Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Ja znów poskładał bym to tak jak powinno być. Teraz zostaje tylko twój wybór:wink:
-
B6 DIVISION
Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania. Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać
-
B6 DIVISION
Na samych 2 końcowych z 2.5 jest głośniejszy ewidentnie. Osobiście mnie to mega wnerwiało w trasie:kwasny: ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- A po co Ci ten środkowy tłumik, bardzo dobrze że go niema. Możesz rozwinać swoją wypowiedz Jakie plusy ? Bo ja widze mały minus bo bedzie chyba jeszcze bardziej klekotać czy to tylko takie gdybanie. A od kiedy wydech klekocze? Jak coś to ci silnik klekocze wydech nie ma nic z tym wspólnego. Lekko buczy sobie poprostu
-
B6 DIVISION
Jak sobie cenisz komfort i ciszę to z mojej strony nie polecam:wink:
-
B6 DIVISION
Będzie trochę głośniej.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
I nie drga ci przesłona soczewki teraz?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Masz Bixenon u siebie?
-
B6 DIVISION
Menzerna FG500/FG400 Ponownie pytam.. Nie mam dzielonej tylnej kanapy w sedanie, jak założyć dzielone oparcia? Co do menerny to nie lekko ścierne pasty te które podałeś
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Aaaaa te zdjęcia:doh::doh: Nie ma ich:decayed:
-
B6 DIVISION
Nie nie mam a co?:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Panowie może szuka ktoś sufitu czarnego do Avanta bez panoramy:wink:
-
B6 DIVISION
Panowie jak komuś prawa szyba z przodu nie działa to mam gdzieś mechanizm szyby chętnie sprzedam:decayed:
-
B6 DIVISION
Chyba zainwestuje w jakiegoś netbooka do etki i vcdsa:decayed:
-
B6 DIVISION
Chyba 7.3 to jest ta nowa. Ja mam 64bit i z tego co pamiętam kiedyś jakieś cyrki z tym były:thumbdown::thumbdown:
-
B6 DIVISION
Działa ta najnowsza wersja na Windows 7?
-
B6 DIVISION
Po co Ci, jak i tak byś tego nie ogarnął Dał bym radę. Jak ty się nauczyłeś to musi być już na prawdę banalne:decayed:
-
B6 DIVISION
Turzol wypal każdemu Etke na DVD i na spocie jakimś będziesz rozdawał
-
B6 DIVISION
kurjerzy.pl nigdy problemów nie było Polecam:wink: ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Już Ci pisałem Ale on woli się upewnić Bo ostatnio w kulki lecisz i ci nie ufa:grin::grin:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Daniels jutro będę miał coś dla ciebie jak coś
-
Polecam sonax
U mnie też jest w koszyku:decayed: ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Za nim dowiedziałem się o detailingu korzystałem z takich produktów ale zadowolony nie byłem więc z mojej strony nie polecam.
-
Polecam sonax
Bo jak mam być szczery to po za QD które poleca Michał i chyba dwóch innych produktów polecanych na KA ta firma nie ma dobrych kosmetyków.
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Tak jak pisałem turbinką się zajmę, nie osobiście ale zostanie sprawdzona. Co do oleju to taki był lany przez wcześniejszą właścicielkę, przynajmniej tak twierdziła, ale z babami to różnie Hmm.. może przy następnej wymianie bym czymś innym zalał? Mówisz, że ten Motul dobry? Dokładnie jaki będę potrzebował do siebie pod pompowtryski, orientuje się ktoś? Tak Olej Motul będzie wiele lepszym wyborem niż ten olej który teraz zalewasz. W dziale diesel masz odpowiedni temat z Olejami. Tam dowiesz się wszystko:wink:
-
Piłka nożna
Odpowiednik znanej niemieckiej już strony:wink: