Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No to mnie troche przekonaliście do tych 17 ale o ile sie nie myle to by trzeba jakieś krótsze spręzyny zalozyc zeby obnizyc autko.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja planuje kupić takie mniejsze moduły oświetleniowe tak na 2 diodach i tez zrobie podświetlenie tyłu.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Przy nastepnej wypłacie kupuje te Ledy, narazie te musza działać.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Kurcze mi się podobaja takie ledowe oświetlenia rejestracji, musze poszukać gdzie dostane takie co te światło bedzie takie rozproszone, jak by ktos z was sie z takimi zarowkami spotkal prosze o kontakt.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Kurde nie wiem jakoś tak bardziej mnie do 16" ciągnie nie chce w tym aucie przesadzać bo chce nim 2 lata pojezdzic i potem sprzedac i kupic sobie b6 to tam juz predzej ale tu nie chce tyle kasy wydawac w te auto. PS.To jakie tam ledy wsadzić zeby dobrze oświetlały tą rejestracje bo widziałem już osoby na forum co tak cały czas jezdzą i chyba nie maja żadnych kłopotów ?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No to nad tym bede myslal w przyszlym roku a i tak pierwsze na wiosne to beda jakies fajne 16" felgi.Teraz zajmuje sie srodkiem, radio wczoraj kupione, a glosniki do drzwi prawodopodobne harman kardon.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Czesc zewnetrzna samochodu bedzie zmieniana na wiosne teraz robie srodek auta.A na jakie lampy bys polecal zmienic bo na przod chce polifowe poloczone z migaczem jeden klosz.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Dziękuje za kolor, ja nie wybierałem ja bym wybierał to bym brał czarny. Moje pierwsze zmiany w Audi O to zdjęcia:
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Nie nie już wszystko ok z początku myslałem że wcale nie gaśnie jak sa otwarte drzwi a potem przeczytałem że 4 min już wszystko działa.I jestem bardzo zadowolony w końcu mój pierwszy mod w mojej audiczce.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Nom po 4 minutach lampka też tak powinna gasnąć tak pisze w instrukcji samochodu.Jak naprawie lampke górną to zobacze czy sie razem wyłącza.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Nie, już wszystko ok.Oświetlenie wyłącza się po 4 minutach od otwarcia drzwi automatycznie czyli wszystko gra.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja też dzisiaj podłączyłem to tak jak autor tematu.Ale mam pewną uwagę ponieważ jak wyciągne klucze z stacyjki to oświetlenie nadal świeci dopiero po zamknięciu na zamek światło się wyłącza.Wie ktoś może jak zrobić że po wyciągnięciu klucza z stacyjki światło gaśnie?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Dobry pomysł http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9657.0 Dzięki za przysłanie linka.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No tutaj wygląda fajnie a jest gdzieś temat może o tym audi?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Mam prośbę bo widziałem na forum że osoby umieją programem graficznym dopasować felgi do auta czy mógł by mi też ktoś tak zrobić -30mm/-30mm i felgi 17'' jak na tym zdjęciu. http://carphotos.cardomain.com/ride_images/4/395/4181/38487090005_large.jpg
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
A4 B5 1.6 ADP 101KM Autko posiadam odziedziczone po Ojcu. Przebieg samochodu to 130tys km. Skromny Silnik 1.6 ADP 101PS ale jak dla mnie jest ok (narazie). Rocznik 1995 czyli brak jakiego kolwiek liftu ale mam zamiar to zmienić. Mam nadzieje że za pomocą forumowiczów uda mi się za parenaście miesięcy zrobić fajną furę. Fabryczne wyposażenie - Silnik 1.6 101 PS - 2 Airbag - 2 Elektryczne szyby - Elektryczne Lusterka - ABS - Składana Kanapa - Nagłośnienie Radio Ori + 2 Głośniki - Stalowe Felgi Zima i Lato - Zawieszenie 1BA - Kolor RubinRed Modyfikacje Samochodu Już wykonane - Kierownica S4 trójramienna - Podłokietnik + Tunel Polift - Felga 17" S-line B6 - Nagłośnienie 4 głośniki + Subwoofer oraz wygłuszenie drzwi - Czarna Podsufitka Alcantara - Lampa oświetlenia wnętrza Poliftowa + tylnia lampka polift - Podświetlanie przestrzeni dla nóg + drzwi - Żarówki OSRAM NIGHT BREAKER H4 - Listwy Czarna Alcantara - Ramki na zegary - Mieszek + Podłokietnik Alcantara - Gleba AP+ MTS - SWAP Hamulców z 280 na 288 - Malowanie zacisków w kolor Srebrny - Czerwone Lampki Poliftowe w drzwi - Naprawa Mikrostyków Drzwi Planowane - Lampy przód Polift + Xenon 4300K - Lampy tył 2 Lift - Licznik z Fisem - Halogeny i Xenon 6000K - Fotele Kubełkowe - Malowanie Lusterek i plastików w kolor - Ściema Szybek -Podsufitka Czarna Alcantara + Słoneczka,Uchwyty,Słupki w czerń -Pakiet Oświetlenia Polift -Lampka Podsufitki Polift -Kierownica S4 -Żarówki Osram Night Breaker -Felgi S-Line B6 17" + Opony 235/45/17 -Nowe Tarcze i Klocki Brembo 288 + Bosch -Nowe zaciski i jarzma pod swap hamulców -Black Gril - Gleba AP+MTS - Swap Hamulców na 288 - Malowanie zacisków w srebrny - Wymienione 2 Mikrostyki drzwi - Montaż 4 czerwonych lampek poliftowych - Podświetlenie pod drzwiami gotwe
-
[ALL B5] Kolor RUBINRED Ma ktoś na forum???
Witam. Szukam zdjęć a4 b5 koloru RubinRed nr koloru LZ3N.Dokładniej zależało by mi jak wygląda z przyciemnionymi szybami i różnymi modami zewnętrznymi. Pozdrawia z góry dziękuje
-
[B5 ADR] Prace porządkowe pod maską - freshcie
Był bym wdzięczny jak byś mi podał firmę tego sprayu.Malowałeś kolektor tylko ten górny czy ten dolny też?
-
[ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???
Nie planuje kupna nowych listw chciałem samemu to zrobić bo na pewno by to fajnie wyglądało.No ale trudno jak sie nie da zrobić tego sensownie samemu.
-
[ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???
http://allegro.pl/item1099847012_podklad_akrylowy_utwardzacz_delta_0_9kg_wroc.html Może coś takiego na początek a potem jakiś srebrny spray metalic???
-
[ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???
Był bym wdzięczny żebyś wysłał fotki jak zrobisz i jakich użyłeś farb jak już będzie gotowe
-
[B5 ADR] Prace porządkowe pod maską - freshcie
Jakiej farby używałeś i czy można też pomalować ją tą metalową przykrywę od silnika?
-
[ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???
No troszkę źle to sformułowałem chodziło mi o to czy idzie tą gumę pomalować tak żeby sie nic nie odklejało itd. A jakiej farby powinienem użyć do pomalowania tych gumowych paneli.
-
[ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???
Witam Czy opłaca się pomalować te gumowe listwy przy otwartych drzwiach na srebrno jakiej farby użyć oraz jakim klejem to znów przykleić ponieważ to jest przyklejone klejem.
-
[ALL B5] Głośniki w tylnie drzwi?Czy jest taka możliwość?
No właśnie że gdzieś czytałem że te radia Beta CC mają inną kostkę.Ale musiał bym poszukać.