Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Witamy Bolka na forum. Jak tam RS4 sprawuje się?
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa. masz rację, Twój wątek, Twoja sprawa!
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE! PUMA co ty odpierdalasz?? Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:, no Patryk teraz to, żeś pocisnął...poprostu nie chcesz wchodzić w utarczki w swoim temacie! a ta lista to skoro Ci to teraz takie obojętne to po co wczesniej składałeś wogóle swoją kandydaturę Artur nie chodzi tutaj o jakieś utarczki itd. Mam powody które chciał bym zatrzymać dla siebie bo nie chce otwierać bez sensownej dyskusji. Co do Divisionu to tak jak napisałem jeżeli trzeba, proszę mnie usunąć.
  5. No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Tu nie chodzi o to czy ktoś patrzy na kasę czy nie bo to trochę błędne myślenie, patrz będziesz musiał kupić klej do szyb i primer no to wyjdzie jakiś 50-60zł nie wiem czy w B5 potrzebujesz też uszczelkę nową bo nie siedzę w tym modelu za bardzo musisz starą szybę wyciąć a tego nożem zwykłym nie zrobisz możesz próbować ale szkoda rąk...no chyba, że masz jakiegoś znajomego co ci pożyczy sprzęt do wycinania szyby teraz policz czas jaki na to poświęcisz no i jeszcze ryzyko, że jak będziesz robił sam czy wszystko będzie ok tzn. czy będzie szczelne...zaoszczędzisz jak odliczysz swój czas 50zł i jeszcze nie wiesz jak to wyjdzie więc ja bym odpuścił temat spróbuj jeszcze zapytać u gościa tu naprzeciwko lentexu na takiej rampie jak zjeżdżasz z wiaduktu to po prawej stronie na wysokości Pizzerii Mamamii:wink: No właśnie gość mi gadał że trzeba będzie wymienić tą uszczelkę która dodatkowo kosztuje tam 20 parę groszy. Nie jestem centuś ale czasem warto samemu zrobić. Tak jak było ze środkiem co każdy krzyczał 700 zł za zrobienie, przysiadłem z kolegą w garażu, siedziałem 25h ale zrobiłem sam i 700 zł zaoszczędzone. Czyli jak mówisz że kleje takie drogie i tyle piepszenia to jednak wolę jechać i zostawić auto i wrócić na gotowe No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Skończysz ty kiedyś głupio pie**olić? Nie To przynajmniej się postaraj:wink:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To też jeden z powodów:wink: Co sie pogniewałeś? :facepalm:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To też jeden z powodów:wink:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE! PUMA co ty odpierdalasz?? Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:, ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- No nie:decayed: ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- PW
  9. No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Skończysz ty kiedyś głupio pie**olić?
  10. No a ile ma kosztować? Za darmo umarło.
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak sprinter ma to coś bierzemy go:decayed:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sysek grzej transita już chyba że B8 jedziemy:decayed: S-Lajny z B7:wink: ---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ---------- Moje naleśniki odkupił z B7:decayed: Z drugiej strony trochę bliżej będzie:decayed:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też jestem tego zdania. Zaraz jadę po fotele:banan:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zabiore sobie do pywnicy:grin:
  15. O jeju myślisz że postraszysz mnie na forum i się bać będę. Spoko jak uważasz. Za czasów gimnazjum też tak każdy robił
  16. Dobra spadam, było miło Panowie do następnego:hi::naughty:
  17. fajna jakas No pewnie że fajna. ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- Te 15 sek jakie potrzebujesz żeby się spuścić jakoś przeżyje:polew::polew:
  18. Będę bieniek oczywiście z mamą:naughty::naughty:
  19. Spoko Bieniek popisz sobie na mnie. Potem pochwalisz się żonie czy tam obojętnie komu i będziesz dumny jak to dowalić potrafisz. Odpuszczam do twojego poziomu nie muszę się obniżać ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- juz pół forum śmieje sie z tego skarżenia:polew: Pozdrawiam i mam nadzieje że w twoim wieku taki tępy nie będe:hi:
  20. Beniek starzejesz się chyba bo twoje wypowiedzi kiedyś na mój temat były bardziej zabawne:banan:
  21. ",załapało dziecko?:polew::polew::polew: Wybacz od ciebie się uczyłem:doh:
  22. Poprawione:decayed:
  23. No i co ja też lubie czasami z sąsiadem się po dotykać :polew:
  24. Nareszcie jesteś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.