Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Nie piłem z Syskiem. Nie wiem gdzie go wczoraj wcieło. Zawsze o tym czasie na Młynie był
  2. W tym momencie czuje jednak nadmiar %% w krwi. Ale wieczorem kto wie:whistling::whistling:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież ci pisałem że wczoraj zrobiłem
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile jest warta kiera 4 ramienna multi z poduszką z B7/b8?
  5. :grin::grin::grin:
  6. :banan: Bolka zapytaj czy możesz:decayed:
  7. BoloSoft/BoloSport a teraz jeszcze Bolo Photography. Normalnie multi talent z niego:grin::grin:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podświetlenie Ledowe Rejestracji gotowe:decayed:
  9. Jest różnica przy samych głośnikach które wymieniłeś?
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Modzisz ostro:decayed: Ja wczoraj schowek podświetlany wyrezałem oraz pakiet oświetlenia
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fanie się prezentuję
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale to chyba nie są oryginalne? BTW. Jaki jest nr części pokrętła od MMI2G zdrapany mam lekko
  13. co Ty się tak podlizujesz ?? raczej wyraża swoją opinię, po to jest ten temat Powaga Tomek. Może jest parę nie dociągnięć ale z porównaniem do tego co było to teraz naprawdę fajnie mu to wyszło.
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    WRC ty na pewno wiesz. Można to zrobić?
  15. Także obadane na nysie. Bardzo fajnie zrobione, ze smakiem:wink:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie. A jak na razie jest u mnie brak takiego włacznika
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak tak ale co dokładnie tam zmienić trzeba znów taki oblatany to ja nie jestem:decayed:
  18. Mefju fajnie ci to wyszło:wink:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie od czego to zależy mam zwykły włącznik i Bixa z ledami. I jak mam na 0 to ładnie świecą dzienne. Problem w tym że nie ma podświetlenia zegarów, czasami zauważyłem że się oświeciły zegary ale nie wiem od czego to zależy. Można zrobić żeby na stałe świeciło się podświetlenie zegarów?
  20. Panowie i jak śmiga wkoncu pakiet oświetlenia na zwykłych żarówkach na podświetlenie nóg? ---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- Zakodowałem wszystko wrzuciłem zwykłe żarówki i dostałem taki błąd w MCE 1 Fault Found 01800 - Light Switch (E1) 004 - No Signal/Communication Freeze Frame
  21. Problem w tym że zapomniałem o tym a teraz już za późno a rok nie poczekam:facepalm: Zobaczę jak to wyjdzie i jak coś to potem bym za rok wymienił i poprawił
  22. Takich modów grubych nie przewiduję. A co do szyby choćby pod sam czujnik to jednak nie jest mały koszt więc ta opcja odpada. Musiał bym dla testu jakąś starą szybę pomalować tym sprayem i z ciekawości zobaczyć jak to wygląda
  23. Więc zabieram się do pracy dzięki:hi:
  24. Tak na szybko bo nie jestem zbyt oblatany w tych schematach elektronicznych. tzw zasilanie do przedniego oświetlenia nóg dla obydwóch lampek ciągne z Pinu 17 z kostki wyżej pokazanej. A drugi przewód to ciągnę od masy? Potem kodowanie i to wszystko
  25. Boję się że to kiepsko wyjdzie i będzie widać że to nie ori:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.