Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. [ot] Używałem ale nie znalazłem odpowiedzi. A więc jak odpalę parcha przy tej temp. To stojąc na wolnych obrotach tak sobie pokopciwa. Jak zaraz po starcie wjade w korek i stoje sobie na zimnym i potrzymam go chwile np. na 2k obr/min to lekko sie trzesie (nierowno chodzi) i za mna siwy dym i smród. Na cieplo chodzi miod malina. WTF? Swiece?
  2. :oklaski: :oklaski: :oklaski: Piekne słowa... ;( aż się wzruszyłem ;( Wieszczu! Jeszczu!!
  3. wogóle z "R" w tablicy. ci z WR też masakra
  4. U rogala setkie kosztuje
  5. Ty najpierw wyślij do mnie tą panią ze zdjęcia
  6. Bo ja wiem... Rozwód z Sędzia, która ma same "ciocie" w rodzinnym... moze niezle dac po d*pie No więc chyba sobie tylko na te Panie na ekranie popatrze
  7. :slina: ciezko o rozwod teraz??
  8. Cos nei bangla...
  9. nie wiem czy było... ale specjalny dowcip dla Piotrusia - Które zwierzę skacze najwyżej na świecie? - Boberek Jeleny Isinbajewej.
  10. no w 98 to juz wiele wiecej nie dodawali Brakuej tylko: skóry których nie chciałem xenonów (prócz eski to prawdziwa rzadkość przed 99). i kłatra (w 1.9 rzadkość) więcej dawali w polifotowych. Ale jak na 98. WYPAS mam go już trzy lata i tak na pradwe brakuje mi tylko ksenonów.
  11. sie czepił no Nie marudź! Pacz!
  12. jakaś cisza.... to wkleje dupe
  13. felgi mam już inne od jakiegoś czasu. Takie: A co do benzyny... Sam sobie jesteś winien
  14. tak ściekawości. Ile nakładu pracy/kasy trzeba na taki przyrost. Co właściwie było zrobiione? Ja miałem dość ciężki i stary skuter z rozwierconym tłokiem. Mial jakieś 8KM i już ładnie ciągnął jak na warunki miejskie.
  15. cudo! Szkoda, e nie na tarchominie. Wtedy wiadomo kto by sie ujawnil
  16. Jak robią skoki tak jak strony to dziekuję Ja raz skoczyłem z 35m. I to było na prawde wysoko. 90m to jest hiper
  17. A od czego są koledzy?
  18. Acha... Maja Włoszczowska. Dzięki ci gógyl [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 08:47_________________________________________________A tak bajdelej. To jakis ochraniacz czy spuchnięta wiewióra?
  19. Masz ci los! A to dopiero... Motyla noga![br]Dopisany: 22 Październik 2009, 08:44_________________________________________________ mósisz wrucić kilkanaście stron wstecz Ile dokładnie?
  20. A wogole to kto to na tym atamanawarze?
  21. Dziewczyny spokojnie. Chowac pazurki
  22. Witka to o tej porze nie uświadczysz :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. Czyli tak jakby... wygrałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.