Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm?? Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok A przód ruszałeś? No muszę to przejrzeć bo wkurzający ten błąd jest:kwasny: 4cm od serii to jednak sporo a po za tym nie wiem czy nie więcej jednak u mnie jest niż -4cm:decayed: Ty masz gwint medzik u siebie tak? Ja mam większa glebę i żadnych błędów nie ma. Sprawdz sobie pierw w vagu co macie za błędy bo może masz błąd nie ustawionych świateł po prostu.
-
B6 DIVISION
Zacna gleba, co Ty za gwint wrzuciłeś ? Ciekawe jak sie śmiga Cos mało tych wzorów Od Ponad roku śmigam na gwincie KW Nie pamiętam jak się jeździ na seryjnym zawieszeniu:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie zmienia to faktu że na pytanie nie odpowiedziałeś
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co to ma wspólnego z tym co ja chce czy nie. Czytaj ze zrozumieniem napisałem że mi nie pasuje:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No bo mam od Wekendu teraz prawie 2 tygodnie za***ane. Jaki masz w tym problem?
-
Piłka nożna
Dokładnie:decayed:
-
Piłka nożna
Zgadzam się z Kolegą
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie nie pasuje:wink:
-
Piłka nożna
Ależ dziękuję serdecznie łaskawy Panie. Jakbyś nie wiedział to trybuny i kibicowanie to spora część piłki nożnej, a w czasach kiedy na nich tak mocno manifestuje sie patryiotyzm i czci bohaterów wojennych nie uważam że tego typu jak moja opinia odbiega od tematu. Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, Wy miacie prawo kibicować Niemcom. Gardzę potomkami nazistów i nie pojmuje jak można im kibicować... Rzeczywiście oni najwięcej są winni temu co się stało:facepalm:
-
B6 DIVISION
No widziałem, widziałem nawet komentarz dałem:decayed: A co do 19" to macie rację pierw założę.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja powymieniam wahacze i drążki, skręcam gwint i wrzucam letnie
-
B6 DIVISION
A nie czasami odwrotna kolejność? A co twierdzisz że lepiej na 19" ustawić zbieżność, sam nie wiem jak to jest chciałem skręcić gwint i na 17" jechać ustawić żeby mi czasem nie porysowali nowych felg.
-
B6 DIVISION
Panie Zima jest gdzie tam letnie koła zakładać:decayed: A tak na poważnie to muszę wymienić wahacze, drążki i silnik ogarnąć i na końcu ustawić zbieżność potem wrzucę 19"
-
Piłka nożna
Nie no nie chcę być Chamski w stosunku do kolegi Jarko, ale jak jest to wątek o piłce nożnej to też o niej rozmawiajmy a nie ruszajmy tematów które przecież z tym nic nie mają wspólnego. Takie moje zdanie.
- B6 DIVISION
-
Piłka nożna
Po takich wypowiedziach uważam że nie ma sensu dyskutować ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- Blachu nie rozumiem dlaczego się tłumaczysz chyba nie bierzesz na poważnie wypowiedzi kolegi Jarko:grin:
-
B6 DIVISION
Takie tam:decayed:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
kurcze czyli jednak jest... nigdy nie widziałem... No i skończyło tłumaczenie:grin::grin::grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja nie widziałem więc nie wiem.
-
Piłka nożna
Nie zgadzamy się Lepsi wygrali:wink: Gratulację :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Dokładnie Bayern! :kox::kox::kox::kox: Kolejny kibic Bayernu? W tym roku 10lat:wink: ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Toś napisał:grin::grin::grin:
-
Piłka nożna
Nie zgadzamy się Lepsi wygrali:wink: Gratulację :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Dokładnie Bayern! :kox::kox::kox::kox:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Sieman ja ciebie podziwiam że tobie się tak chce:grin::grin:
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Ładnie turzol od razu się inaczej prowadzi:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja ci pisałem gdzie na Fejsie:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dokładnie:wink: 10mm nie dostaniesz na allegro. Jedyne 10mm jakie pasują do a4 i tylko na przód to są H&R i FK może jest więcej firm ale ja z takimi się spotkałem.