Treść opublikowana przez P-U-M-A
- B8 TrOOOOp
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
No jak chcesz rodzinkę wozić to gwint nie jest dla ciebie idealnym wyjściem:wink:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ciekawe jak dalej z pogodą będzie. Chyba będzie trzeba gwintem pokręcić
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ciche są?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Świetnie wygląda:wink: Powiedz jak tam się na vredesteinach jeździ?
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Fajny zakres obniżenia ma ten gwint na tyle:wink:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
?adnie:naughty:
-
B6 DIVISION
Wszystko w rękach kolegi hahahahaha
-
B6 DIVISION
22:19 Wcześniej już na PW byłem:wink:
-
B6 DIVISION
Marcin za późno byłem pierwszy:wink:
-
B6 DIVISION
Kolego pisałem ci PW:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak zawsze pilnuje swojego i jestem w 100% zadowolony
-
Prosba oddaj głos na Olę
Poszło
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Tak tylko szkoda że za tego już nic nie dostaniesz a za cały zderzak dostał byś 500zł
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Szkoda zderzaka nie lubie druciarstwa:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sysek u mnie nigdy nic nie porysowali i jestem bardzo zadowolony. PS. Nigdy żaden praktykant nie dotykał moich felg.
-
[ALL B5] Audi S4
A FG400 i papier?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jedz do Bunara ja tylko tam śmigam:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Czy ja wiem czy taka lajtowa korekta:decayed:
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
No niestety końcówki tutaj do tego pociętego zderzaka nic nie dają. Dlaczego nie kupiłeś dokładki?
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Moim zdaniem. Beznadziejnie:facepalm:
-
B6 DIVISION
5k Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
No w halogenach mam hidy wrzucone wszystko w nocy widać jadąc przez lasy
-
B6 DIVISION
Ale na tych ledach w nocy nic nie widać
-
B6 DIVISION
Mnie tam nie przeszkadza ten LED w długich tym bardziej że nia biało świeci. Musze mieć przerobiony ten moduł żeby tej diody tam nie było. 2 rezostory do leda i będzie grało:wink: