Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tak wszystkie B8 mają przystosowaną szybę w modelu 2010 --> W starszych rocznikach juz nie . Szkoda. Strasznie mi tego brakuje u siebie
- wymiana lamp
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Szyba była przystosowana pod Fotochrom?
-
wymiana lamp
8K0 907 063 N Mam taki moduł u siebie i obsługuje Bixenon
-
B8 TrOOOOp
Montaż jest prościzna, ale musisz zdjąć ochronę komponentu i to Ci tylko w ASO zrobią, muszą się połączyć z serwerem w niemcowni. Ale jak będzie trefny to nie zadziała, serwer nie przepuści a przy okazji poleci info na policję. Przy ochronie komponentu w ASO kserują Twoje dokumenty, więc jak co to mają Cie. Ostatnio byłem świadkiem jak zmieniarka CD nie przeszła, ciekawe jak się skończy ale powiedzieli że za 2-3 tygodnie się panowie operacyjni zgłoszą Tak więc lepiej zakupić z pewnego źródła, bo możesz stracić kasę za licznik, usługę w ASO pozostanie tłumaczenie i jeszcze licznik zabiorą heh ---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- A możesz zdradzić od jakiego sprzedawcy miałeś, bo ja mam w okolicy u siebie takiego dostawce, twierdzi że on ma te lepsze bo tamte te gorsze to kicha a on ma lepsze he. Bądź tu mądry, każdy mówi że ma lepsze, da się to jakoś rozkminić ... Kusi mnie taka nowa felga, ładna niepodrapana i nówka ale ori 19 to masakra cena. Więc te zamienniki to jest jakaś alternatywa. Napisz mi jutro PW to odszukam ci dokładny link na Mailu:wink:
-
B6 DIVISION
Flayer napisałem ci PW będę wdzięczny
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
No, ale nie czaje jednej sprawy. Co z tym joystikiem, sprzedałeś to, czy co? Nie wystarczyło napisać w prost? Ja tych boczków recaro już nie mam od miesięcy zaproponowałem rekomensate finansowa zobaczymy czy mu będzie pasować ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Poszło:wink:
-
B8 TrOOOOp
Nie miałem z nimi żadnych problemów. Na bieżąco ma MIRON to może wam tak samo potwierdzić że jakość dobra:wink: ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- jest osoba na tym forum która śmiga na tych replikach i sobie chwiali... mówił że zdarzyło mu sie kilka razy wjechać większą dziurę i są nadal proste Kusi mnie zrobienie fotochromu tak jak ty masz u siebie:decayed: ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- jest osoba na tym forum która śmiga na tych replikach i sobie chwiali... mówił że zdarzyło mu sie kilka razy wjechać większą dziurę i są nadal proste Kusi mnie zrobienie fotochromu tak jak ty masz u siebie:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Ostatnio za 100zł mi mykła z przed nosa na allegro:doh:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Skontaktowałem się z Yanosho myślę że sprawa zostanie jak najszybciej załatwiona.
-
B6 DIVISION
'Marcin sprzedałem tyle rzeczy na forum i nikt nie narzekał. Czasami się ktoś pojawił to się wyjaśniło i po problemie. Sprawę z Tommy Gun załatwiłem i wytłumaczyłem a druga sprawa to z yanosho to nie ukrywam zaniedbałem temat który teraz wyprostuje. Czuje sie teraz jak bym zrobił na forum wałek na jakieś pare set złotych i nie wyjaśnił sprawy:kwasny:
-
B6 DIVISION
Nie przypominam sobie żebym też o to prosił. Chciałem napisać sprostowanie bo mam zamiar wyjaśnić sprawy i odejść z tego forum potem a ty zaraz wątek zamykasz
-
B6 DIVISION
Ja tego tematu nie zamknąłem ktoś popłynął chyba za daleko:facepalm:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Sam zjebałem przyznaję się do Winy i obiecuję się wyprostować sytuacje. I proszę o nową szansę bo były to moje pierwsze i ostatnie takie sytuacje
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Jestem tego samego zdania. Więc skontaktuje się z kolegą Yanosho i doślę ewentualnie kupię i wyślę brakujące elementy. Mimo to chciał bym aby potem usunął Hugo moje konto:wink: ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- JW Co do pokory to masz rację. Oczywiście jestem świadom że ja zjebałem i moja wina:wink:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Interesuje mnie jakie wyjscie z tej sytuacji proponujesz w takim razie?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Mam PW Hugo usuń konto jeżeli będę czegoś potrzebował do dokończenia transkacjii załatwię to przez znajomych.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Hmmm...to może daj mi znać pierw, nim kontakt z Tobą się urwie? Ksiądz mam od ciebie adres mailowy tamtędy załatwimy sprawę. Z Józkiem mam kontakt przez Fejsa. Jeżeli Hugo ma usunąć moje konto niech da mi czas abym sobie mógł prywatne dane skopiować z PW
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Prosze hugo o usuniecie mojego konta takie bedzie najlepsze wyjście Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
pisz na pw zalatwimy sprawe yanosho Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- hugo jak uwazasz to za stosowne to banuj smialo Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Klasa, klasa, klasa:slina:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Efekt końcowy bardzo mi się podoba:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
"wypier*** tym lanosem" :polew::polew::polew:
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Od paru dni jestem właścicielem tego silnika to średnie mam 7L a 2 razy już w mieście byłem więc jestem zadowolony
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Widzę że ostro rezasz Krzysiek:decayed: