Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie piłem z Syskiem. Nie wiem gdzie go wczoraj wcieło. Zawsze o tym czasie na Młynie był
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W tym momencie czuje jednak nadmiar %% w krwi. Ale wieczorem kto wie:whistling::whistling:
-
B6 DIVISION
Przecież ci pisałem że wczoraj zrobiłem
-
B6 DIVISION
Panowie ile jest warta kiera 4 ramienna multi z poduszką z B7/b8?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
:grin::grin::grin:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:banan: Bolka zapytaj czy możesz:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
BoloSoft/BoloSport a teraz jeszcze Bolo Photography. Normalnie multi talent z niego:grin::grin:
-
B8 TrOOOOp
Podświetlenie Ledowe Rejestracji gotowe:decayed:
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Jest różnica przy samych głośnikach które wymieniłeś?
-
B8 TrOOOOp
Modzisz ostro:decayed: Ja wczoraj schowek podświetlany wyrezałem oraz pakiet oświetlenia
-
B8 TrOOOOp
Fanie się prezentuję
-
B8 TrOOOOp
Ale to chyba nie są oryginalne? BTW. Jaki jest nr części pokrętła od MMI2G zdrapany mam lekko
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
co Ty się tak podlizujesz ?? raczej wyraża swoją opinię, po to jest ten temat Powaga Tomek. Może jest parę nie dociągnięć ale z porównaniem do tego co było to teraz naprawdę fajnie mu to wyszło.
-
B8 TrOOOOp
WRC ty na pewno wiesz. Można to zrobić?
-
[B5 APS] by czorny
Także obadane na nysie. Bardzo fajnie zrobione, ze smakiem:wink:
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie. A jak na razie jest u mnie brak takiego włacznika
-
B8 TrOOOOp
Tak tak ale co dokładnie tam zmienić trzeba znów taki oblatany to ja nie jestem:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju fajnie ci to wyszło:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie od czego to zależy mam zwykły włącznik i Bixa z ledami. I jak mam na 0 to ładnie świecą dzienne. Problem w tym że nie ma podświetlenia zegarów, czasami zauważyłem że się oświeciły zegary ale nie wiem od czego to zależy. Można zrobić żeby na stałe świeciło się podświetlenie zegarów?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Panowie i jak śmiga wkoncu pakiet oświetlenia na zwykłych żarówkach na podświetlenie nóg? ---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- Zakodowałem wszystko wrzuciłem zwykłe żarówki i dostałem taki błąd w MCE 1 Fault Found 01800 - Light Switch (E1) 004 - No Signal/Communication Freeze Frame
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Problem w tym że zapomniałem o tym a teraz już za późno a rok nie poczekam:facepalm: Zobaczę jak to wyjdzie i jak coś to potem bym za rok wymienił i poprawił
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Takich modów grubych nie przewiduję. A co do szyby choćby pod sam czujnik to jednak nie jest mały koszt więc ta opcja odpada. Musiał bym dla testu jakąś starą szybę pomalować tym sprayem i z ciekawości zobaczyć jak to wygląda
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Więc zabieram się do pracy dzięki:hi:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak na szybko bo nie jestem zbyt oblatany w tych schematach elektronicznych. tzw zasilanie do przedniego oświetlenia nóg dla obydwóch lampek ciągne z Pinu 17 z kostki wyżej pokazanej. A drugi przewód to ciągnę od masy? Potem kodowanie i to wszystko
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Boję się że to kiepsko wyjdzie i będzie widać że to nie ori:kwasny: