Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ja sie chłopakom wcale nie dziwię, nie będziesz wiecznie B5 jeździć. To co włożyli w te samochody wiadomo że nie odzyskają ale nie w tym rzecz. Ważne że każdy wyniósł z tego swoją radość i wiele się nauczył. A wierz mi że przesiadka z B5 na B6 jest bardzo pozytywnie odczuwalna.
  2. Toś doj**ał:polew::polew::polew::polew:
  3. Bardzo ładny jest ten kolor. Świetnie się prezentuje:wink:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok. Więc nawet nie ciężki mod. Dzięki za info:wink:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ja wiem ale czy trzeba zmieniać jakieś sterowniki czy wystarcza przelutowanie kostek i odpowiednie kodowanie:wink:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak wygląda sprawa ze zmianą tylnych lamp ze zwykłych na LED? dużo z tym roboty?
  7. Grzesiu jak wygląda sprawa dołożenia MMI 2G jeżeli nie ma seryjnie? Dużo z tym roboty a przede wszystkim rozbierania auta?
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Zdjęcia masz na pierwszej stronie:wink:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    rnsa juz nie ma. kierownica, dekory, listwy s4 nadal aktualne Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  10. hyhy Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B&O ogarniesz u mnie? Przydały by się schematy, kodowania to byśmy to zrobili.
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie może ma ktoś taki kolor jak mój i chce wydech na 2 strony i zderzak z S4?
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ci pasuje. Odezwij się na PW to się zgadamy
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolejne Bose ogarnięte:decayed::decayed::decayed: Dodatkowo został podłączony moduł Bluetooth
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może masz tyle km do mnie:decayed:
  16. Nie ma sensu się przegadywać jak małe dzieci. Jeden preferuję węższe drugi szersze, każdy ma w swojej wypowiedzi trochę racji. Co byś Bartek nie kupił to będziesz zadowolony:wink:
  17. Masz rację Tomek. U mnie tak samo przesiadka z 17" 235/45 na 18" 225/40 o wiele bardziej polepszyły się właściwości jezdne o jakich wspomniałeś. Bartek Bierz 225:wink:
  18. Jestem z okolic Lublinca możemy się zgadać i zrobię tobie logi:wink:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    My mało kiedy mamy zlot. Ciężko się zgadać. Wpadnij do mnie po jakieś graty:decayed:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    :shock3::shock3::shock3:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoko loko teraz Teraz teraz:decayed:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Okolice Lublinca Na śląsku:wink:
  23. Może lżejszy passat jest <myśli>
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Jest wystawiona w dziale sprzedam B6/B7 ---------- Post dopisany 16-05-2013 at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 15:17 ---------- Do sprzedania dokładnie są - Koła - Kierownica - Dekory - RNS-LED - Listwy S4 na drzwi Jest możliwość wymiany z dopłatą ze strony zainteresowanego. Więc jak coś to pisać pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.