Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
U mnie się nie walają na pewno. Ale na jutro mogę się dowiedzieć a chcesz z B6 czy B7?
-
B6 DIVISION
P-U-M-A wyprzedaje cały zgromadzony kram? Leży mi co nie co w garażu więc chętnie sprzedam
-
B6 DIVISION
Ile mogę wołać za komplet głośników BOSE w drzwi?
-
B6 DIVISION
Panowie jak ktoś szuka sprężyn obniżających Eibach to mam na handel
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Auto jest u mechanika więc nawet jak bym chciał to nie sprawdzę.
-
B6 DIVISION
za***iste fotele miałeś naprawdę miazga:slina:
-
B6 DIVISION
Ale na pewno nie u nas w Polsce. Cena samej poduszki to kwota rzędu 1300zł a taka kiera z nowa skórą za 700zł to nie jest dużo.
-
B6 DIVISION
Piekne te kiery sa. Mialem i robila straszne wow we wnetrzu:wink: Szkoda, ze dalej trzymaja cene:grin: No ceny trzymają i wyglądają świetnie ale mam inny pomysł więc chętnie sprzedam:wink:
-
B6 DIVISION
Panowie czy ktoś by był chętny na moją kierownicę z Audi TT cena z poduszką 1999zł ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Właśnie widziałem zdjęcia tego. Będę to musiał jutro sprawdzić ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- No na zdjęciu też nie wyraźnie widać
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Już rozumiem. Postaram się to jutro sprawdzić
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Nareszcie ktoś trafił
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Opona 225/35 i będzie miazga
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Ja typuję Bentley-e:whistling:
-
B6 DIVISION
Przecież widać ewidentną różnice:wink:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
O których zaślepkach mówisz?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Mechanik otwierał silnik i wszystko sprawdzał więc raczej wykluczam taki problem.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Sam nie wiem teraz co robić. Poproszę mechanika aby dla pewności wyciągnął jedną szklankę i zobaczył czy od środka jest napis INA. Tak samo myślę zrobić Logi statyczne 011 BS będzie wiadomo czy gruszka która steruje Turbo otwiera się jak powinna. Możliwe że Pompa Vacum daje ciśnienie ale po prostu nie prawidłowe. Mówiłem teraz z mechanikiem który robił auto. Powiedział że nawet nie wyciągał Vacum tylko poluzował jakieś 2 śruby obrócił i wałek wyciągnął bez problemów.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Nadal to samo jest po regulacji, teraz silnik po prostu odpala bez problemu. Właśnie też mam wrażenie że mechanik się przyczepił coś tego turbo. ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- Panowie wrzucam zdjęcie opakowania szklanek od TOMA które rzekomo miały być firmy INA Co wy na to jak dla mnie to nie jest firmy INA:kwasny:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Dokladnie tak. vakum sprawdzona podaje prawidlowe cisnienía ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- Mechanik też więcej pomysłów nie ma co może być uszkodzone:kwasny: Powiedział że może być Turbo do wymiany bo sztanga się rusza i ciśnienia z pompy Vacum są dobre. Trochę dziwne żeby turbo po wymianie się uszkodziło. Przedtem ładowało elegancko. Oleju brało może 250ml na 10k.
-
B6 DIVISION
Jak wrzucisz 30K w auto to też dojdziesz do tego wniosku co my:decayed:
-
B6 DIVISION
Ja najmłodszy smarkacz z was tutaj a powoli mnie te rezanie już przestaje rajcować
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Już właśnie kolega Juby_P wytłumaczył mi o co biega i dlaczego może być właśnie problem. Jutro będę rozmawiał z Mechanikiem o tym ciekawe czy to sprawdził.
-
Turbina nie ładuje do 2,5 tyś obrotów
Panowie mam po wymianie wałka rozrządu i szklanek przestało ładować mi turbo do około 2.5 tys obrotów. Dodam że przepływka sprawdzona i wszystkie weżyki które prowadzą do turbo. O tologi kanału 11 Log (0 - 011) Log (1 - 011)
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jak to sprawdzić i gdzie?