Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. No to mnie troche przekonaliście do tych 17 ale o ile sie nie myle to by trzeba jakieś krótsze spręzyny zalozyc zeby obnizyc autko.
  2. Ja planuje kupić takie mniejsze moduły oświetleniowe tak na 2 diodach i tez zrobie podświetlenie tyłu.
  3. Przy nastepnej wypłacie kupuje te Ledy, narazie te musza działać.
  4. Kurcze mi się podobaja takie ledowe oświetlenia rejestracji, musze poszukać gdzie dostane takie co te światło bedzie takie rozproszone, jak by ktos z was sie z takimi zarowkami spotkal prosze o kontakt.
  5. Kurde nie wiem jakoś tak bardziej mnie do 16" ciągnie nie chce w tym aucie przesadzać bo chce nim 2 lata pojezdzic i potem sprzedac i kupic sobie b6 to tam juz predzej ale tu nie chce tyle kasy wydawac w te auto. PS.To jakie tam ledy wsadzić zeby dobrze oświetlały tą rejestracje bo widziałem już osoby na forum co tak cały czas jezdzą i chyba nie maja żadnych kłopotów ?
  6. No to nad tym bede myslal w przyszlym roku a i tak pierwsze na wiosne to beda jakies fajne 16" felgi.Teraz zajmuje sie srodkiem, radio wczoraj kupione, a glosniki do drzwi prawodopodobne harman kardon.
  7. Czesc zewnetrzna samochodu bedzie zmieniana na wiosne teraz robie srodek auta.A na jakie lampy bys polecal zmienic bo na przod chce polifowe poloczone z migaczem jeden klosz.
  8. Dziękuje za kolor, ja nie wybierałem ja bym wybierał to bym brał czarny. Moje pierwsze zmiany w Audi O to zdjęcia:
  9. Nie nie już wszystko ok z początku myslałem że wcale nie gaśnie jak sa otwarte drzwi a potem przeczytałem że 4 min już wszystko działa.I jestem bardzo zadowolony w końcu mój pierwszy mod w mojej audiczce.
  10. Nom po 4 minutach lampka też tak powinna gasnąć tak pisze w instrukcji samochodu.Jak naprawie lampke górną to zobacze czy sie razem wyłącza.
  11. Nie, już wszystko ok.Oświetlenie wyłącza się po 4 minutach od otwarcia drzwi automatycznie czyli wszystko gra.
  12. Ja też dzisiaj podłączyłem to tak jak autor tematu.Ale mam pewną uwagę ponieważ jak wyciągne klucze z stacyjki to oświetlenie nadal świeci dopiero po zamknięciu na zamek światło się wyłącza.Wie ktoś może jak zrobić że po wyciągnięciu klucza z stacyjki światło gaśnie?
  13. Dobry pomysł http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9657.0 Dzięki za przysłanie linka.
  14. No tutaj wygląda fajnie a jest gdzieś temat może o tym audi?
  15. Mam prośbę bo widziałem na forum że osoby umieją programem graficznym dopasować felgi do auta czy mógł by mi też ktoś tak zrobić -30mm/-30mm i felgi 17'' jak na tym zdjęciu. http://carphotos.cardomain.com/ride_images/4/395/4181/38487090005_large.jpg
  16. A4 B5 1.6 ADP 101KM Autko posiadam odziedziczone po Ojcu. Przebieg samochodu to 130tys km. Skromny Silnik 1.6 ADP 101PS ale jak dla mnie jest ok (narazie). Rocznik 1995 czyli brak jakiego kolwiek liftu ale mam zamiar to zmienić. Mam nadzieje że za pomocą forumowiczów uda mi się za parenaście miesięcy zrobić fajną furę. Fabryczne wyposażenie - Silnik 1.6 101 PS - 2 Airbag - 2 Elektryczne szyby - Elektryczne Lusterka - ABS - Składana Kanapa - Nagłośnienie Radio Ori + 2 Głośniki - Stalowe Felgi Zima i Lato - Zawieszenie 1BA - Kolor RubinRed Modyfikacje Samochodu Już wykonane - Kierownica S4 trójramienna - Podłokietnik + Tunel Polift - Felga 17" S-line B6 - Nagłośnienie 4 głośniki + Subwoofer oraz wygłuszenie drzwi - Czarna Podsufitka Alcantara - Lampa oświetlenia wnętrza Poliftowa + tylnia lampka polift - Podświetlanie przestrzeni dla nóg + drzwi - Żarówki OSRAM NIGHT BREAKER H4 - Listwy Czarna Alcantara - Ramki na zegary - Mieszek + Podłokietnik Alcantara - Gleba AP+ MTS - SWAP Hamulców z 280 na 288 - Malowanie zacisków w kolor Srebrny - Czerwone Lampki Poliftowe w drzwi - Naprawa Mikrostyków Drzwi Planowane - Lampy przód Polift + Xenon 4300K - Lampy tył 2 Lift - Licznik z Fisem - Halogeny i Xenon 6000K - Fotele Kubełkowe - Malowanie Lusterek i plastików w kolor - Ściema Szybek -Podsufitka Czarna Alcantara + Słoneczka,Uchwyty,Słupki w czerń -Pakiet Oświetlenia Polift -Lampka Podsufitki Polift -Kierownica S4 -Żarówki Osram Night Breaker -Felgi S-Line B6 17" + Opony 235/45/17 -Nowe Tarcze i Klocki Brembo 288 + Bosch -Nowe zaciski i jarzma pod swap hamulców -Black Gril - Gleba AP+MTS - Swap Hamulców na 288 - Malowanie zacisków w srebrny - Wymienione 2 Mikrostyki drzwi - Montaż 4 czerwonych lampek poliftowych - Podświetlenie pod drzwiami gotwe
  17. Witam. Szukam zdjęć a4 b5 koloru RubinRed nr koloru LZ3N.Dokładniej zależało by mi jak wygląda z przyciemnionymi szybami i różnymi modami zewnętrznymi. Pozdrawia z góry dziękuje
  18. Był bym wdzięczny jak byś mi podał firmę tego sprayu.Malowałeś kolektor tylko ten górny czy ten dolny też?
  19. Nie planuje kupna nowych listw chciałem samemu to zrobić bo na pewno by to fajnie wyglądało.No ale trudno jak sie nie da zrobić tego sensownie samemu.
  20. http://allegro.pl/item1099847012_podklad_akrylowy_utwardzacz_delta_0_9kg_wroc.html Może coś takiego na początek a potem jakiś srebrny spray metalic???
  21. Był bym wdzięczny żebyś wysłał fotki jak zrobisz i jakich użyłeś farb jak już będzie gotowe
  22. Jakiej farby używałeś i czy można też pomalować ją tą metalową przykrywę od silnika?
  23. No troszkę źle to sformułowałem chodziło mi o to czy idzie tą gumę pomalować tak żeby sie nic nie odklejało itd. A jakiej farby powinienem użyć do pomalowania tych gumowych paneli.
  24. Witam Czy opłaca się pomalować te gumowe listwy przy otwartych drzwiach na srebrno jakiej farby użyć oraz jakim klejem to znów przykleić ponieważ to jest przyklejone klejem.
  25. No właśnie że gdzieś czytałem że te radia Beta CC mają inną kostkę.Ale musiał bym poszukać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.