Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Jest piękna. Kolorek i te mody. Wszystko z klasą tak ma być
  2. Z nowszych czyt b8 a5 już nie są w całości ocynkowane
  3. Po co ci taki wielki icek 300ps robisz?
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam dostęp do paru gwintów Supersport są też do B6/B7 cena by była 1400zł wysyłka w cenie.
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nie chce się ktoś zamienić 1nk za moje Carbony?
  6. Może Bolek Golfem wpadnie:shock3:
  7. Tak 17.00 powiem ci potem gdzie jadę
  8. Mnie objechał teraz kolej na następnych:wink:
  9. Ja do 19 mam czas więc to już za późno jak dla mnie. Niech będzie ta 17:decayed:
  10. Dobra to niech będzie godz 17.00 też mi w sumie bardziej pasuje:wink:
  11. to 16.00 pasuje? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  12. Ja na razie siedzę w domu. Można się gdzieś skoczyć w sumie:wink: ---------- Post dopisany 04-05-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 20:44 ---------- To o której jutro ten spocik panowie robimy?
  13. Oddajesz do Aso albo renomowanego lakiernika i on załatwia wszystko dla ciebie. Oczywiście jeżeli oferuje takie usługi. Dodatkowo pewnie możesz się zgadać to ci za free jakiś element pomaluje:wink:
  14. Teraz widzę że dzwoniłeś, miałem głos wyłączony po prostu. Przedtem ktoś do mnie dzwonił
  15. Ja przejechałem patrzę nikogo nie ma więc pojechałem co byś chciał robić, oglądać w taką pogodę a jeść mi się nie chciało miejmy nadzieję, że w niedzielę będzie lepsza aura a SIMON Ty taką szarą B6 avant jeździsz bo mijałem się z taką na światłach na obwodnicy:wink: ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Patrick a telefon gdzie masz? A to ty dzwoniłeś? Jakiś nowy nr? Jakiś ziomek z allegro mnie molestuje od paru dni a ma podobny numer więc nie odbieram:decayed:
  16. Ja podjechałem patrzę nikogo nie ma to się zebrałem do domu jak się wyrobię to może w tą niedzielę podjadę na moment. Byle lepsza pogoda była:facepalm:
  17. mnie tak srednio niedziela pasuje Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  18. Nie chce mi się szukać tym bardziej że cię na pewno nie będzie:banan:
  19. Jak coś to mogę wrzucić co mi pisałeś
  20. I tak mówiłeś że z naszym towarzystwem się już nie zadajesz bo tylko się śmiejemy z ciebie, więc po co ta dyskusja. Ja podjadę jutro o 19 nie wiem na jak długo ale podskoczę.
  21. Mnie tam pasuję Jutro mogę podjechać
  22. Imprezować No dajcie konkretną datę bo muszę się z syskiem o lawetę zgadać
  23. To świetnie działaj tam. Panowie robimy jakiego spota?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.