mrgreen: niech się spisuje ! pozdro

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dzisiaj wymieniam mojej niuni oliwe, wszystkie filtry i wycieruchy

oliwa: Shell Helix 10w40 Diesel Półsyntetic

filtry: Filtrona i Knechta

wycieruchy: Valeo

Niby jest dopiero 7000 na aktualnym oleju (ale kto to wie na 100% ??)

Przy okazji spróbuję znaleźć przyczynę tego że trochę oliwy popija (200-300 ml / 1000 km)

Pozdro all

Opublikowano
Przy okazji spróbuję znaleźć przyczynę tego że trochę oliwy popija (200-300 ml / 1000 km)

No niezle Ci chlipie, praktycznie nie trzeba wymieniac oleju :mrgreen:

Zobacz rurki od turbiny bo lubia sie luzowac i wycieki na wale korbowym.

Opublikowano

ogólnie ładna niuńka

osobiście nie gustuje w leksach więc lampki bym zmienił

ciekawa tapicerka :cool:

Opublikowano

zmieniłem olej :), co do brania... hmmm mechanior mówi że filtr był słabo przykręcony (oleju) i widać tam było olej... może to to. Poza tym obejrzeliśmy dokładnie silnik, i raczej wycieków nie widać...

Zobaczę teraz.

Opublikowano

No Hak ma ladny tuningowy kap-turek :)

Ja mam hak rozkladany wiec i mam i nie mam :D najlepsza opcja. Lexy tez mi sie nie bardzo, poza tym OK.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.