Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi wystarczy że postawisz Flaszkę każdemu i przekonasz chłopaków na swoją stronę
  2. Ja mogę kiedyś podjechać Wgl był bym wdzięczny za głos chłopaki:wink: http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-270607/
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie jak wygram stawiam piwko tym co głosowali na mnie:decayed:
  4. Mam Vredestein Sessanta i sobię chwalę
  5. Bolek ogarnia wszystko:decayed: ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 22:10 ---------- http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-270607/ Był bym wdzięczny panowie za głos:wink:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam 2 ori philipsy używałem pół roku myślałem że uszkodzone i kupiłem nowe a okazało się że przetwornice. Więc jak będziesz zainteresowany to pisz PW
  7. Akurat Ojciec mojego kumpla na co dzień spawa i czasami widzę jak to u niego wygląda. Osobiście twierdzę że wygląda to mega druciarsko taka turbina:hi:
  8. Lukasz takie moje zdanie. Dla mnie czyste druciarstwo i tak też to wygląda, wkładaj ten zderzak z S4 i będzie wyglądać tak jak powinno.
  9. Ten tył wygląda beznadziejnie:thumbdown:
  10. Co jak co ale pospawane to jest kiepsko na tym zdjęciu:kwasny:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A po co sie cackasz w używki? FK AK street na allegro wisi za tysiaka. Masz nowy z gwarancją i wiesz co masz. No faktycznie.. Ale 600zł to nadal nie tysiak:kwasny: trzeba do Hamera jechać upić go i gwint na serię zamienić :decayed::decayed::decayed: :decayed::decayed: :naughty::naughty: dobry plan no nie Pewno taniej wyjdzie kupić drugi:decayed: Chyba że do PUMY bo słyszałem że on po 3 browarach budzi się rano następnego dnia:bag: MArcin utożsamiasz się z wokalistą Weekendu? :polew::polew::polew:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tym bardziej że ten FK to kiepski towar
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mikaszi szukaj 321 albo 345 na zacisku ATE to nowszy typ zacisku
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja nadal czekam na tel gdzie mój towar:doh:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nie potrzebuje ktoś listewki pod Kamerkę cofania na tylnią klapę?
  16. Byś posiedział trochę dłużej w szkole to byś dzisiaj umiał czytać ze zrozumieniem. Jeżeli nie jesteś w stanie jednoznacznie stwierdzić gdzie piszę głupoty to się nie wypowiadaj:doh:
  17. a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej ale głupoty piszesz...... co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach? Jeżeli nie rozumiesz to już ci tłumaczę. Dla przykładu w B5 na przodzie rolujecie błotniki od środka żeby nie było tego prostego "rantu" w B6 już oryginalnie jest tak przemyślane. Jednak na tyle od środka nie ma żadnej różnicy czy B5 czy też B6 więc wydaje mi się że mój post jednak ma coś wspólnego z B5. Miałem zamiar Chłopakowi doradzić bo miałem podobne parametry felg i ET:wink: ---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej ale głupoty piszesz...... co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach? Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie? btw, dystansik wleci i będzie miodzio, ja przy et44 i 8j mam zamiar upchać 20mm, zobaczymy jak to wyjdzie A tobie co?
  18. a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej ale głupoty piszesz...... co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach? Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie?
  19. a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej
  20. W B6 miałem przy 8j 225/40 ET 28 na tyle i przycierało tylko jak we 4 jechałem. Więc przy twojej oponie powinno dać radę
  21. Bardzo fajnie sobie poradziłeś z fotelami podoba mi się
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To żaden specjalny wynik. Miałem wkładkę SIMOTA nic nie daje szkoda zachodu:wink:
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Zobaczymy:wink::wink::wink:
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Aha ja myślałem że zgłosiłeś. Jak mnie przyjmną to pojadę jak nie to raczej się nie zobaczymy
  25. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    No to się widzimy Zostałeś już przyjęty? ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Doskonale o tym wiem:wink: ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- \Jaki masz numer osłony na zbiorniczkach spryskiwaczy, z końcówką F ? Jakoś więcej osłania Jeszcze mała z drugiej strony i będzie komplecik. Nie mam pojęcia jaki ma nr brałem z tego wątku kiedyś o dodatkowych osłonach w komorze silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.