Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[ot] Używałem ale nie znalazłem odpowiedzi. A więc jak odpalę parcha przy tej temp. To stojąc na wolnych obrotach tak sobie pokopciwa. Jak zaraz po starcie wjade w korek i stoje sobie na zimnym i potrzymam go chwile np. na 2k obr/min to lekko sie trzesie (nierowno chodzi) i za mna siwy dym i smród. Na cieplo chodzi miod malina. WTF? Swiece?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:oklaski: :oklaski: :oklaski: Piekne słowa... ;( aż się wzruszyłem ;( Wieszczu! Jeszczu!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wogóle z "R" w tablicy. ci z WR też masakra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U rogala setkie kosztuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty najpierw wyślij do mnie tą panią ze zdjęcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo ja wiem... Rozwód z Sędzia, która ma same "ciocie" w rodzinnym... moze niezle dac po d*pie No więc chyba sobie tylko na te Panie na ekranie popatrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:slina: ciezko o rozwod teraz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cos nei bangla...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wizualizacja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czy było... ale specjalny dowcip dla Piotrusia - Które zwierzę skacze najwyżej na świecie? - Boberek Jeleny Isinbajewej.
-
[B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update
no w 98 to juz wiele wiecej nie dodawali Brakuej tylko: skóry których nie chciałem xenonów (prócz eski to prawdziwa rzadkość przed 99). i kłatra (w 1.9 rzadkość) więcej dawali w polifotowych. Ale jak na 98. WYPAS mam go już trzy lata i tak na pradwe brakuje mi tylko ksenonów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sie czepił no Nie marudź! Pacz!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakaś cisza.... to wkleje dupe
-
[B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update
felgi mam już inne od jakiegoś czasu. Takie: A co do benzyny... Sam sobie jesteś winien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak ściekawości. Ile nakładu pracy/kasy trzeba na taki przyrost. Co właściwie było zrobiione? Ja miałem dość ciężki i stary skuter z rozwierconym tłokiem. Mial jakieś 8KM i już ładnie ciągnął jak na warunki miejskie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cudo! Szkoda, e nie na tarchominie. Wtedy wiadomo kto by sie ujawnil- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak robią skoki tak jak strony to dziekuję Ja raz skoczyłem z 35m. I to było na prawde wysoko. 90m to jest hiper- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A od czego są koledzy?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Acha... Maja Włoszczowska. Dzięki ci gógyl [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 08:47_________________________________________________A tak bajdelej. To jakis ochraniacz czy spuchnięta wiewióra?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz ci los! A to dopiero... Motyla noga![br]Dopisany: 22 Październik 2009, 08:44_________________________________________________ mósisz wrucić kilkanaście stron wstecz Ile dokładnie?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wogole to kto to na tym atamanawarze?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziewczyny spokojnie. Chowac pazurki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witka to o tej porze nie uświadczysz :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli tak jakby... wygrałem - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.