Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. Dwa tygodnie mnie nie było więc wielkie BRY! NIe dam rady przejżeć tego co naspamowalismy więc zakładam, że jak zwykle nic istotnego nikt nie napisał Na przywitanie zdziwiona Pani, że juz wróciłem P.S. Ale z tym sogo utrafiliście Właśnie dziś przejeżdżałem tamtendy i zastanawiałem sie co to za klub sogo
  2. Pytanie co będzie w nich rezał...
  3. To jeszcze zależy kim z tej trójki miałby być :polew:
  4. nikt nic nie pisze... to macie [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:53_________________________________________________kurde te fatalne pasowania reflektorów psuja caly efekt
  5. s1537 do usług. ale foteli nie chce wiec mnie wycofaj jak będę na gorze [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 09:23_________________________________________________Może i rysunkowe, ale tematyka bardzo ciekawa http://www.youtube.com/watch?v=ocF8ujULQNM&feature=player_embedded
  6. na wszelki wypadek przygotuje folie i noz do tapet. W ksiazeczce obslugi jest instrukcja jak wyciac i nakleic. jedno co mnie zastanawia, ze nie widzialem jeszce angielskiej fury co by jezdzila z naklejkami. Gdzie rownouprawnienei w UE!!??!!??! :bicz3: :bicz3:
  7. Pytanko. Jade na wycieczke objazdowa moim starym stryclem m.in. do GB. Z tego co słyszłałem trzeba dostosować reflektory do jazdy tam. Wie ktos gdzie można kupić takie naklejeczki?
  8. Jedyny słuszny kolor Szkoda, że nie robili ich w Ośce :polew:
  9. no cza by cos zagrać...
  10. Chlapacze są for pussies
  11. Była pdobna z psem http://www.youtube.com/watch?v=Yx90Bo_vdLA [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 11:32_________________________________________________i cos dla ciepłych chłopaków
  12. Nie wiem czy gorsi sa ci co sie boja, bo blokuja ulice i skrzyżowania, czy ci co nie zauważyli że cokolwiek sie zmieniło i dalej prują swoje
  13. Mówisz masz
  14. Not so fast. Opona za profesjonalną poradę
  15. A czy pedała to nie wiemy... :gwizdanie: Chyba, że znasz
  16. A niech se koles pokazuje co chce. Peja zachował się jak palant skazując go na lincz. "wiecie co z nim zrobić" Jak taki twardy mógł sam do niego zejść [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:47_________________________________________________ Mam P Zero Rosso 235/40R17. Wulkanizator twierdzi, że "mają już dość" mimo, że kawałek bieżnika mają. Generalnie mówisz-masz tylko nie wiem czy wymienie 4 czy 2. $problem
  17. Pytanie koledzy znawcy. Mam autko troche mocniejsze niż w serii (145KM, 315Nm). Troche ale zawsze. Okazqło się, że oponki do wyiany a ja wyjeżdżam w piątek. Jako, że jadę m/in. a wyspy dobrze by trzymały na mokrym. I teraz mam do wybou Pirelli PZERO NERO 215/45R17 91Y 427 PLN Dunlop SP SPORT MAXX 215/45R17 91Y XL 466 PLN Toyo Proxes T1-R 215/45R17 91W ZR 435 PLN Toyo PX4 215/45R17 91W 413 PLN Goodyear Excellence 215/45R17 91 W XL ZR 449 PLN Uniroyal RainSport 1 215/45R17 87W FR 440 PLN Uniroyal Rainsport 2 225/45R17 94Y XL, FR 427 PLN W Audi miałem Dunlopy SP Sport 01 i Pzero Rosso. Żadne mnie nie urzekły. W corsie miałem Raonspirty 1 i byłem zachwycony. Ale wiadomo, auto z mniejszymi wymaganiami. A więc co doradzicie? P.S. Wiem, że micheliny rzondzo, ale najtaniej można za 570PLN a to już trochę dużo...
  18. oszfak! :polew: gorąco było widzę "... nie ku**sie okres ma sie" :polew: :polew:
  19. Bardziej to http://www.allegro.pl/item750415084_sruby_zabezpieczajace_audi_vw_skoda_seat.html Szwagier dokręcał mi koło. Zapomniał, że teleskopowym kluczem o ramieniu 1m nie dokręca się nogą Mam nadzieję, że uda mi się odkręcić, klucz lekko sfatygowany. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 11:30_________________________________________________ Argument z Mao... Mocne
  20. małe szybkie pytanie. Musze kupić szybko śrubkiu a auto mam daleko. Mam takie felgi http://moto.allegro.pl/item746251924_oryginal_audi_vw_a4_a6_a8_17_cali.html zdjęte z A6. Jakie mam śruby, 14 x 1,5 x 26,7 mm. - kula??
  21. Na pohybel skurwysynom!
  22. był c**jowy
  23. wszyyscy robią :polew: :polew: :polew: i nikt nie ma sily pisac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.