Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja sie chłopakom wcale nie dziwię, nie będziesz wiecznie B5 jeździć. To co włożyli w te samochody wiadomo że nie odzyskają ale nie w tym rzecz. Ważne że każdy wyniósł z tego swoją radość i wiele się nauczył. A wierz mi że przesiadka z B5 na B6 jest bardzo pozytywnie odczuwalna.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Toś doj**ał:polew::polew::polew::polew:
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Bardzo ładny jest ten kolor. Świetnie się prezentuje:wink:
-
B8 TrOOOOp
Ok. Więc nawet nie ciężki mod. Dzięki za info:wink:
-
B8 TrOOOOp
To ja wiem ale czy trzeba zmieniać jakieś sterowniki czy wystarcza przelutowanie kostek i odpowiednie kodowanie:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak wygląda sprawa ze zmianą tylnych lamp ze zwykłych na LED? dużo z tym roboty?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ok dzięki za informacje:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu jak wygląda sprawa dołożenia MMI 2G jeżeli nie ma seryjnie? Dużo z tym roboty a przede wszystkim rozbierania auta?
-
A4 B6 by P-U-M-A
Zdjęcia masz na pierwszej stronie:wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
rnsa juz nie ma. kierownica, dekory, listwy s4 nadal aktualne Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
hyhy Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
B&O ogarniesz u mnie? Przydały by się schematy, kodowania to byśmy to zrobili.
-
B6 DIVISION
Panowie może ma ktoś taki kolor jak mój i chce wydech na 2 strony i zderzak z S4?
-
B6 DIVISION
Jak ci pasuje. Odezwij się na PW to się zgadamy
-
B6 DIVISION
Kolejne Bose ogarnięte:decayed::decayed::decayed: Dodatkowo został podłączony moduł Bluetooth
-
B6 DIVISION
Może masz tyle km do mnie:decayed:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie ma sensu się przegadywać jak małe dzieci. Jeden preferuję węższe drugi szersze, każdy ma w swojej wypowiedzi trochę racji. Co byś Bartek nie kupił to będziesz zadowolony:wink:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Masz rację Tomek. U mnie tak samo przesiadka z 17" 235/45 na 18" 225/40 o wiele bardziej polepszyły się właściwości jezdne o jakich wspomniałeś. Bartek Bierz 225:wink:
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
Jestem z okolic Lublinca możemy się zgadać i zrobię tobie logi:wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
My mało kiedy mamy zlot. Ciężko się zgadać. Wpadnij do mnie po jakieś graty:decayed:
-
A4 B6 by P-U-M-A
:shock3::shock3::shock3:
-
B6 DIVISION
spoko loko teraz Teraz teraz:decayed:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Okolice Lublinca Na śląsku:wink:
-
170KM taczka
Może lżejszy passat jest <myśli>
-
A4 B6 by P-U-M-A
Jest wystawiona w dziale sprzedam B6/B7 ---------- Post dopisany 16-05-2013 at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 15:17 ---------- Do sprzedania dokładnie są - Koła - Kierownica - Dekory - RNS-LED - Listwy S4 na drzwi Jest możliwość wymiany z dopłatą ze strony zainteresowanego. Więc jak coś to pisać pw