Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry:hi:
  2. Dokładnie. Dobrze podsumowałeś. Kupili byśmy B8 2.0 CR tak samo może się coś uszkodzić i zaś bedziemy kase pakować.
  3. Za tydzien będą na aucie już to zrobię sesję i wątek:wink:
  4. Zamuliłem się i za późno cię widziałem Ustawione już mam lampy No czas reakcji masz niezły:decayed: a jeśli chodzi o lampy to ustawienie to jedno a barwa światła to drugie sorry, ale takie moje zdanie:wink: A teraz z innej beczki orientuje się ktoś czy gdzieś w okolicy jest możliwość rolowania nadkoli jak macie jakieś namiary byłbym bardzo wdzięczny Za co Sorry Sysek wal mu z Bixa jak jedziesz i tyle:wink:
  5. Przecież ci mówiłem że jedziemy na lawecie:decayed:
  6. SYSEK z czym do ludzi? Gdzie ty pchasz z tym padłem:decayed:
  7. Zapraszamy do pokoju 69A
  8. Kiedy tam tak mało ruchu było?
  9. Jestem dokładnie tego samego zdania:wink:
  10. No rzeczywiście jest czego:facepalm:
  11. Wydaje mi się że obydwie aukcje dotyczą oryginalnych felg.
  12. Też możliwe. Nic poczekam do cieplejszych dni i zobaczymy jak będzie:wink:
  13. Panowie a jak wam chodzi silnik po odpaleniu? U mnie dzisiaj po odpaleniu chodzi strasznie twardo. Jedzie się jak golfem z 88r:facepalm:
  14. Jak będzie cieplej. Ale Łaj mi niestety nie wpadnie:grin:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nie miałem wczoraj do Niemiec jechać ale dopiero auto wieczorem odebrałem więc jestem w Polsce tak bym jechal:facepalm:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz jak to jest po meczu nikogo nie interesuje kto w jakim momencie jak grał. Liczy się wynik.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrząc na to co grają no to nikogo chyba nie dziwi:grin:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bukowina
  19. U mnie jest dokładnie tak samo i nic się nie ułożyło, a zrobiłem jakieś 2 tyś km od wymiany, ale od kwietnia będę miał dostęp do garażu i będę kombinował i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie mam tylko nadzieje że po moich kombinacjach nie będzie gorzej Co masz na myśli w sensie kombinowania? Dalej coś wymieniasz. Ja się zastanawiam co raz bardziej nad swapem:facepalm:
  20. Ja od początku byłem przeciwny wkładaniu zamiennika więc jestem na nie:wink:
  21. A ja powiem że u mnie nadal ten silnik głośno pracuje jak się wkręca na obroty i dudni z filtra powietrza. Może to musi sie uregulować te szklanki dopiero 200km zrobiłem więc zobaczymy.
  22. zgadza sie. jezdzi mi sie lepiej teraz wiec jestem zadowolony. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  23. jak napisalem tak wlasnie chcialem aby moment byl bardziem plaski. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież to nie EGR do AVF/AWX
  25. Chodzi mi o to ze się nie dziwię że ktoś robi z tego Tajemnicę Ciekawe czy jak byś zainwestował trochę kasy, znalazł patent na coś i robił byś to dobrze to byś sie tym chwalił publicznie:whistling::whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.