Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Jest piękna. Kolorek i te mody. Wszystko z klasą tak ma być
-
Pytanie o ocynk nadwozia
Z nowszych czyt b8 a5 już nie są w całości ocynkowane
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Po co ci taki wielki icek 300ps robisz?
-
B6 DIVISION
Panowie mam dostęp do paru gwintów Supersport są też do B6/B7 cena by była 1400zł wysyłka w cenie.
-
B6 DIVISION
Panowie nie chce się ktoś zamienić 1nk za moje Carbony?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może Bolek Golfem wpadnie:shock3:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak 17.00 powiem ci potem gdzie jadę- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie objechał teraz kolej na następnych:wink:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja do 19 mam czas więc to już za późno jak dla mnie. Niech będzie ta 17:decayed:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dobra to niech będzie godz 17.00 też mi w sumie bardziej pasuje:wink:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
to 16.00 pasuje? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja na razie siedzę w domu. Można się gdzieś skoczyć w sumie:wink: ---------- Post dopisany 04-05-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 20:44 ---------- To o której jutro ten spocik panowie robimy?- Wypadek A4 B6 avant S-line pakiet zewnetrzny
Oddajesz do Aso albo renomowanego lakiernika i on załatwia wszystko dla ciebie. Oczywiście jeżeli oferuje takie usługi. Dodatkowo pewnie możesz się zgadać to ci za free jakiś element pomaluje:wink:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A coś proponujesz?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Teraz widzę że dzwoniłeś, miałem głos wyłączony po prostu. Przedtem ktoś do mnie dzwonił- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja przejechałem patrzę nikogo nie ma więc pojechałem co byś chciał robić, oglądać w taką pogodę a jeść mi się nie chciało miejmy nadzieję, że w niedzielę będzie lepsza aura a SIMON Ty taką szarą B6 avant jeździsz bo mijałem się z taką na światłach na obwodnicy:wink: ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Patrick a telefon gdzie masz? A to ty dzwoniłeś? Jakiś nowy nr? Jakiś ziomek z allegro mnie molestuje od paru dni a ma podobny numer więc nie odbieram:decayed:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja podjechałem patrzę nikogo nie ma to się zebrałem do domu jak się wyrobię to może w tą niedzielę podjadę na moment. Byle lepsza pogoda była:facepalm:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
mnie tak srednio niedziela pasuje Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie chce mi się szukać tym bardziej że cię na pewno nie będzie:banan:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak coś to mogę wrzucić co mi pisałeś- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
I tak mówiłeś że z naszym towarzystwem się już nie zadajesz bo tylko się śmiejemy z ciebie, więc po co ta dyskusja. Ja podjadę jutro o 19 nie wiem na jak długo ale podskoczę.- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie tam pasuję Jutro mogę podjechać- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Imprezować No dajcie konkretną datę bo muszę się z syskiem o lawetę zgadać- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To świetnie działaj tam. Panowie robimy jakiego spota? - Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!