Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Tak jest u mnie. Naciągu jako takiego nie ma. Marek do 235 szukaj spokojnie 8.5 - 9 Nie będzie wyglądać jak w wspomnianym golfie z gazem:decayed:
  2. czemu wąskie? oponą nominalną dla felgi 8 cali jest 235 więc nie wiem o co chodzi... Mam jezdzić na oponach naciągniętych jak guma na gałe... no prosze Cie... widze że cały czas zapominasz że to nie forum Golfa 1 w gazie... ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- a q5 nie ma przypadkiem rozstawu 5x130 czy jakos tak? Marek wyluzuj. Osobiście mam 225/35 na 8.5J nie ma żadnego naciągu więc nie przesadzajmy:wink:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ma H6W jak pisałem wyżej:wink:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Non stop mrugały? Ja ma takie dodatkowo jeszcze taki rezystor i od ponad roku nie ma problemów:wink:
  5. Dekory też ci z 5% dają więc nawet więcej:decayed:
  6. Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . Zobaczymy na wiosnę jak będzie:wink:
  7. Z daleka na pewno. Porobił byś Mateusz żeby te auto było w jakimś sensownym stanie technicznym pierw a potem bawił byś się w te modyfikacje. znalazł sie znawca modyfikacji ... Czyt. Niżej
  8. Z daleka na pewno. Porobił byś Mateusz żeby te auto było w jakimś sensownym stanie technicznym pierw a potem bawił byś się w te modyfikacje.
  9. Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed:
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak się sprawa zakończy wszystko opiszę w odpowiednim temacie.
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Delikatnie zawsze będzie:wink:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No teraz będę starał się jakąś kasę odzyskać ale wątpie że mi się uda bez jakiegoś dowodu naprawy:kwasny:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co sie wysrało ostatecznie? A więc tak. Auto po wymianie szklanek przestało dudnić. A brak mocy spowodowany był tym że mechanik uszkodził pompowtryski bo inaczej sobie tego nie umiem wytłumaczyć. ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- No i na nowych PD dawki się zgadzają i auto odzyskało Moc:decayed:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto sprawne:banan::banan::banan:
  15. Albo wrzucenia seryjnych Hebli:decayed:
  16. Może kolega ProeltecDRL się wypowie to będziemy mieli pewność
  17. To akurat w moim przypadku dobrze bo wkładam LED H7 które wiadomo że słabiej świecą niż zwykła H7 więc myślę że będzie ok.
  18. Mam wszystko. Pochwalę się efektami:wink:
  19. Ok sprawdzę jak będę się tym zajmował. Dzięki za info
  20. Ja właśnie od was brałem jak będzie cieplej to zakładam. Jedyne co to dalej się zastanawiam jak tą diode prostowniczą wlutować żeby te przesłony od Bixa nie mrugały
  21. Ramiona jednak za głębokie:kwasny:
  22. Znam tą wulkanizację Kiedyś mi krzywe felgi bez słowa na auto wrzucili:facepalm:
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak ją się rozcięcza:wink:
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek zaglądnij tutaj. Mnóstwo rzeczy sie dowiesz i odpowiednio zadbasz o auto. Kosmetykaaut.pl:wink: ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- Nie czepiaj sie :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.