Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Panowie jakie świece brać do 1.9 tdi avf?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Sysek daj znać o której jutro po sufit jedziemy:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dokładnie Adam jestem kozak jakoś to nikomu nie przeszkadza tylko Tobie i Michałowi:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak tak bardzo. Nie masz pojęcia jak mnie to boli:kwasny: Co za koleś:polew::polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Spoko Simon bo michier kupił 2.0 tfsi i teraz kozaczy. A że Marcuso to jego Przyjaciel to teraz razem kozaczą
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kolegą z Koszęcina chyba coś na głowę spadło. Ciągle jakieś chamskie teksty na moją osobę. Jeżeli macie jakiś problem to zapraszam na PW albo możecie mnie osobiście odwiedzić to sobie wyjaśnimy. Mnie nic nie ma Sysek:grin: ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Trzeba z kierownictwem rozmawiać. Puma już chyba nie chce kresek ze mną robić Dlaczego?
-
B6 DIVISION
Ja już nic więcej nie piszę. Zobaczymy jak wyjdzie wiadomo jak to z planami jest:decayed:
-
B6 DIVISION
Jak będzie tak daleko to pomyślę. Na razie nie chce zapeszać ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Fele zostaną do następnej na 100%
-
B6 DIVISION
Teraz jeszcze nie ale na 90% na jesień
-
B6 DIVISION
No no:decayed: Tak wgl jak ktoś będzie chętny na jakieś graty z mojej B6 to może będą do sprzedania
-
B6 DIVISION
Ty zacząłeś temat felg. Mnie się kolor bardziej podoba i dlatego pomalowałem. Dziękuje że za mną stanąłeś
-
B6 DIVISION
A tak z drugiej strony to nie wiem czy oryginalny wzór audi OEM kojarzy się z wiochą
-
B6 DIVISION
Spoko luz panie:wink: Po prostu wyrażam opinię nie musisz zaraz kontrować ruszając temat moich felg.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Minimum 12 jak z kołnierzem:hi:
-
B6 DIVISION
Czarna folia jeszcze ale ten pseudo Carbon jak dla mnie wiochą wieje:kwasny:
-
B6 DIVISION
Lux jak się nie sprzeda to wrzucę do siebie.
-
B6 DIVISION
Ktoś chętny na Ori Kamerkę cofania z Audi Q7 oraz dedykowana listwa z wyprofilowaniem na kamerkę z A6 C6 Pasuje do B6/B7 599zł + kw
-
B6 DIVISION
A moim zdaniem o jest o niebo lepiej:decayed:
-
B6 DIVISION
Nie będzie zmiana auta więc trzeba oszczędzać
-
B6 DIVISION
Ostatni Mod w B6:naughty:
-
B6 DIVISION
Za bardzo zlewały się z kolorem auta Marcin:wink:
- B6 DIVISION
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Przecież Flayer ma Seryjne progi:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
I to jest trafiona wypowiedź. Podpisuję się pod tym obyma rencami (pisownia celowa - zanim mnie forumowi moraliści objadą). Nie przesadzaj Marcin po prostu chodziło mi o to że co raz więcej chamstwa na forum jest. Ale po twojej drugiej wypowiedzi stwierdzam że nie masz nic z chamstwem wspólnego:wink: - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW