Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Wladi wystarczy że postawisz Flaszkę każdemu i przekonasz chłopaków na swoją stronę
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Ja mogę kiedyś podjechać Wgl był bym wdzięczny za głos chłopaki:wink: http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-270607/
-
B6 DIVISION
Dokładnie jak wygram stawiam piwko tym co głosowali na mnie:decayed:
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
Mam Vredestein Sessanta i sobię chwalę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bolek ogarnia wszystko:decayed: ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 22:10 ---------- http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-270607/ Był bym wdzięczny panowie za głos:wink:
-
B6 DIVISION
Mam 2 ori philipsy używałem pół roku myślałem że uszkodzone i kupiłem nowe a okazało się że przetwornice. Więc jak będziesz zainteresowany to pisz PW
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Akurat Ojciec mojego kumpla na co dzień spawa i czasami widzę jak to u niego wygląda. Osobiście twierdzę że wygląda to mega druciarsko taka turbina:hi:
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Lukasz takie moje zdanie. Dla mnie czyste druciarstwo i tak też to wygląda, wkładaj ten zderzak z S4 i będzie wyglądać tak jak powinno.
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Ten tył wygląda beznadziejnie:thumbdown:
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Co jak co ale pospawane to jest kiepsko na tym zdjęciu:kwasny:
-
B6 DIVISION
A po co sie cackasz w używki? FK AK street na allegro wisi za tysiaka. Masz nowy z gwarancją i wiesz co masz. No faktycznie.. Ale 600zł to nadal nie tysiak:kwasny: trzeba do Hamera jechać upić go i gwint na serię zamienić :decayed::decayed::decayed: :decayed::decayed: :naughty::naughty: dobry plan no nie Pewno taniej wyjdzie kupić drugi:decayed: Chyba że do PUMY bo słyszałem że on po 3 browarach budzi się rano następnego dnia:bag: MArcin utożsamiasz się z wokalistą Weekendu? :polew::polew::polew:
-
B6 DIVISION
Tym bardziej że ten FK to kiepski towar
-
B6 DIVISION
Mikaszi szukaj 321 albo 345 na zacisku ATE to nowszy typ zacisku
-
B6 DIVISION
A ja nadal czekam na tel gdzie mój towar:doh:
-
B6 DIVISION
Panowie nie potrzebuje ktoś listewki pod Kamerkę cofania na tylnią klapę?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Byś posiedział trochę dłużej w szkole to byś dzisiaj umiał czytać ze zrozumieniem. Jeżeli nie jesteś w stanie jednoznacznie stwierdzić gdzie piszę głupoty to się nie wypowiadaj:doh:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej ale głupoty piszesz...... co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach? Jeżeli nie rozumiesz to już ci tłumaczę. Dla przykładu w B5 na przodzie rolujecie błotniki od środka żeby nie było tego prostego "rantu" w B6 już oryginalnie jest tak przemyślane. Jednak na tyle od środka nie ma żadnej różnicy czy B5 czy też B6 więc wydaje mi się że mój post jednak ma coś wspólnego z B5. Miałem zamiar Chłopakowi doradzić bo miałem podobne parametry felg i ET:wink: ---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej ale głupoty piszesz...... co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach? Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie? btw, dystansik wleci i będzie miodzio, ja przy et44 i 8j mam zamiar upchać 20mm, zobaczymy jak to wyjdzie A tobie co?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej ale głupoty piszesz...... co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach? Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
W B6 miałem przy 8j 225/40 ET 28 na tyle i przycierało tylko jak we 4 jechałem. Więc przy twojej oponie powinno dać radę
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Bardzo fajnie sobie poradziłeś z fotelami podoba mi się
-
B6 DIVISION
To żaden specjalny wynik. Miałem wkładkę SIMOTA nic nie daje szkoda zachodu:wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Zobaczymy:wink::wink::wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Aha ja myślałem że zgłosiłeś. Jak mnie przyjmną to pojadę jak nie to raczej się nie zobaczymy
-
A4 B6 by P-U-M-A
No to się widzimy Zostałeś już przyjęty? ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Doskonale o tym wiem:wink: ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- \Jaki masz numer osłony na zbiorniczkach spryskiwaczy, z końcówką F ? Jakoś więcej osłania Jeszcze mała z drugiej strony i będzie komplecik. Nie mam pojęcia jaki ma nr brałem z tego wątku kiedyś o dodatkowych osłonach w komorze silnika